Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - nowy trailer z komplementami prasy

26 postów w tym temacie

haha dobra:) ja i tak nie mogę krytykować bo za mało widziałam. Ale przyznam że mnie rozśmieszyła ta zmieniona nazwa (mam nadzieję że za to nie dostanę jakiegoś minusa) :)

W sumie dawno nie widziałam ładniejszego drzewa w grze, ale chyba jednak fabuła ma dla mnie większe znaczenie. NP half life i kontynuacje... w crysisie fabuła wydała mi się znacznie mniej ciekawa, chociaż jest podobna do tej z half life (obcy). Nie wiem od czego to zależy. Zapytałabym jaka była w far cry 3 i o co chodzi z tymi statuetkami ale chyba powinno się samodzielnie poszukać. Gdzieś są informacje o fabule w far cry 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC3 mimo, że nie jest zły to jednak w pewnym momencie staje się monotonny, a cała zabawa opiera się na czyszczeniu obozów porozrzucanych po wyspie, w kazdym kilku do kilkunastu piratów w czerwonych wdziankach. W międzyczasie morduje się dosłownie całe zoo żeby zrobić różne torby ze zwierzątek. Dla mnie eksploracja, pojazdy, grafika i to jak przyjemnie się strzela to bardzo mocne plusy jakby w czwartej części zrobili coś dla urozmaicenia gry poza głównym wątkiem to byłoby idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 13:29, Aludra napisał:

FC3 po 4-5 godzinnach to nuda jakich mało, ja nie dałem rady i 4 wygląda na podobna starta
czasu.


Mnie się w trójkę grało znacznie lepiej, niż w dwójkę. Główną wadą dwójki był dla mnie chory system respawnu przeciwników. Można było oczyścić jakiś punkt kontrolny, przejść 200 metrów, wrócić i... znowu trzeba było walczyć z grupką przeciwników. Do tego dochodzi zacinająca się co chwilę broń (o ile jestem w stanie zrozumieć coś takiego w 50-letnim kałachu, o tyle współczesna broń przechodzi testy, podczas których wystrzeliwuje tysiące pocisków bez czyszczenia), przeciwnicy, będący w stanie dostrzec nas w krzakach z 500 metrów i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Dwójkę odinstalowałem po kilku godzinach gry, trójka jest, moim zdaniem, świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę nie grałem ale za to w 3 tak i powiem wam że rozgrywka świetna, może trochę nie w moim guście ta historia bo momentami to nieraz jak się wczuło w historie to robiły niektóre sceny sieczkę z mózgu . Ciekawy jestem tylko jak nasz bohater znalazł się tam i czy będą wybory moralne. I tak na Przyszłość jakbym zrobił błąd w nazwie jakiegoś studia bądź gry nie wynika to z naśmiewania się tylko z tego że robię błędy;/
Jeśli będzie Multi i cop tak jak w 3 to dla samego coopa warto kupić tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych znajdziek ... jeśli dobrze pamiętam to listy dawały więcej expa, chyba najwięcej ze znajdziek. Figurki kasę [?] a skompletowanie wszystkich odblokowuje pełny tatuaż. Więc ich zbieranie nie było takie całkiem bez sensu. ;)

A czwórkę myślę że bardzo chętnie kupię ale po premierze gdy potanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować