Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozkmina na weekend: czy wspierać polskie gry na Steam Greenlight?

42 postów w tym temacie

Pośród polskich gier jest jeszcze bardzo sympatyczna przygodówka Violett. Jak dla mnie sporo ciekawsza niż seria klonów (choć całkiem niezłych) od Artifex Mundi.
A co do tematu - zalew propozycji na GL jest taki, że przeglądam głównie te co są z Polski. A spośród nich wybieram to, co wydaje mi się, że może być ciekawe. Na przeglądanie wszystkiego nie mam czasu. A sam pomysł z GL jest całkiem niezły, mimo, iż się ostatnio przejadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jestem niesłyszący]

Ja zawsze głosuję na polskie gry pod warunkiem, że mają duże potencjały na sukcesu (np. Darkwood), albo naprawdę zbierają dobre oceny. Jeśli gry będą "przeciętniaki" lub "złe", to nie dam głosu i nie ma znaczenie, czy są polskie, bo tak nie zamierzam grać i wystawiać Polska na pośmiewisko. Mam ducha "patriotyzm", ale też używam głowę.

Do twórcy, co nie potrafią robić dobre gry, mają odpowiedź ode mnie: "Lepiej nauczcie się, jak robić dobre gry! A jak nie, to idźcie do diabła i wcale mnie nie obchodzi, że jesteście Polaków! Bo przynosicie wstydu dla naszego kraju!"

Steam Greenlight przyda się usprawnienie i niech tylko gracze-dorośli mają dostęp do głosowanie! Niedoświadczone dzieci nie mają głosu, koniec i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować