Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Terraria już dostępna na Xbox One

25 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2014 o 21:44, Ring5 napisał:

I co ja poradze, ze idealista jestem i chcialbym zbawic swiat? ;) Chcialbym, by ludzie
zwracali uwage na fabule, na glebie postaci, na miodnosc, na mozliwosci, jakie gra oferuje,
a nie na to, czy dziala w 1080p czy w 4k. :(

@ Snafu

Poprawilem jedynie te fragmenty, gdzie kolega generalizuje, twierdzac ze jest tak, jak
mowi. Nie jestem fanem generalizowania i przypisywania swojego zdania innym, tylko dlatego
sie uczepilem ;)


Powiem tak, nieco uwagi na grafikę zwracam i jest to dosyć istotny element. Jednak to co się teraz dzieje, czyli wielkie wywody o cyferkach to jakaś masakra. Najwięcej dyskusji na forach dotyczy właśnie rozdzielczości i jakości grafiki, że na jednej konsoli jest o piksel więcej, na jednej jest ostrzejsze cień... Paranoja. Weźmy np. już wałkowanego Unity(pomijam jego działanie, tylko grafika) tyle narzekań że coś rozmazane, rozdzielczość zbyt niska. Kurde, mnie tam się piekielnie oprawa wizualna, tej gry, się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 22:05, Snafu napisał:

Powiem tak, nieco uwagi na grafikę zwracam i jest to dosyć istotny element.


Nie mowie, ze grafika nie jest w ogole wazna. Jak najbardziej jest, Black Flag kocham m.in. za przepiekne widoki, jakie ta gra oferuje. ALE! Nie jest to element nanwazniejszy. Majac do wyboru gre piekna, ale slaba, badz brzydka, ale miodna, zawsze wybiore te druga. Terraria to tylko jeden z przykladow. Zreszta sukces tytulow takich jak FTL, Minecraft, Don''t Starve czy Papers, Please swiadczy o tym, ze dla wielu graczy grafika nie decyduje o "byc albo nie byc" dobrze przemyslanej gry. I oby to sie nigdy nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 22:52, Ring5 napisał:

> Powiem tak, nieco uwagi na grafikę zwracam i jest to dosyć istotny element.

Nie mowie, ze grafika nie jest w ogole wazna. Jak najbardziej jest, Black Flag kocham
m.in. za przepiekne widoki, jakie ta gra oferuje. ALE! Nie jest to element nanwazniejszy.
Majac do wyboru gre piekna, ale slaba, badz brzydka, ale miodna, zawsze wybiore te druga.
Terraria to tylko jeden z przykladow. Zreszta sukces tytulow takich jak FTL, Minecraft,
Don''t Starve czy Papers, Please swiadczy o tym, ze dla wielu graczy grafika nie decyduje
o "byc albo nie byc" dobrze przemyslanej gry. I oby to sie nigdy nie zmienilo.


Pewnie że tak jest. Bo poza grafiką jest właśnie-jak napisałeś- coś jeszcze; klimat, grywalność itd. Wszystkie te gry który wymieniłeś cechują się niesamowitym klimatem, który przykuwa na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować