Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

Annp 1602 - pomoc

3 posty w tym temacie

Anno 1602 - dwuwymiarowa, całkiem przyjemna strategia. Ostatnio bardzo mnie pochłonęła, choć pojawiły się pewne problemy. Oto i one:

Gra dość chętnie i często się ,,wywraca", a system obwinia za to plik z zasobów gry - Maxsound.dll. Jest jakiś patch na stronie CD-Projektu - dźwiękowy, jednak po jego zainstalowaniu gra w ogóle się nie uruchamia, wskazując braki w danych. No to już klapa.
Sam fakt, że gra ,,wypada" na pulpit co parę minut jest jeszcze do przełknięcia (save i load jest, od biedy można na tym przeżyć, jak komuś bardzo zależy), gdyby nie fakt, że ostatnio zachęciłem kumpla z klasy do pogrywania w to przez sieć. Obaj się na to nastawiliśmy, więc dość przykro się nam robi, gdy co maksymalnie 20 minut zostaję wyrzucony z gry... której jestem hostem (gramy przez TCP/IP, kumpel ma dynamiczne IP i znacznie gorszy sprzęt, więc byłoby o wiele bardziej kłopotliwe, gdyby to na barkach jego komputera spoczęła ,,opieka" nad rozgrywką).
Konfiguracja sprzętu:
Sys. op.: Windows XP Professional SP 2
Płyta gł.: ASUS P4PE-X ze zintegrowaną kartą dźwiękową
Karta graf.: Radeon 9800SE XPERTVISON
Pamięć RAM: 512 MB

Tak więc, jeśli ktoś może mi pomóc, to bym wirtualnie po rękach całował. :) Z góry dziękuję za uwagę i ew. pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka, dam ci linka do forum Anno - niestey strona główna nie działa, przez co nikt tam nie wchodzi, ale pojawiało się już tam wiele problemów, wiec może znajdziesz też odpowiedź na swó

Anno 1602 ---> http://www.anno.g4ce.pl/frm/viewforum.php?f=5&sid=ec1f92fe4006fa19b445597f592b5566
Pomoc (Anno 1503, ale piszą tam o wszytskim ;)) ---> http://www.anno.g4ce.pl/frm/viewforum.php?f=4&sid=ec1f92fe4006fa19b445597f592b5566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować