Zaloguj się, aby obserwować  
Oskalpowany

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki

34 postów w tym temacie

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka instrukcji, gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał. Proszę o podanie takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:30, Oskalpowany napisał:

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka instrukcji,
gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał.
Proszę o podanie takiego.


Możesz mieć problem. Najlepiej skieruj pytanie do EA gdyż oni są dystrybutorem gry na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze ma pirata . I szuka pretekstu zeby mu ktoś dał bo gdyby miał pirata dostał by bana. Wylał mu sie herbata to gdzie te gry trzyma w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:30, Oskalpowany napisał:

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka instrukcji,
gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał.
Proszę o podanie takiego.


Hahaha nawet jak mu się herbata wylała to serial nie jest napisany na papierze toaletowym :P wiec bez przesady :) ... masz bana na google, że tutaj piszesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:30, Oskalpowany napisał:

Poszukuję kodu seryjnego do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ tylna okładka instrukcji,
gdzie znajdował się kod została przeze mnie przez przypadek zalana herbatą i się rozmazał.
Proszę o podanie takiego.

tja a z kąd wiedział gdzie znajduje się ten nieszczęsny cd-key?? musiał sporo ryzykować strzelając :) coś mi się wydaje że nasz pan ryzykant ściemnia.
nie raz nie dwa zdarzyło mi się coś "zalać" i zawsze było to do odczytania.
panie oskalpowany piractwo to nie tutaj a jak ci naprawdę cd-key poszedł się wietrzyć to npapisz/zadzwoń do działu pomocy technicznej EA polska i poproś o nową grę (oczywiście odsyłasz im swoją, a oni ślą ci "nówkę sztukę")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli to się stało przy biurku z kompem do wogóle tego typa nie czaje !!! Ja biurko i kompa traktuje jak swój domowy ołtarz i nigdy w życiu bym nawet nie postawił na nim szklanki pustej haha !!! jak widze, że bracia albo rodzice to robią to im zawsze mówię, że to nie jest jadalnia czy mc donald i żeby zabrali to z biurka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:33, kepny napisał:

Ale jeśli to się stało przy biurku z kompem do wogóle tego typa nie czaje !!! Ja biurko i kompa
traktuje jak swój domowy ołtarz i nigdy w życiu bym nawet nie postawił na nim szklanki pustej
haha !!! jak widze, że bracia albo rodzice to robią to im zawsze mówię, że to nie jest jadalnia
czy mc donald i żeby zabrali to z biurka :P

dokładnie a wiesz co się dzieje jak postawisz takie jedzenie? normalnie zjada ci grę i musisz na forum gram.pl pisać

"Poszukuję Torrenta do gry The Sims: Zwierzaki, ponieważ pudeło, gdzie znajdował się gra zostało przeze mnie przez przypadek zniszczone jedzeniem i się rozmazało. Proszę o podanie takiego torrenta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dajcie sobie spokój z takimi, powiem wprost, durnowatymi komnatrzami. Jeśli moderatorzy uznają prośbe Oskalpowanego za związaną z piractwem to poniesie on konsekwencje. A wypadki chodzą po ludziach i być może jednak naprawde jego cdkey jest niewidoczny już na instrukcji? Bo na pewno niejesteście jakimiś jasnowidzami żeby przewidywać kto mówi prawde a kto nie. Więc skończcie już tą żenującą nagonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he
Ale on to nie ty kepny! Ja osobiście jem i pije przed kompem. Może mu się zalało może kłamie. Nie wiem czy pisze prawde czy też kłamie, a ty wiesz czy on kłamie? Skąd??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:47, bula1111 napisał:

he
Ale on to nie ty kepny! Ja osobiście jem i pije przed kompem. Może mu się zalało może kłamie.
Nie wiem czy pisze prawde czy też kłamie, a ty wiesz czy on kłamie? Skąd??!

z radia ma`ryja ojcie rydzyk wczoraj mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 11:47, bula1111 napisał:

Nie wiem czy pisze prawde czy też kłamie, a ty wiesz czy on kłamie? Skąd??!

Ja tam też nie wiem,ale wiem że musiałby chyba normalnie wrzątkiem zalać ten kod, i mocno przecierać żeby mu się zmazał. Dostał kod napisany ołówkiem na papierze toaletowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mówi prawde ale ja go nie ganię tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat bo racjonalnie myśląc mało jest takich przypadków, że się serial rozmazał bo się herbata wylała, ja tak mówię babce w szkole jak mi się nie chce pisać wypracowania :P<hahaha> ale serio brzmi mało wiarygodnie aczkolwiek nie mówię, że ma on pirata czy też propaguje piractwo :) ja w swoich postach tylko się dziwiłem, że doszło do takiej sytuacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:54, bula1111 napisał:

Nie wiem może tak może nie.

Przestań sobie żarty stroić,jeżeli kod mu się zmazał to na pewno nie od herbaty. Tak czy siak, piractwem śmierdzi na kilometr, a nawet jeśli ma oryginał i faktycznie kod zmazany, to nie możemy mu podać kodu. Niech skontaktuje się z EA , dadzą mu nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to wisi, czy on kłamie czy nie...
Simsów nie wydaje CDP, więc czemu zwraca się tutaj ze swoim problemem dotyczącym wydania gry? Rozumiem, jakby był problem z samą grą... Ale on cierpi z powodu źle napisanego cd-keya.
A skoro ma problem z wydawnictwem, a nie grą, niech idzie do wydawców. Czyli do EA Games.

Już pomijając fakt, że dzielenie się cd-keyem jest niezgodne z wszelkimi licencjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować