Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przygotujcie się na wiedźmińskie atrakcje na Poznań Game Arena 2014

10 postów w tym temacie

Czy gameplay z gry będzie udostępniony w internecie, bo nie mam możliwości dojechania do Poznania, a nie umiem doczytać, czy to jest zamknięty pokaz tylko dla pierwszych, którzy tam dotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze olewam info o grze i wole sam sie cieszyć nią na premierę. Czym mniej więm i widzę tym lepiej. Złą praktyką ostatnio jest udostępnianie kilkunastu godzin różnych gier albo filmów otwierających. Kiedyś to była magia jak się to oglądało. Czekam jednak na swoją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej skończę oglądanie gameplayów i trailerów i poczekam na premierę, bo z każdym kolejnym screenem, filmikiem czy informacją nie mogę sie co raz bardziej doczekać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> odbędzie się półgodzinny koncert zespołu Percival, odpowiedzialnego za muzykę w zwiastunie Miecz Przeznaczenia, przygotowanym na E3 2014

Myślę, że to jest spore niedomówienie. Percival nagrał pod okiem Marcina Przybyłowicza spory kawałek ścieżki dźwiękowej do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > odbędzie się półgodzinny koncert zespołu Percival, odpowiedzialnego za muzykę w
> zwiastunie Miecz Przeznaczenia, przygotowanym na E3 2014
>
> Myślę, że to jest spore niedomówienie. Percival nagrał pod okiem Marcina Przybyłowicza
> spory kawałek ścieżki dźwiękowej do gry.

Spory? Z tego co można wyszukać na forum gry i w wywiadach to wspólnie nagrali cały soundtrack. W 35 minutowym gameplayu ich muzyka jest praktycznie podczas każdej ważniejszej cutsceny jak i również w trakcie walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 11:04, LuKi965 napisał:

Spory? Z tego co można wyszukać na forum gry i w wywiadach to wspólnie nagrali cały soundtrack.
W 35 minutowym gameplayu ich muzyka jest praktycznie podczas każdej ważniejszej cutsceny
jak i również w trakcie walk.


Tak się wydaje, bo CD Projekt RED ma dostęp do całej dyskografii Percivala i bardzo często jej używają w soundtracku. Faktycznie nagranego soundtracku z Percivalem jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować