Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 09:09, DemonCleaner napisał:

Prośba też do Dantego o określenie dnia i godziny na zakończenie głosowania.



Ah no tak zapomniałem ... Powiedzmy do piątku, godzina 18:00.

Mam nadzieję, że czasu starczy, aby wszyscy się wyrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 07:37, speedraid napisał:

> ok moje glosy poszly chyba jako pierwsze :P chociaz ze byla okazja do meliny ale jakos
dalem
> rade xD Niestety ale nie :D Wczoraj okolo godziny 21:45 wysłałem glosy i nie chiało
mi się tego pisać na forum bo byłem zmęczony:P Piszę to dlatego żeby nie bylo jeszcze speedraid.


Krystian-03
Gratuluję awansu. Możesz sobie zapisać jako 22:35 albo nieco wcześniej. Oczywiscie chodzi o
godzinę awansu.

A teraz się sprawdzi czy DemonCleaner lepiej się sprawdzi w roli odbiorcy od Dante Dy` nei.
Miejmy nadzieję, chociaż oczekiwania zazwyczaj są spowodowane przez nas uczestników (czyli
Dante i DemonCleaner też).


YEEEESSSSS dzięki :p Głosiorki poleciały do Demona :PxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:43, Dark SMG napisał:


Bardzo ładnie, montaz coraz lepszy (jaki propgram uzywasz?) muza Sinnerman (Felix Da Housecat''s Heavenly House Mix) z Miami Vice zdecydowanie na plus :> ale w nastepnym filmiku zapodaj Mobiego i Anthem ;) good job homie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:16, k0rnas napisał:

> Kolejny film :P
> http://rapidshare.de/files/32992566/Lexus_A_Drift_story.wmv.html

Bardzo ładnie, montaz coraz lepszy (jaki propgram uzywasz?) muza Sinnerman (Felix Da Housecat''s
Heavenly House Mix) z Miami Vice zdecydowanie na plus :> ale w nastepnym filmiku zapodaj
Mobiego i Anthem ;) good job homie

he he i tu cie zaskocze moja droga, używam Movie Makera 2 xD muszę załątwić Adobe Premiere pro 1.5 albo Vegasa czyli profesjonalny soft, a filmy mątuje od dawna ale takie własnej roboty a paincie :P ( niestety nie mam ani jednego ( formaty :( ) a zgodnie z życzeniem muzyka zostanie umieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:27, Dark SMG napisał:

... moja droga ...


No to mnie rozwaliło. To przecież jest ON ... nie ona. No ale może patrzyłeś po avatarze.
Btw. ktoś już mi raz odpisał w tym temacie i wyglądało jakbym był laską ... ale nie chcę być laską (ale kitkaty to bym chrupał :P), ale to było raczej przejęzyczenie.

PS: Ile osób jeszcze ma wysłac głosy ? (pytanie kierowane do DemonCleanera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:41, Dante Dy`nei napisał:

> ... moja droga ...

No to mnie rozwaliło. To przecież jest ON ... nie ona. No ale może patrzyłeś po avatarze.
Btw. ktoś już mi raz odpisał w tym temacie i wyglądało jakbym był laską ... ale nie chcę być
laską (ale kitkaty to bym chrupał :P), ale to było raczej przejęzyczenie.

PS: Ile osób jeszcze ma wysłac głosy ? (pytanie kierowane do DemonCleanera).

he he he tak też myślałęm ale zmylił mnie ten avatar :P a co do kitkatów to ja będe pierwszy szefem facetem..Królowcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za spam :P wiecie żę jutro rano dam linka do kolejnego Filmu? xD ten to dopiero fajny będzie :P
a co do K0ransa, to wyjaśnia sprawę dobrej orientacji w muzie pośćigowej:P żądna laska nie zgadnie tylko faceni takie rzeczy wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 01:35, Dark SMG napisał:

ok jużż idę spać, narazie

ps aaa bym zapomniał, macie ten nowy film :P http://rapidshare.de/files/33034353/Mercedes_Fun.wmv.html


No no ładnie , tylko nie przekręcaj mojego nika :P jestem k0rnas :P a muza też była spoko, tylko Moby w następnym ma juz być !!

PS - avatar babski ale fizycznie chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he he apetyt rośnie w miare jedzenie, teraz zapodam film ( jeszcze tylko montaż) z innej gry a mianowicie Just Cause :P ale tylko kruciutki bo tam tylko śmigłowiec zestrzeliłem, wozem się przejechałem kilku typów zabiłem i na spadochronie polatałęm :P
i mam [pytanko na co wrzycać filmy? dalej na rapidshare czy może na google lub Yotube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 17:44, Dark SMG napisał:

no więc co prawda to nie Mos Wanted ale pochwalić się mogę :P http://rapidshare.de/files/33094513/Just_Moby__dick_.wmv.html

A mi znowu nie dziala ten głupi serwis. Poprzedniego nei oglądnałem i tego chyba też nie oglądne bo działa raz na 50 prób a to już lekka przesada o czym pisze DjMielonka. Proponuję aby wstawić na inny serwis, bo ten nie wszystkim działa a YouTubr działa na najnowszej Operze 9 i Internet Exploler. Zapewn e fajny bedzie, napewno ogladnę ale kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak przejde RAZORA i przeskocze ten most co mi mowi MIA to juz koniec gry?? nie moge jezdzic tymi samochodami co je miałem w karierze?? i po mieście?? bo kiedy uciekne pokazuje mi sie okno z RESTARTEM i BACK TO CARRER MENU wiec klikam karier menu i kiedy klikne carrer i resume carrer to wtedy scigam sie jeszcze raz. Macie tak wszyscy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do montage to dzialaja mi linki tylko z poziomu IE. Co do kariery Jokera-po przeskoczeniu powinno cos sie wydarzyc ale MOZESZ jeszdzic w karierze i wszystko wogule tylko niema zadnego wyscigu do przejscia juz. czyli mozesz jedynie powtarzac te co przeszedles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować