Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesień na czterech kółkach

8 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Parafrazując tekst z pewnej polskiej komedii można stwierdzić, że choć tegorocznej jesieni nowego Need for Speeda nie będzie, to miłośnicy wirtualnych czterech kółek raczej nie mają powodów do narzekań. Oto przegląd gier, które zadebiutują w ciągu najbliższych miesięcy.

Przeczytaj cały tekst "Jesień na czterech kółkach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mało czasu pozostało do premiery Forzy Horizon 2 mam tylko nadzieję że na X360 robiąca inna firma dopieści grę, i nie będzie gorzej wyglądała od jedynki, ale z tego co wiem robią ją na tym samym silniku co jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stąd wiemy, że Project CARS będzie prawdopodobnie najpiękniejsza grą wyścigową, która dotąd została wydana na PC i konsole nowej generacji."

A ja wiem bez żadnej prawdopodobności że najładniejszymi wyścigami będzie Driveclub. Efekty pogodowe już widzieliśmy a dzisiaj zobaczyłem taki smaczek jak uginająca się roślinność kiedy najeżdża na nią samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanatykiem samochodówek i nie pozwolę mówić, że The Crew ma fatalny model jazdy :) Jeździłem w becie codziennie po pare godzin, zrobiłem ponad 1000km i wciąz mam mało. Wywaliłbym nitro i całą tą ziomalską otoczkę - reszta jest fenomenalna jak w TDU.
A DriveClub za to ma fatalny model jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem fanatykiem samochodówek i nie pozwolę mówić, że The Crew ma fatalny model jazdy

Cóż, ja natomiast nie pozwolę aby ktokolwiek powiedział że The Crew nie ma fatalnego modelu/fizyki jazdy :P Najgorszy model jazdy jaki kiedykolwiek powstał to dla tej gry pochlebstwo.

Natomiast DriveClub i Project CARS będą ostro walczyły o miano najlepiej wyglądającej ścigałki, choć osobiście uważam, że Project CARS wygląda bardziej realistycznie podczas gdy DriveClub ładniej. Bo jakby nie patrzeć, coś co wygląda ładniej, nie koniecznie musi wyglądać bardziej realistycznie ;)

Będzie w co gierczyć, oj będzie :D Już się nie mogę doczekać odegrania faktycznie 24 godzinnego Le Mans :D Online xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 03:55, Ryu_Makkuro napisał:

Cóż, ja natomiast nie pozwolę aby ktokolwiek powiedział że The Crew nie ma fatalnego
modelu/fizyki jazdy :P Najgorszy model jazdy jaki kiedykolwiek powstał to dla tej gry
pochlebstwo.

Co z nim jest nie tak? Nie jeździło Ci się przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawa bitwa między samochodówkami tej jesieni :D Kibicuję głównie DriveClub, ale także Forzie Horizon 2 i żałuję, że nie będzie The Crew na PS3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować