Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

P.T. (demo Silent Hills) pobrane milion razy!

11 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że w Europie nie da się P.T. pobrać. Jakoś na PS Store nigdzie tego zwiastuna znaleźć nie można.
Albo ja nie potrafię znaleźć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 11:06, Phobos_s napisał:

Szkoda tylko, że w Europie nie da się P.T. pobrać. Jakoś na PS Store nigdzie tego zwiastuna
znaleźć nie można.
Albo ja nie potrafię znaleźć : )

Jak najbardziej się da, bo jest na PSS :P
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/games/pt-demo/cid=EP4511-CUSA01114_00-PPPPPPPPTTTTTTTT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 11:19, Henrar napisał:


O dzięki. Ja szukałem i nie mogłem znaleźć : )
Już wiem co będę robił dziś wieczorem z dziewczyną : D
Najbardziej podoba mi się adnotacja: * Avoid playing if you have a heart condition : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie mam PS4 to obejrzałem sobie gameplay na YT, ale no to wyglądało naprawdę przerażająco :D
Chyba niedługo zainwestuję w tą konsolę Sony, w końcu zaczną się jakieś gry pojawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że nie mam PS4 to obejrzałem sobie gameplay na YT, ale no to wyglądało naprawdę
> przerażająco :D
> Chyba niedługo zainwestuję w tą konsolę Sony, w końcu zaczną się jakieś gry pojawiać
> :)
Czekaj dłużej jak słyszę w końcu muszę zainwestować w konsolę to mi się śmiać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny horrorek się szykuje ale aż tak bardzo się nie wystraszyłem jak niektórzy.
Cóż nowego Silenta biorę w dniu premiery, graficznie i gamepleyowo zapowiada się cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować