Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Czas w którym tworzy się lista nie zaliczmy do początku edycji. Dopiero jak zgłoszą się osoby to zaczniecie wystawiać samochody to jest początek edycji. W tym przypadku będzie to w czwartek.
Albo najlepiej, po zakończeniu tej edycji, daje wam czas do środy, godz. 22.00, na zrobienie listy. Potem, po 22.00 uczestnicy wystawią bryki. Jak wszystkie sie pojawą, to ślecie głosy i wtedy ja to w czwartek wszystko zweryfikuje i dam wyniki. Chyba, że wystawianie/głosowanie się przedłóży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:36, Dante Dy`nei napisał:

Czas w którym tworzy się lista nie zaliczmy do początku edycji. Dopiero jak zgłoszą się osoby
to zaczniecie wystawiać samochody to jest początek edycji. W tym przypadku będzie to w czwartek.
Albo najlepiej, po zakończeniu tej edycji, daje wam czas do środy, godz. 22.00, na zrobienie
listy. Potem, po 22.00 uczestnicy wystawią bryki. Jak wszystkie sie pojawą, to ślecie głosy
i wtedy ja to w czwartek wszystko zweryfikuje i dam wyniki. Chyba, że wystawianie/głosowanie
się przedłóży.

To ja mogę aktualizować listę zapisanych osób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:36, Duzzciak napisał:

Sorry, ale nie znalazłem zwycięzcy, niech mi ktoś powie jakie jest autko :(


Ta edycja jeszcze sie nie skończyła, wyniki jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:36, Dante Dy`nei napisał:

Czas w którym tworzy się lista nie zaliczmy do początku edycji. Dopiero jak zgłoszą się osoby
to zaczniecie wystawiać samochody to jest początek edycji. W tym przypadku będzie to w czwartek.
Albo najlepiej, po zakończeniu tej edycji, daje wam czas do środy, godz. 22.00, na zrobienie
listy. Potem, po 22.00 uczestnicy wystawią bryki. Jak wszystkie sie pojawą, to ślecie głosy
i wtedy ja to w czwartek wszystko zweryfikuje i dam wyniki. Chyba, że wystawianie/głosowanie
się przedłóży.

Albo ja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:41, Duzzciak napisał:

A o której godz. będą ogłaszane wyniki?


Tego nie wiem dokładnie, mam jutro parę żeczy do załatwienia, ale z wynikami napewno sie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem bardzo ładny pościg - jest to rzecz najtrudniejsza w MW. Wyścigi idą jak pestki*
Prawdopodobnie jutro do 10 będę miał Forda GT (zadał bym go, lecz jeszcze nie odblokowałem).
Jedna prośba, czy moglibyście zadawać pierwszą 29, bo ja bardzo lubię ten konkurs i postaram się jak najszybciej odblokować wszysti samochody.
*pestka - wyścig który przechodzę min. tydzień:D (oczywiście żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:31, Krystian-03 napisał:

To już sie nie mogę doczekać tych jutrzejszych wyników!!!:)

Witaj w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:33, speedraid napisał:

Właśnie ukończyłem bardzo ładny pościg - jest to rzecz najtrudniejsza w MW. Wyścigi idą jak
pestki*
Prawdopodobnie jutro do 10 będę miał Forda GT (zadał bym go, lecz jeszcze nie odblokowałem).

Jedna prośba, czy moglibyście zadawać pierwszą 29, bo ja bardzo lubię ten konkurs i postaram
się jak najszybciej odblokować wszysti samochody.
*pestka - wyścig który przechodzę min. tydzień:D (oczywiście żarcik)


Nie za bardzo rozumiem możesz wytłómaczyć??Plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:40, Krystian-03 napisał:

Aha chodzi ci o to że jak ktoś z nas wygra to mamy wybierać samochody od numerka 29??

Nie macie, tylko zależy mi na tym. Postarałbym się przejść grę jak najszybciej. Oczywiście od was to ależy, ale możecie wybierać samochody z pierwszej 30 (właśnie odblokowałem Forda GT, 1h temu), a gdy nie tylko ja ale zarówno inni odblokują więszość samochodów to możecie zadać resztę. Bardzo mi na tym zależy, ale niogo nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante, może by tak zrobić jakieś onkretne zasady? Wiele się tego domaga.
Może określić czas na zgłaszanie i wystawianie samochodów. Jakieś zasady aby na tym temacie zapanował porządek jak na każdym innym. Prosimy w imieniu DemonCleaner (gdyż sam miał taką prośbę: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=168), speedraid''a, Blade2 ( tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=167) i wielu innych. Z resztą spójrz na postu ukazujące niecierpliwość forumowiczów. Proponuje coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 10:03, speedraid napisał:

> Aha chodzi ci o to że jak ktoś z nas wygra to mamy wybierać samochody od numerka 29??

Nie macie, tylko zależy mi na tym. Postarałbym się przejść grę jak najszybciej. Oczywiście
od was to ależy, ale możecie wybierać samochody z pierwszej 30 (właśnie odblokowałem Forda
GT, 1h temu), a gdy nie tylko ja ale zarówno inni odblokują więszość samochodów to możecie
zadać resztę. Bardzo mi na tym zależy, ale niogo nie zmuszam.


To wejdz na www.nfsp.pl i tam ściągnij sobie save`a !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować