• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
WeziWoo

Mała głośność mikrofonu Trust Starzz

Pytanie

Witam, po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na temat w/w produktu postanowiłem go zakupić. Pominę fakt, że po wpięciu w tylne wejście na mikrofon Trust w ogóle nie działa i nie wiem czym jest to spowodowane, natomiast po przepięciu go w przednie wejście mikrofon działa, dźwięk jest bardzo dobry, ale urządzenie musi być trzymane przy samej buzi co utrudnia posługiwanie się nim, a użyteczność stojaka na mikrofon redukuje do zera, ponieważ już z odległości ok 20-30 cm nie słychać kompletnie nic. Ma ktoś z was pomysł co może być przyczyną problemu? Karta muzyczna/dźwiękowa jaką posiadam to jakaś zintegrowny model Realteka, ale nazwy nie podam, bo po prostu nigdzie nie mogę znaleźć jaki to model. Czytałem komentarze, że kupno jakieś karty dźwiękowej za dyszkę z allegro rozwiążę ten problem, ale nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sprawdź w systemowym mikserze, czy rzeczowy mikrofon/wejście nie jest czasem wyciszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2014 o 20:09, S1G napisał:

Sprawdź w systemowym mikserze, czy rzeczowy mikrofon/wejście nie jest czasem wyciszony.


Właśnie wszystko jest ustawione na maksimum i nie wiem gdzie jeszcze mógłbym znaleźć jakieś suwaczki do przesunięcia. Zastanawia mnie też czemu komputer widzi ów mikrofon jako jakiś "Miks stereo", a nie jako po prostu mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować