Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejska data premiery MGS 3: Subsistence ogłoszona!

33 postów w tym temacie

I bardzo dobrze ze tylko wychodzi na PS2, a co znów PeCeciarze mają miec kolejna gre skonwertowana z PS2, nie ma tak dobrze. Chcesz pograc kup PS2. I tak na konsoli sie lepiej gra niz przed tym jeb**ym monitorem. Ja mam Peceta do netu i pracy, kiedys chcialem sobie pograc i pogralem chwile bo dluzej mi sie nie chcialo nie ma to jak konsolka, siadasz wygodnie przed TV bierzesz pada i pykasz. Gierke napewno kupie ze wzgledu na tryb Online tylko odlacze od PC i podepne pod PS2. Aaa polska wersja mogla by sie przydac.
Pozdro do wszystkich maniaków konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano doje*** ;) , ale wiem o czym mówi ... BTW granie w mgsa na klawie to jakas porażka, kto celował w MGS2 w trybie fpp to wie o co biega ;d pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:35, dark master napisał:

szczerze mówiąc to ja patrząc na to odnoszę wrażenie, że to płatny patch (lub mod, jak kto
woli) i żerowanie na fanach serii.


trochę niezupełnie tak jak mówisz. to już w zwyczaju twórców mgs3 że wydanie na każdym kolejnym kontynencie starają się ulepszyć. żeby to zrozumieć małe podsumowanie premier:
- wpierw wyszedł zwykły mgs3 za granicą. sama gra, nic więcej.
- ponieważ europejczycy długo czekali, dostali ulepszoną wersje mgs3 z opcją oglądania filmów z gry, poziom trudności czy walki z bossami i wiele innych.
- oczywiście w ten sposób amerykanie mieli najsłabszą wersję więc zapowiedziano u nich subsistence który dodał brakujące opcje jakie pojawiły się w wersji euro PLUS tryb multi PLUS dodano metal gear 1 i 2 które nigdy nie ukazały się poza japonią. słowem taki ultimate pakiet. dodatkowo wyszła jeszcze kolekcjonerka z owym 3cim dyskiem z filmikami.
- ale teraz znowu pokrzywdzeni ;) zostali europejczycy, wiec zapowiedziano subsistence na naszym kontynencie z tą samą zawartością co wersja US + dodatkowym trzecim dyskiem dostępnym tylko w kolekcjonerce amerykańskiej.

of korz premierowe wydanie mgs3 na naszym kontynencie było dość mocno rozzbudowane więc jak kogoś nie interesuje tryb multi to nie poczuje jakiejś mega przepaści, ale w takich usa było to mega odświeżone wydanie. dla fanatyków i tak pewny zakup a dla zwykłych graczy kolejna okazja aby rozważyć zakup tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 18:14, f5k napisał:

A może by tak dać kinową lokalizacje, co? Już nawet PES bedzie po Polsku a seria MGS przecież
nie jest słaba.


Ja też jestem za lokalizacją kinową. Byłoby naprawdę super, gdyby CDP zdecydował się na taki krok. O jakość tłumaczenia się nie boję, bo dotychczas wydane gry na konsole w wersji PL były, jak dla mnie, prawie idealne, więc wierzę, że i tym razem CDP pewnie by się postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tych reedycji. Najpierw człowiek kupuje normalną wersją, przechodzi i zaraz potem na rynek wchodzi edycja wzbogacona. Później trzeba kombinować, jak normalną wersję sprzedać i zdobyć nową:P Już nie dam się więcej tak zrobić:P Przy MGS 4 czekam odrazu na wersję rozszerzoną ot co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 12:20, Inuki napisał:

Ja też jestem za lokalizacją kinową. Byłoby naprawdę super, gdyby CDP zdecydował się na taki
krok. O jakość tłumaczenia się nie boję, bo dotychczas wydane gry na konsole w wersji PL były,
jak dla mnie, prawie idealne, więc wierzę, że i tym razem CDP pewnie by się postarał.


Wyjąłeś mi to z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by bylo jakby byla po polsku. To i tak zysk dla CDP pomyscie jak sprzedawal sie Spartan albo konkurencyjny The Godfather, w Empikach bardzo dlugo byly na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sliwa4pl

"I bardzo dobrze ze tylko wychodzi na PS2, a co znów PeCeciarze mają miec kolejna gre skonwertowana z PS2, nie ma tak dobrze. Chcesz pograc kup PS2."

Czyzby zawisc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I bardzo dobrze ze tylko wychodzi na PS2, a co znów PeCeciarze mają miec kolejna gre skonwertowana z PS2, nie ma tak dobrze. Chcesz pograc kup PS2."

"Czyzby zawisc ? :D"

Ależ skąd :P Tylko mnie troche to denerwuje jak pececiarze mają gry z PS2 np. Capcom sie sprzedało i wypuscili Devila 3 i Residenta 4 ale Konami nie jest takie :D i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować