Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 i Xbox One pożerają masę prądu. Sony i Microsoft przywołane do rozwiązania sprawy

23 postów w tym temacie

> To jest chore. Teraz zamiast robić mocny sprzęt w przyszłości firmy będą robić sprzęt
> pod wymogi ile mocą brać mocy.. CHORE.
>
> Swoją droga jak ktoś psioczy na rachunek za prąd z powodu konsoli to niech się strowo
> puknie w łeb. Niestać Cię na tankowanie Mustanga, nie kupujesz mustanga a nie każesz
> producentowi sprawić by mniej palił ;D
>
> Kiedy ludzie się nauczą że duzo rzeczy to przedmioty nie potrzebne do funkcjonowania
> więc jak kogoś na coś nie stać to niech nie kupuje ;) jeżeli ąz tak bankrutuje się przez
> prąd z konsoli co dla mnie jest smieszne.

Nie chodzi o to, ze kogos nie stac tylko o wplyw na srodowisko.

Bardzo dobrze. Niech ebda ograniczenia to zaczna kombinowac jak robic sprzet mniej pradozerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2014 o 17:05, Killyox napisał:

Bardzo dobrze. Niech ebda ograniczenia to zaczna kombinowac jak robic sprzet mniej pradozerny.


Swoją drogą środowisko i tak już bitwę przegrało, chociaż natura wygra wojne. Myslisz że konsole przyczynają się w jakimś stopniu na wpływ na środowisko?:) no prosze Cię ;) Moim zdaniem wywal lodówkę i TV :) bądz dobrym samarytaninem daj przykład ;)

Mój PC chodzi 24/h przez 7 dni w tygodniu, restartuje go co 7 dni lub jak wyjezdzam ;) jestem złym człowiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować