Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Hmm... na moim caleronie 2.6 Ghz 768 RAM, Radeonie 9200 128mb(!) gra chodziła z wszystkimi detalami na FULL. Ilość fps to 60-80. Na dx7.

Może za mało RAMu macie? Bo jak tak patrzę to standardowo 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaówazylisice ze wszystkie rozmowy o grach przeradzaja sie w rozmowy o sprzecie :D no lae skoro tak ja mam ge forca 6800gs 1 giga ramu i athlona 64 3200+ ktory ja to raz pisze jak myslicie pociagnie na full ?? bo mam chetke na kupienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 22:07, Darkstar181 napisał:

> A na jakiej grasz rozdzielczości?
1024-768


ja mam AMD 2400+ 512 Ramu R9500 64MB i powiem tak na takich detalach na jakich ja gram ta gra poprostu nie ma prawa sie zaciac. to jest absurd i do tego na wielu recenzjach pisza o tym ze silnik jest zle zoptymalizowany i gra ma potworne wymagania tak jak F.E.A.R ktory moim zdaniem nie ma swietnej grafy.
o to pare screenow z mojej grafy:
http://dominix17.t35.com/CoD-2/shot0202.jpg
http://dominix17.t35.com/CoD-2/shot0201.jpg
http://dominix17.t35.com/CoD-2/shot0200.jpg
gram tylko online bo tylko tam ta gra ma sens, singiel jest skopany przez mase skryptow.
na mapce Brec gdzie jest duzo zieleni jak patrze ze snipki jest koszmar max 20fps O_o i na niektorych zimowych jak duzo sniegu leci w gore to tez jest cienko, i jak ktos zuci granat dymny. to jest grafa pokroju CoD 1 moze i nawet taka sama a tnie sie strasznie. niestety nie pomysleli troche programisci :/// co zrobic.
na reszcie screenow sa tylko wyniki ale sa mapki troche po bokach pokazane wiec jak ktos chce moze zobaczyc jak wygladaja inne mapki. na niektorych screenach napisy sa lepiej widoczne ale wtedy grafa byla lekko poprawiona teraz gram na najgorszej jaka sie da
rozdzielka 800x600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm po kupnie nowego sprzetu wyzej podalem troche minie szczerze mówic twoja grafika speszyla bo co tu kryc na takich detalach wyglada strasznie .ALe fakt faktem ze jesli masz neta to mozesz duzo skozystac bo kupno takiej gry do grania na takich detalach w singlu nie jest zbyt rozsadne, strata kasy poprstu .Bo multi jest chyba o wiele bardziej dynamiczne i nie ma czasu wgapiac sie w textórki : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:59, Bazar. napisał:

Zaówazylisice ze wszystkie rozmowy o grach przeradzaja sie w rozmowy o sprzecie :D no lae skoro
tak ja mam ge forca 6800gs 1 giga ramu i athlona 64 3200+ ktory ja to raz pisze jak myslicie
pociagnie na full ?? bo mam chetke na kupienie


Skoro ja mając wszystko na full z FSAA x4 mam co najmniej te 5-10 fps to ty na GF 6800 powinieneś mieć minimum 25-30 fps zwłaszcza że to gra pod GF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to kolejny przykład jak działa i wgląda w poszczególnych ustawieniach...

a-DX 7 wszystko na minimum
b-DX 7 wszystko na max
c-DX 9 wszystko na minimum (tekstury na normal)
d-DX 9 wszystko na max (tekstury na extra)

Gdy nie widać wody to spokojnie wystarcza DX7... a tej wodzie z DX9 i tak daleko do tej z Morrowind - tam idąc przez wodę pozostawiasz rozchodzące się fale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 13:40, KK_MODED111111 napisał:

a ja ma bardzo dobrego kompa ale...
no właśnie "ale" mam Radeona 9000
ale kasy na nową karte nie mam buuu...

Karta w tym wszystkim najwazniejsza wiec jak mozesz mowic ze maasz dobrego kompa no bo nie obraz sie ale raczej ee... nie masz przynajmniej od strony graficznej dobrego kompa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 19:11, KK_MODED111111 napisał:

gra nie chce sie zainstalować
jak wkładam płyte do napędu DVD to nic sie nie dzieje.
a jak wchodze Mój k.=>DVD-ROM(nie wykrywa płyty) to sie na chwile system wiesza


Hm...- jak widzę "dobrego kompa" ciąg dalszy? (system na chwilę przystaje usiłując uruchomić płytę - może jest uszkodzona?) Jeśli to nie pirat to oczywiście skorzystaj z pomocy technicznej albo wymień „dobrego kompa na lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 13:05, graczomaniak napisał:

Czy CoD2 jest choć troche dłuższy niż CoD???:)


Ciezko powiedziec czy dluzszy, tez w singlu starcza tylko na kila godzin. Multi za to dalej syci :D
Na pewno tez jest intensywniejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 13:18, Rayic napisał:

> Czy CoD2 jest choć troche dłuższy niż CoD???:)

Ciezko powiedziec czy dluzszy, tez w singlu starcza tylko na kila godzin. Multi za to dalej
syci :D
Na pewno tez jest intensywniejszy ;]

Hej Ja morze nie na temat,ale mampytanie gdzie jest gadka o "Age of Mytholodzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PIV 3,2GHz, 512 ram, GeForce 6600GT 128mb i na średnich detalach mi sie tnie. Co zrobić zeby tak nie było???::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować