Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Monstrualna liczba kopii gier z serii GTA trafiła do sprzedaży

21 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2014 o 20:11, Damianuss1 napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli kogoś potrącisz to widzowie na ulicy wyjmują telefon
i dzwonią na policję, że kogoś potrąciłeś. Takie dziwne nie? Co tam, rozwaliłem kogoś
na masce, jadę dalej spokojnie... mówisz, że zniknięcie jednej gwiazdki trwać może dwie
minuty. Okej, zagraj sobie w WD, tam to dopiero policja jest upierdliwa.


No i co z tego? To jest gra i nie po to się ją włącza, żeby jeszcze użerać się z upierdliwą policją iście ze świata realnego. Masa broni, której tak naprawdę nie możemy używać, bo 1 wystrzał = uciekanie przed policją przez 2 minuty. Debilizm Rockstara, albo celowy zabieg, mając zniechęcić graczy do wszczynania większych rozrób, żeby fpsiki nie spadły.

Dnia 29.05.2014 o 20:11, Damianuss1 napisał:

Reszta twoich wypocin to tylko i wyłącznie
twoje zdanie. Moim zdaniem postacie są świetne, jest ich aż trzy, a każda z nich inna
i to jest fajne. Osobiście bardzo zżyłem się z De Santą, jest po prostu genialny. Zwłaszcza
animacje jego chodzenia.


Największą, pozbawioną sensu, wypociną jest pisanie o średniej grze, jaka to ona jest "absolutnie genialna!". Nie wiem, jak ktoś, kto grał w poprzednie części może gadać takie brednie. Chyba że nie grałeś, wtedy wszystko staje się jasne.

Michael to najlepsza postać z trójki głównych bohaterów, co nie zmienia faktu, że na tle innych, DRUGOPLANOWYCH postaci z poprzednich części - wypada średnio.

I sprawdziło się to o czym pisałem grubo przed premierą GTA V. Lepszy jeden porządny bohater, niż trójka kiczowatych, pozbawionych wyrazu i bezpłciowych namiastek głównych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować