Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harkyn i potężni wrogowie na nowym zwiastunie Lords of the Fallen

13 postów w tym temacie

No powiem szczerze, że może to być pierwsza gra od CI, na którą złożę pre-order.
Zapowiada się naprawdę dobrze i mam nadzieję, że mimo budżetowych podwalin firmy, CI jest zdolne stworzyć grę co najmniej dobrą.

Limited Edition z DLC? Ciekawe ile DLC będzie po premierze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ, ten trailer pokazuje dość ciekawe nowe postacie, elegancko, Chętnie zajmę się tą poczwarą na nogach od pająka, Przypomina z gęby trochę obcego:) A ja lubię takie stwory, Oby ten poziom gry został utrzymany, Bo i Historia(fabuła) zapowiada się ciekawie. Bardzo jestem ciekaw czy początek gry będzie się właśnie rozpoczynał od pokazu tego ja się Harkyn zachowywał przed naznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ALE dlaczego do jasnej cholery na końcu chwalą się DLC jak gra jeszcze nawet nie wyszła... Kolejny przykład wycięcia z gry tego co powinno w niej być na starcie tylko po to, aby dodać DLC bo to "modne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nie życzę tej grze źle, a wręcz przeciwnie, bo trzymam kciuki za to by była co najmniej solidnym średniakiem, to niestety muszę stwierdzić, że powyższy trailer do momentu pojawienia się fragmentów rozgrywki wygląda strasznie kiczowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem są gusta i guściki:) Mnie akurat trailer podobał się w całości. Fajnie zrobili ten fragment z rzucaną pochodnią i wypalaniem tatuaży :P Co do fragmentu z rozgrywki to na pewno jest trochę lepszy niż pierwsza część trailera co nie znaczy że całość ze sobą nie współgra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przekozacki trailer Lordsów! Potrafią podsycać atmosferę przed premierą, już nie mogę doczekać się tego RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować