Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One dobija do 10 milionów

16 postów w tym temacie

Czyli XBox jest troszkę w tyle. Ja osobiście zainwestuję w konsolę Microsoftu. Dla mnie X360 był w minionej generacji synonimem konsoli, tak jak w poprzednich generacjach były konsole Sony. Gdyby nie Microsoft, PS3 byłoby tylko trochę mocniejsze od PS2 i żadnych poza tym innowacji by nie było, a tak X360 wprowadził system osiągnięć, bardzo rozbudowany system gry sieciowej, kinecta i najwygodniejszego w historii pada, które dopiero w nowej generacji stara się kopiować Sony z jakimś tam efektem, bo wcześniej im to nie wychodziło za dobrze. Założę się, że gdyby nie konkurencja, DualShock 4 wyglądałby dokładnie tak samo jak DS1, 2 i 3. Jeżeli pad Xboxa One jest przynajmniej tak wygodny jak 360, to jest to dla mnie wystarczający argument, żeby wybrać tę konsolę, a za brak innowacyjności wyprzedzającej konkurencję ja PS3 nie wybrałem i PS4 nie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przegrał NPD (dzisiaj wyniki) ^^

BTW. Niczego nie dogonili. Zbliżają się do 10 milionów wysłanych egzemplarzy do sklepów (co oznacza, że mogą mieć 7 milionów a ostatnio mieli 6). Sony sprzedało końcowemu klientowi 13.5 miliona egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś przegrał NPD (dzisiaj wyniki) ^^
>
> BTW. Niczego nie dogonili. Zbliżają się do 10 milionów wysłanych egzemplarzy do sklepów
> (co oznacza, że mogą mieć 7 milionów a ostatnio mieli 6). Sony sprzedało końcowemu klientowi
> 13.5 miliona egzemplarzy.

Nie zbliżają sie do 10 milionów wysłanych sztuk tylko juz pwysłali PONAD 10 milionów sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 10:56, Niki133 napisał:

Nie zbliżają sie do 10 milionów wysłanych sztuk tylko juz pwysłali PONAD 10 milionów sztuk.

Zadne ''juz'':

"Shortly, we will have sold in to retailers more than 10 million Xbox One consoles."

W skrocie - niedlugo sprzedamy ponad 10milionow konsol. Nie jest napisane dokladnie ile teraz maja. Ile to jest dla nich wkrotce. Rownie dobrze moga miec sprzedane 9.6mln jak i 9.99mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wojnie konsol i tak liczą się jedynie konsole sprzedane klientom końcowym. Innymi słowy nic się nie zmieniło, ot kolejna notka od PRu (pamiętajcie, że ostatnio weszli na wiele nowych rynków). Chociaż listopad w USA pewnie wygrają dzięki bundlowi z AC Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak AC Unity działa na konsolach i PC? To jest jakaś paranoja, do tego wygląda jakby downgrade zrobili. Ach ten Ubi nadal się bawi z klientami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 10:56, Niki133 napisał:

Nie zbliżają sie do 10 milionów wysłanych sztuk tylko juz pwysłali PONAD 10 milionów
sztuk.

Czytałeś oryginalną wypowiedź Mehdiego? Zbliżają się do 10 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie zapominajcie z jakim opóźnieniem Xbox One wchodził na szerszy rynek. W dużej liczbie krajów jest dostępny od 2 miesięcy! Gonią gonią nie ma co hejtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde chcialbym, zeby MS pokazal wyniki z poszczegolnych krajow, zebys zobaczyl, ze licza sie naprawde 3-4 rynki na swiecie*, a reszta moglaby nie istniec de facto bo 30tys konsol w ogolnym rozrachunku to tyle co nic.

* - Tylko nie pisze mi, ze piec czy tam szesc, bo wiecie o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 14:22, Ceicob napisał:

Ludzie nie zapominajcie z jakim opóźnieniem Xbox One wchodził na szerszy rynek. W dużej
liczbie krajów jest dostępny od 2 miesięcy! Gonią gonią nie ma co hejtować.

W krajach Tier1 (np. Niemczech czy Hiszpanii) sprzedaż Xboksa One była poniżej sprzedaży WiiU. A to były liczące się rynki. Jeżeli sprzedaż konsoli MSu byłaby taka dobra w innych krajach, to miałyby premierę w tym samym czasie, co światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować