Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Jako ze ten temat jest mój..(ja go wymyśliłem :P) no to czas na kontynuacje rozmowy.
Co myślicie na temat samej gry no i juz wydanego demka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:15, Piotr13PL napisał:

Według mnie bomba!!!! a ta reailstyka!!! poczekam na premiere ii wykorzystam moje wPLN :)))))



to chyba bedziesz musiał kupić w realnych zł ... bo cdp nie jest polskim dystrybuterm tej gry ... chyab że czagoś nie wiem ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:15, Piotr13PL napisał:

Według mnie bomba!!!! a ta reailstyka!!! poczekam na premiere ii wykorzystam moje wPLN :)))))

No dokładnie mi sie tez nie wydaje ze dystrybutorem jest CDP...no ale moze jednak CDP bedzie jej dystrybutorem...kto wie...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorem jest LEM a gra pewnie będzie zlokalizowana do kinowej :] A grałem wczoraj w demko i musze powiedzieć że nawet niezłe wrażenie ale szkoda że anglikami się grało. I gdzie angole z Thompsonami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokłądnie...bedzie trzeba na coś innego wydac te 140 wPLN :P .Ciekawi mnie tylko to czemu CDP nie zabrał sie do tej gierki?? no cóż szkoda,szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto lista mapek na multi, ktore beda dostepne w CoD2:
- mp_brecourt
- mp_burgundy
- mp_carentan
- mp_dawnville
- mp_decoy
- mp_downtown
- mp_farmhouse
- mp_leningrad
- mp_matmata
- mp_railyard
- mp_toujane
- mp_trainstation

Czyli 4 mapki z jedynki,dobre i tyle, szkoda jedynie, ze Har nie ma :(
Demko wypasne, przeszedlem 8 razy (w tym 5 na veteranie) dzis sprobuje zaliczyc tylko z uzyciem kolby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 2 – 25 października!

Warto w tym miejscu przypomnieć iż polski wydawca gry – firma LEM, prowadzi prace lokalizacyjne nad grą już od ponad miesiąca (oficjalnie rozpoczęły się w pierwszej połowie sierpnia) i zapowiedziała że polska premiera będzie miała miejsce tego samego dnia, co światowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pogralem w Demko i powiem, ze graficznie jest niezle, ale gra to nadal jeden wielki skrypt! Po tym co pokazal mi F.E.A.R. to CoD2 jest zalosne ;-P Mimo iz klimacik jest super i tu i tu :-) WW2 zawsze mnie ciekawila (poza tym interesuje sie historia, hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:13, Rayic napisał:

A oto lista mapek na multi, ktore beda dostepne w CoD2:
- mp_brecourt
- mp_burgundy
- mp_carentan
- mp_dawnville
- mp_decoy
-
mp_downtown
- mp_farmhouse
- mp_leningrad
- mp_matmata
- mp_railyard
- mp_toujane
- mp_trainstation

:(:( Nie bedzie HARBORU...:( dobrze ze przynajmniej bedzie mp_brecourt bo tą mapke tez lubie...ale tylko po stronie niemieckiej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:29, BaRt3k. napisał:

> > :(:( Nie bedzie HARBORU...:( dobrze ze przynajmniej bedzie
mp_brecourt
bo tą mapke tez lubie...ale tylko po stronie niemieckiej...:P


Zwrocmy uwage, ze w dwojce rodzi sie nowa ciekawa sytuacja taktyczna, w jedynce na bre brales rifla i trzaskales na lewym lub prawym polu, a teraz jako amcyk bedzie mozna robic wolny atak pozycyjny pod oslona dymkow ;) Nie bedzie juz tak wesolo u szwabow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko w CoD''a 2 robi wrażeniei z pewnością zakupią sequel.

Jedyne co mnie martwi, z tego co widziałem, to celownik od Mausera (Kar 98). Cały jego urok w cod1 polegał na tym, że miał półokrągłą muszkę i było widać wszytsko nad bronią. Zastąpienie go okrągłym zmienia go dla mnie w zwykłą broń, a nawet nieużyteczną, bo nawet gorszą od Lee-Enfleda (który ma 9 naboi w magazynku, a po 4 czy 5 strzałach można przeładować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:20, Kris_bla napisał:

Ja sobie pogralem w Demko i powiem, ze graficznie jest niezle, ale gra to nadal jeden wielki skrypt! Po tym
co pokazal mi F.E.A.R. to CoD2 jest zalosne ;-P Mimo iz klimacik jest super i tu i tu :-) WW2 zawsze mnie ciekawila (poza
tym interesuje sie historia, hehe
).


Single Player to jedna bajka. Ale główną siłą tej gry będzi, mam nadzieję jak w przypadku cod1, multi. W SP bardzo fajnie jest pooglądać "cuda techniki", pomysły na zadania i uporać się z wrogami w ekstremalnych lokacjach. Ale przjedziemy grę raz, potem drugi na wyższym poziomie i raczej zainteresowanie się kończy.
Przechodzimy więc do multi, gdzie skryptów raczej nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:17, Kris_bla napisał:

Skryptow nie ma, ale przeczytalem relacje w CDA z grania w multi i napisali tam, ze kazdy wracal do Singla, bo multi jest
strasznie malo grywalne :-/ takze...

Czemu mało grywalne?No tak skoro oni grali w multi beta-testy to niech sie nie dziwią ze jest mało grywalne bo przeciez masy osób tam nie było... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale na niektórych posty nie mogę odpowiedzieć

Puszkin --> Skąd Anglicy mają Thompsony? Z USA! Oni nie przez dłuższy okres czasu II wojny światowej nie mieli własnej produkcji na którtki dystans więc sprowadzali drogie Thompsony z Ameryki, do czasu kiedy wymyślili bardzo tani Sten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:17, Kris_bla napisał:

strasznie malo grywalne :-/ takze...


Pewnie relacje pisal Eld, ktory od dawna gadal, ze multi w cod1 jest czerstwe i ze woli ET, wiec nie bralbym ich gadki do serca ;) Bedzie dobrze, z tym, ze w multi nie powinno byc tego wskaznika jak masz nada przy sobie (w CB i tak pewnie bedzie sie gralo bez tego). Caly urok to psuje.

>Backside:

Z riflem to smieszna sprawa jest. KAR Z KOLKIEM?! omg, rozwalilo mnie to, przywyklem do jedynkowego kara z *schodkami* jedynie, kolko mial ruski mosin :/ Lee brytow nadal jest dla mnie niegrywalny, czyli po staremu.
Kar98 z kolkiem NIE, mosin z kolkiem TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:17, Kris_bla napisał:

Skryptow nie ma, ale przeczytalem relacje w CDA z grania w multi i napisali tam, ze kazdy wracal do Singla, bo multi jest
strasznie malo grywalne :-/ takze...


CDA ma to do siebie ,że czasami piszę głupoty ^_^ (patrz porównywanie na siłe WoW''a i GW choć to 2 zupełnie inne gry). Ale z reguły są rzetelni :P.Macie obrazek który mówi ,że Call of Duty jest jedną z najpopularniejszych gier online :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować