• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Blizniak_2

Diablo 2 bez cdkeya - pomoc techniczna tragedia - olewka ze strony CDP ?

Pytanie

Czy Wy również jesteście tak olewani przez serwis CDP ?
Wysłałem do nich chyba już 5 maili ze zgłoszniem problemu z D2 - brak CDkeya - ze skanami i opisem problemu.
Żadnej odpowiedzi ! To jakas tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Pisze prawde ale kumplowi dałem płytke bo on jest biedny jak mysz kościelna i dostał kompa i chciałem żeby sie nacieszył D2. Ale oprócz biedy doskwiera mu też głupota... Nie chce go oskarżać. OK. Sprawdze te CD-Keye na allegro a na tym czy są zbanowane mi nie zależy bo nie gram w siebi Battle.net. Dzięki. Kupie tego je... głupiego CD-keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 10:51, Merthana napisał:

on jest biedny jak mysz kościelna i dostał kompa


nie widzisz sprzecznosci w tym zdaniu?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 11:15, Arkadiusz napisał:

> on jest biedny jak mysz kościelna i dostał kompa
nie widzisz sprzecznosci w tym zdaniu?? :P



Że jak ktoś jest biedny to nie może dostac/kupic komputera ? Zadna sprzecznosc...
Można kupic komputer nie najnowszej generacji za 8 tysia :) tylko cos np. uzywanego.
Uwazasz, że komputer to luksus dla bogaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 11:28, Himura napisał:

> > on jest biedny jak mysz kościelna i dostał kompa
> nie widzisz sprzecznosci w tym zdaniu?? :P


Że jak ktoś jest biedny to nie może dostac/kupic komputera ? Zadna sprzecznosc...
Można kupic komputer nie najnowszej generacji za 8 tysia :) tylko cos np. uzywanego.
Uwazasz, że komputer to luksus dla bogaczy ?


koszt zakupu gry (50zl) jest nieporownywalnie mniejszy od kosztu zakupu komputera(500zl? 1000zl? 2000zl? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 10:51, Merthana napisał:

Pisze prawde ale kumplowi dałem płytke bo on jest biedny jak mysz kościelna i dostał kompa
i chciałem żeby sie nacieszył D2. Ale oprócz biedy doskwiera mu też głupota... Nie chce go
oskarżać. OK. Sprawdze te CD-Keye na allegro a na tym czy są zbanowane mi nie zależy bo nie
gram w siebi Battle.net. Dzięki. Kupie tego je... głupiego CD-keya.


Co tu sie dzieje? Jeśli nie jest Ci potrzebny cd key zeby grać na necie, więc nie widze żadnego problemu ;) Przecież można wpisać "jakiś inny" i też sie pogra, jeśli chcesz grać w domu. Twój kumpel nie jest głupi, po prostu Cie okradł przepisując klucz i dodatkowo zrywając nalepke z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 13:15, Arkadiusz napisał:

koszt zakupu gry (50zl) jest nieporownywalnie mniejszy od kosztu zakupu komputera(500zl? 1000zl?
2000zl? :P)


A czy nie napisał, ze jego kolega dostał (nie kupił) komputer ?
Znam osoby, które po wielu latach kupiły (nie dostały) sobie komputer za ciężko zbierane pieniądze (zazwyczaj rodzice, aby zrobic przyjemnośc dziecku), jednak po takim wydatku kupno gry za nawet 50 zł to już się robił problem. Wtedy też pozostało pożyczenie kilku tytułów albo inne, mniej legalne sposoby, no ale to nie ten temat.
CZasem po wykosztowaniu się na nowego kompa pare tysi cięzko jest wykosztowac się na gierkę za wiele mnijsze pieniądze.
Nie patrz na każdego pod np. swoim przykładem. ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem trzeba isc do goscia i mo to dosc dobrze wytlumaczyc na czym zecz polega (no nie musi byc to sila tlumaczone) a tak wogule ile on ma lat... Bo jak nie zaduzo to zmienia postac zeczy (wkońcu prawie nad kazdym jest sila wyzsza)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2006 o 10:04, Big Papa napisał:

[...]
CD key


Czyś ty zdurniał? Jeśli to tój oryginalny cdkey to nie powinienes podawac go nikomu! Teraz możliwe jest że ktoś zacznie na nim grac na twoim kodzie na czitach i dorobi sie bana dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie interesuje mnie, czy ten klucz działa, czy to tylko głupi dowcip...

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

FAQ Blizzarda:
Treat your CD-Key and your account password as private information. If someone asks for it, do not give it to them.

Jestem pewien, że podobnie jest napisane w statement of agreement, które wobec tego złamałeś. Frajer jesteś i tyle..., albo naiwniak, który myśli, że ktokolwiek da ci swój cd-key, co jest niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem... mianowice mam oryginl cd-keya ale plyty z gra diablo 2 mam przegrywane... :) i nie wiem czy to jest powodem tego ze nie moge sie zarejestrowac na battlt necie.... co mam zrobic???? prosze o podpowiedz!!! moj nr gg to [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2006 o 16:03, Mitosz napisał:

Mam problem... mianowice mam oryginl cd-keya ale plyty z gra diablo 2 mam przegrywane... :)
i nie wiem czy to jest powodem tego ze nie moge sie zarejestrowac na battlt necie.... co mam
zrobic???? prosze o podpowiedz!!! moj nr gg to [...]

Nie mozes mosismiec orginal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować