Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film rozpoczynający Wasteland 2 w sieci

17 postów w tym temacie

Pierwsza część z materiałami archiwalnymi nawet fajna, ale druga trochę za bardzo wygląda jak fanowski filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oglądając filmik wpadło mi do głowy pytanie - ciekawe czy w grze będą powiewać włosy
> jeżeli ktoś ma długie :)
Raczej nie, bo z tego co widać na pierwszych materiałach to modele postaci są zrobione bardzo prosto i wątpię w takie bajery.

Co do filmiku to idealnie oddaje klimat Fallouta i ta muzyka Marka Morgana dopełnia całości. Szkoda, że lektorem nie jest Ron Perlman, ale pewnie zabrakło funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w tym roku. Grałem przez kilka godzin w bardzo wczesną betę na steamie. Klimat niesamowity.
Ktoś się orientuje ile ma zajmować przejście gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w tym roku. Grałem przez kilka godzin w
> bardzo wczesną betę na steamie. Klimat niesamowity.
> Ktoś się orientuje ile ma zajmować przejście gry ?
Coś około 50h, ale przy jednym przejściu nie zobaczymy wszystkiego z racji wyborów fabularnych jakich będziemy dokonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś około 50h, ale przy jednym przejściu nie zobaczymy wszystkiego z racji wyborów fabularnych
> jakich będziemy dokonywać.

50 godzin to bardzo dobry wynik :D znając moje tempo grania to pewnie z 60 - 70 wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nawet nie chodzi o to, ze to fanowski filmik, ale wiadomym jest, ze flaga musi byc (swiat sie skonczyl, wszystko poszlo w ruine, ale flaga jedynie pare dziur po kulach ma ;D) i to ''nigdy o was nie zapomnimy!'' :/. Bosz...

Mysle, ze jakby bo filmach archiwalnych dac tekst w stylu: ''w czasach po koncu swiata. Czas, by pojawili sie nowi bohaterowie. Straznicy pustyni'' i koniec.

Byloby tak ze 3 razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro z prawdziwymi aktorami? :O Ostatni raz widziałem to dobre 15 lat temu. Oczywiście nie uznaję tego za wadę, mimo swoistych ograniczeń takie filmiki podobają mi się bardziej od tych stworzonych na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 23:51, Gumisiek2 napisał:

Intro z prawdziwymi aktorami? :O Ostatni raz widziałem to dobre 15 lat temu.

Ekhem... "Red Alert 3"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 11:48, tytacz napisał:

Co do filmiku to idealnie oddaje klimat Fallouta i ta muzyka Marka Morgana dopełnia całości.
Szkoda, że lektorem nie jest Ron Perlman, ale pewnie zabrakło funduszy.


A mi to bardziej przypomina Mad Maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 10:22, Nalfein napisał:

> Intro z prawdziwymi aktorami? :O Ostatni raz widziałem to dobre 15 lat temu.
Ekhem... "Red Alert 3"...


Mam, ale nie grałem. Nigdzie nie napisałem, że tego typu intra nie występują już w grach, tylko że ja ostatni raz widziałem je dobre 15 lat temu. A jak mam się uczepić, to filmiki z udziałem prawdziwych aktorów są jednym ze znaków rozpoznawalnych serii C&C, więc przykład jest lekko nietrafiony (bo czy filmiki nie zostały zrobione wyłącznie dla podtrzymania tradycji?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować