Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Duel of Champions w sklepie gram.pl!

8 postów w tym temacie

Wbrew pozorom pakiety w hs są droższe niż w doc :P

""A już myślałem że po ostatnim dodatku przeszli na formułę P2W i dlatego brakuje nowych graczy.""
Pewnie długi okres czasu między dodatkami miał na to wpływ . Zmiana ekonomii też mogła być zbyt drastyczna dla niektórych. Wcześniej zdobywanie dzikich kart było zbyt łatwe nawet jak na ftp. Chociaż z drugiej strony teraz poszli w zbyt dużą skrajność. Moim zdaniem powinni trochę zwiększyć możliwość zdobywania dzikich kart.

Przechodząc do pakietów:
- Might & Magic: Duel of Champions - Starter Pack - Bardzo dobry zakup dla osób zaczynających grę. Teraz jak nie ma bohaterskich pakietów, jest szczególnie przydatny,. Jak będzie się miiało pecha dokart to zawsze można zmienić frakcję :) Chociaż zdecydowanie lepiej opłaca się kupić "pudło", gdzie oprócz tego zdobędziemy alternatywną wersję Kaśki i trochę waluty. Myślę, że jest to dobry zakup nawet dla osób, które nie chcą płacić za grę.

- "Might & Magic: Duel of Champions: Advanced Pack 1,2,3; "- Trochę rozszerzone wersję podstawowych talii. Moim zdaniem się nie opłaca.
-Might & Magic: Duel of Champions: Forgotten Wars Pack- Nawet jeśli chce się grać w open to i tak jest mała szansa na wylosowanie tego co się chce, więc uważam że nie warto.
-Might & Magic: Duel of Champions: World Champion 2013 Pack- Można rozważyć zakup tego pakietu. Nie gram w open więc nie wiem jakie są topowe decki i czy się przydadzą karty z tego pakietu. Kiedyś były bardzo pożądane. Jednak oprócz tego zawiera trochę kart, które się używa grając twierdzą w standardzie. Jednak obecnie raczej nie polecam :P
-Might & Magic: Duel of Champions: Heart of Nightmares Pack- Porównałem ceny w sklepie w grze i wychodzi miejwięcej podobna wartość jak przy zakupie największej ilości pieczęci, więc się opłaca.

Nie widzę tutaj pakietów z zestawu podstawowego 2 czyli tych najważniejszych :D

Jeśli wprowadzono możliwość zakupu tych pakietów to mam nadzieje, że gram.pl się nie spóźni gry wprowadzą nową serię :P

Jak Tutaj można cytować kogoś posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować