Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs - 7 minut rozgrywki z wersji na PS4

7 postów w tym temacie

Hmm zastanawiam sie czy inwestować w tą wersje na PC ale chyba sobie daruję, przeszedłem już grę a graficznie nie odbiega mocno od wersji na poprzednie generacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm zastanawiam sie czy inwestować w tą wersje na PC ale chyba sobie daruję, przeszedłem
> już grę a graficznie nie odbiega mocno od wersji na poprzednie generacje.
Na PC za bardzo nie ma sensu, bo poprawki graficzne są niewielkie (zwiększony draw-distance i lepsza mimika twarzy ponoć), a DLC można kupić za grosze (i to dosłownie!) na praktycznie każdej dużej wyprzedaży Steam.

Z drugiej strony, mogą zrezygnować z wyprzedaży na DLC do Sleeping Dogs, żeby nakręcić sprzedaż Definitive Edition...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie grałem (bo słaby sprzęt miałem) i teraz chętnie kupię taką rozszerzoną wersję. Fajnie to wygląda. Tylko najpierw poczekam na premierę GTX 960, bo tylko tego mi brakuje w nowym kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja nie grałem (bo słaby sprzęt miałem) i teraz chętnie kupię taką rozszerzoną wersję.
> Fajnie to wygląda. Tylko najpierw poczekam na premierę GTX 960, bo tylko tego mi brakuje
> w nowym kompie :)
Co wy macie tak z tym 960, dlaczego nie 970 ? Za taką cenę i wydajność.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 22:18, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Co wy macie tak z tym 960, dlaczego nie 970 ? Za taką cenę i wydajność.........


Wydawanie 1400zł na kartę graficzną to dla mnie zbyt dużo. 1000zł to dla mnie absolutne maksimum i koło tej kwoty powinien kosztować 960. Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować