Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o The Crew w nowym zwiastunie gry

8 postów w tym temacie

Bardzo sympatycznie zapowiadająca się wyścigówka. Model jazdy jest przyjemny, a ci co mówią inaczej, to prawdopodobnie grali na klawiaturze (tu faktycznie jest trochę ciężko), a raczej nie ma co oczekiwać sterowania rodem NFS Shift (chociaż i tam były narzekania: że zarzuca tyłem, że to tamto; jak komuś jest za mało "real" to niech wsiądzie do prawdziwego auta). Na plus na pewno są duże możliwości tuningu, no i wreszcie obszar jaki mamy do zwiedzenia. A co do liczebności pojazdów to na pewno będą powstawały nowe.

Oby tylko gra nie umarła przedwcześnie jak to czasem bywało.
A tak przy okazji zbieram ekipę do The Crew, mój nick Steam: albercik202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość nudno się zapowiada. Gdzie fabuła ? Człowiek tych aut chyba nie będzie prowadził. Ja chce Most Wanted. Ach ta Czarna lista, to był dopiero klimat, nie uważacie ? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz rację. Potrzebna jest jakaś motywacja, nawet jeśli gra się w coś "godzinkę-po-pracy\szkole-żeby-odetchnąć". A jeśli konkretnie o The Crew to właściwie jest fabuła, ale nie będę nic zdradzał - kto grał w betę ten wie, a premiera już niedługo. W sumie jest to jedyny aspekt gry o którym w materiałach promocyjnych nic nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poniekąd masz rację. Potrzebna jest jakaś motywacja, nawet jeśli gra się w coś "godzinkę-po-pracy\szkole-żeby-odetchnąć".
> A jeśli konkretnie o The Crew to właściwie jest fabuła, ale nie będę nic zdradzał - kto
> grał w betę ten wie, a premiera już niedługo. W sumie jest to jedyny aspekt gry o którym
> w materiałach promocyjnych nic nie mówią.

Tu mnie masz... Mówisz, że w tej grze jest fabuła i na dodatek wciąga... Hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 22:12, v3M napisał:

Dość nudno się zapowiada. Gdzie fabuła ? Człowiek tych aut chyba nie będzie prowadził.
Ja chce Most Wanted. Ach ta Czarna lista, to był dopiero klimat, nie uważacie ? Ech...



Te czasy już chyba nigdy nie wrócą. Teraz za bardzo przekombinowane wyścigówki robią; nawet NFSy mają dziwnie rozbudowane HUDy itp. Kiedyś liczyła się prostota i dobry fun a teraz? Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam się chyba coś pokiełbasiło. Fabuła w samochodówkach? Jakoś gran turismo nie miało fabuły oraz NFS a cieło się w to aż miło.
Aktualnie gram w midnight club i stwierdzam, że jest to najlepsza arcade''owa gra samochodowa dotychczas (dużo smaczków tuningowych oraz klimat nfs underground).

Kupuje the crew w ciemno, platyna obowiązkowa na PS4.

Crew Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować