Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w świecie GTA IV? To możliwe

26 postów w tym temacie

Ja też raczej jestem osobą unikającą dodatków. Może dlatego do tej pory nie przysiadłem się na dłużej do Skyrima, którzy wszyscy uwielbiają za to, że można go sobie bardzo ładnie zmodować, a wersja surowa po prostu w pewnym momencie traciła rozpęd. No ale też podobnie mam w przypadku Fallouta New Vegas, choć w tym przypadku po prostu nie chciałem ściągać go jeszcze raz.

Tak czy inaczej tak jak mówisz - w GTA można grać naprawdę długo i może dlatego jeszcze niedawno sam w niego grałem. Teraz jak wyjdzie piątka to się przesiądę na piątkę i będę ją katował do szóstki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może dlatego do tej pory nie przysiadłem

Dnia 30.08.2014 o 17:13, Muradin_07 napisał:

się na dłużej do Skyrima, którzy wszyscy uwielbiają za to, że można go sobie bardzo ładnie
zmodować, a wersja surowa po prostu w pewnym momencie traciła rozpęd.

Grałem w Skyrima bez ŻADNYCH modów . Za pierwszym podejściem chyba z 60 h za drugim już lekko chyba ponad sto . A pewnie trzecie jeszcze w drodze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widocznie jestem ciężkim przypadkiem ;) Podobnie miałem z każdą inną częścią TES: Morrowinda do dziś nie ukończyłem i zatrzymywałem się zawsze przy Balmorze na początku... Obliviona przeszedłem przy chyba czwartym podejściu, a co do Skyrima zaliczyłem dwa już - pierwsze dłuższe i drugie bardzo krótkie. Może w następnym miesiącu spróbuję jeszcze raz i przejdę nieco dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion mi się podobał także ale jednak niektóre rozwiązania " level scalling portale , główny wątek nudny świat gry " wkurzały mnie . Natomiast w Skyrima tak się wciągnąłem że potrafiłem w weekend grać ponad 8h non stop .. Była to chyba dopiero druga gra ( po Personie 4 ) która zrobiła ze mną coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie, że już ruszyliście Skyrim, a sam miałem o tym napisać jeśli chodzi o żywotność i mody. :) Aktualnie gram właśnie w grubo modowana grę. Pierwsze moje podejście do Skyrim to było tylko ukończyc. Teraz mam 165h na koncie i jeszcze daleko do końca, bo nie zajmuje się głównym wątkiem. Gra teraz wygląda przepięknie, aż czasem zatrzymuje się, żeby popatrzeć. Wyłączyłem fast travel, modem poprawiłem konie, mogą wozić eq, postać się męczy, więc musi odpoczywać, musi jeść, pić, ciepło się ubrać lub ogrzać przy ogniu w jakichś mroznych rejonach. Woże ze sobą namiot i surowce na ognisko dzięki czemu mogę rozbić obóz, gdy dopadnie mnie burza jakaś dzięki czemu się osusze, ogrzeje i wypoczne do następnego dnia. Wczoraj kupiłem. Heartfire w promocji muve.pl za 10 zł i aktualnie zajmuje się zbieraniem surowców i budową. :) Gra jest teraz epicka. Chętnym mogę jutro wrzucić jakieś screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować