Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Poznaliśmy dzienną datę premiery Xboksa One w Polsce

12 postów w tym temacie

Eh ludzie z MS mogliby przestac juz robic z siebie idiotow i podac wszystkie informacje a nie kisic je jak jakis wielki firmowy sekret:/
Osobiscie ciekawia mnie tylko dwie rzeczy:
1. Jaka bedzie cena i czy bedzie nizsza niz sprowadzenie konsoli badz jej zakup u jednego z polskich sklepow internetowych (w co szczerzeze watpie).
2. Czy MS bedzie sie staral wcisnac nam jak najwiecej crapowatego Kinecta czy odrazu wprowadza dwie wersje konsol z i bez kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarden według tego co zobaczyłem w różnych ofertach sklepowych, będzie wersja i z kinectem i bez, a cena oscyluje koło 2000 zł (bez kinekta jakieś 1700-1800)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, tak szczerze, nie jestem jakims fanem konsol, ale kto w ogole czeka na tego Xboxa? Dla mnie to smiech na sali, ze maja kijowa sprzedaz i jeszcze nie sa w stanie zapewnic startu konsoli worldwide znacznie wczesniej, a prawie rok po premierze...

Jak ktos chce konsole, to juz sobie kupi PS4 i bedzie bardziej zadowolony ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Jarden według tego co zobaczyłem w różnych ofertach sklepowych, będzie wersja i z kinectem
> i bez, a cena oscyluje koło 2000 zł (bez kinekta jakieś 1700-1800)

Teraz juz wiadomo ze bedzie wersja z kinectem i bez:)
Dalej czekam na konkretne info odnosnie ceny, jakby nie bylo "okolice 400 euro" mozna rozumiec na wiele sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktos chce konsole, to juz sobie kupi PS4 i bedzie bardziej zadowolony ; d

Ja siebie wielkim fanem konsol tez bym nie nazwal mimo ze mam ich kilka (X360,PS3,PS4,PSVita itd) jednak glownie jestem graczem PC''towym.
Nie zmienia to jednak faktu ze konsole kupuje dla exclusive''ow i dlatego tez XO na pewno kupie, tyle ze nie interesuje mnie Kinect ani pierdoly pokroju "tv on demand" a tylko i wylacznie gry ktorych jednak troche zmierza na XO a ktorych PS4 miec nigdy nie bedzie i vice versa.
W tym momencie mam olbrzymia ochote pograc w Forza 5 i (nawet) w Rise (son of bagdad jak go niektorzy nazywaja:P) a w padzierniku dojdzie Forza Horizon 2 i Halo Master Chief Collection.
Glownym jednak powodem do kupiernia XO jest Quantum Break od Remedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 Euro to w przeliczeniu po aktualnym kurcie 1640 zl. I ani zlotowki wiecej! :)
Szkoda ze te przeliczniki to farsa... Przykladowo gra na PS4 powinna w nowosci kosztowac maksimum 246 zl (60 Euro)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 400 Euro to w przeliczeniu po aktualnym kurcie 1640 zl. I ani zlotowki wiecej! :)
> Szkoda ze te przeliczniki to farsa... Przykladowo gra na PS4 powinna w nowosci kosztowac
> maksimum 246 zl (60 Euro)...
>

To ty takie rzeczy jeszcze kupujesz w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samą konsolę jeszcze kupuję, ze względu na gwarancję itp...
Nastomiast gry coraz częściej z zagranicy - ostatnio dorwałem na przykład Infamous Second Son za 130 zł, nowa w folii - ale tylko po angielsku.
Fakt faktem, raczej korzystam z Allegro... Muszę poważnie rozejrzeć się za dobrymi zagranicznymi sklepami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować