Zaloguj się, aby obserwować  
Shito

O serii Need for Speed

10 postów w tym temacie

Możecie się tu wypowiedzieć o tym która część NFS była najlepsza, jakie najgłupsze bugi lub zachowania u komputerowych graczach widzieliście i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakłada wątek to chyba powinno się samemu go jakoś rozwinąć i zachęcić do dyskusji?

A dla mnie NFS to zawsze była najbardziej dresiarska seria wyścigowa, której apogeum osiągnięto w Undergroundzie. Te nowiutkie sportowe wózki, którymi kierować mógłby jakiś nażelowany paker, to nie mój styl... Choć zawsze w NFS grafika była ładna i ogólnie to jedna z bardziej starannych ścigałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twoje zdanie, ja tam uważam, że NFS osiąga powoli szczyt swojego uwielbienia a potem będzie lecieć w dół ponieważ szanownym panom z EA games skończą się pomysły W końcu kiedyś jeżdżenie samochodami na takich samych warunkach, prawie cały czas bez zmian, bardzo szybko się znudzi. Jest ktoś kto mnie poprze? (chyba będzie ich niewielu albo żadnego, a mnie pewna grupa ludzi zapewne obrzuci jajkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:32, lord dredy napisał:

Do markusa89
Ups przepraszam :-(

Nie pisze się ,,do markusa89'''' tylko klikasz przy poście na który chcesz odpowiedzieć ,,odpowiedź''''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co waszym zdaniem było najbardziej wkurzające w którymkolwiek nfs i czy wierzycie w mit, który twierdzi że nfs: porshe 2000 nie działa na windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 07:20, lord dredy napisał:

A co waszym zdaniem było najbardziej wkurzające w którymkolwiek nfs i czy wierzycie w mit,
który twierdzi że nfs: porshe 2000 nie działa na windows XP


Podałem ci link do tematu - tam się wypowiadaj. Najpierw przepraszasz a potem robisz te same błędy... Jeśli otrzymasz jakiś link to do niego się dopisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 09:15, Markus89 napisał:

> A co waszym zdaniem było najbardziej wkurzające w którymkolwiek nfs i czy wierzycie w
mit,
> który twierdzi że nfs: porshe 2000 nie działa na windows XP

Podałem ci link do tematu - tam się wypowiadaj. Najpierw przepraszasz a potem robisz te same
błędy... Jeśli otrzymasz jakiś link to do niego się dopisuj.

A co z tym żałosnym klonem stworzonym przez moją głupotę i nieuwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostanie zamknięty przez Moderatora (chyba) Sz.Moderatorze czy mógłbym prosic o kłódeczke dla tego tematu gdyż istnieje już taki sam topic i ten tylko zaśmieca forum.

PS to nic osobistego lordzie dredy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować