Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - zwiastun prezentujący możliwości edytora map

7 postów w tym temacie

Niech poprawia optymalizacje ,bo wciąż sporo użytkowników ma w far cry 4 black screen.A najlepsze jest to że to wina niby urządzeń podpiętych pod usb oraz kontrolerów.Paradoksem też jest że tkz patche które są dostępne nie instalują się,bo ich nie ma na serv(widmo jest ale nie ma).No kabaret na całego nie zdziwię się że sporo ludzi zwraca swojego preord .Myślałem że EA jest gorsza ale Ubi spadło totalnie na "psy" a recenzję typu że gra jest świetna śmieszą poczytajcie na forum ubi ile jest tematów.Mam na dzieję że dostaną po tym mocnego kopa w tyłek.Bo to co sie dzieję z tym produktem to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech poprawia optymalizacje ,bo wciąż sporo użytkowników ma w far cry 4 black screen.A
> najlepsze jest to że to wina niby urządzeń podpiętych pod usb oraz kontrolerów.Paradoksem
> też jest że tkz patche które są dostępne nie instalują się,bo ich nie ma na serv(widmo
> jest ale nie ma).No kabaret na całego nie zdziwię się że sporo ludzi zwraca swojego preord
> .Myślałem że EA jest gorsza ale Ubi spadło totalnie na "psy" a recenzję typu że gra jest
> świetna śmieszą poczytajcie na forum ubi ile jest tematów.Mam na dzieję że dostaną po
> tym mocnego kopa w tyłek.Bo to co sie dzieję z tym produktem to żenada

I dlatego mam FC4 na X1, gra nie ma tam żadnych problemów z optymalizacją czy czymkolwiek innym, także wysoka nota w wypadku konsolowych wersji jest jak najbardziej zasłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech poprawia optymalizacje ,bo wciąż sporo użytkowników ma w far cry 4 black screen.A
> najlepsze jest to że to wina niby urządzeń podpiętych pod usb oraz kontrolerów.Paradoksem
> też jest że tkz patche które są dostępne nie instalują się,bo ich nie ma na serv(widmo
> jest ale nie ma).No kabaret na całego nie zdziwię się że sporo ludzi zwraca swojego preord
> .Myślałem że EA jest gorsza ale Ubi spadło totalnie na "psy" a recenzję typu że gra jest
> świetna śmieszą poczytajcie na forum ubi ile jest tematów.Mam na dzieję że dostaną po
> tym mocnego kopa w tyłek.Bo to co sie dzieję z tym produktem to żenada
Mi tam wszystko działa na maximum wszystko i brak ścin radeon r9 290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie bym się pobawił, ale na moim sprzęcie mogę o tym tylko pomarzyć... Właśnie, muszę zacząć się poważnie zastanawiać nad zakupem nowego sprzętu, bo już gry z 2013 roku są dla mojego lapka poza zasięgiem, nie mówiąc o takim Far Cry''u 4. :/ A tak do rzeczy, to edytor wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z spadkiem FPS , przy szybszym ruchu np: jak się jedzie quadem to troche przycina lub ścina ? Proszę o szybką odpowiedź boje się ze to tylko ja mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować