Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem 3D: Megaton Edition i Volgarr the Viking za grosze w nowej ofercie Humble Bundle

5 postów w tym temacie

Ja mam pytanie po co takie newsy nic nie wnoszące. Jeżeli ktoś nie zna tych gier to z tekstu się nie dowie nawet czy warto się tym zainteresować. Wypadało by choć jednym zdaniem opisać każdą z dostępnych gier. A tak to powstał news wyrabiający chyba jakąś normę dla pani redaktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przydałby się jakiś krótki opis gier znajdujących się w bundlu bo to co w jest napisane w newsie można wywnioskować z samego patrzenia się na screena (czyli co i za ile). O ile Duke Nukem nie trzeba nikomu przedstawiać to takiego Oddworlda młodsi gracze mogą nie znać, a o tych grach i innych programach czy subskrypcjach za $6 i wyżej to sam nic nie wiem. Wtedy jakby był krótki opis wszystkich rzeczy w wymienionym bundlu to sam news nabrałby wartości informacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisanie newsa o Awesome Games Done Quick Bundle i nie wspomnienie ani słowem o tym, czym jest Awesome Games Done Quick, to zwyczajna ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam pytanie po co takie newsy nic nie wnoszące. Jeżeli ktoś nie zna tych gier to z
> tekstu się nie dowie nawet czy warto się tym zainteresować. Wypadało by choć jednym zdaniem
> opisać każdą z dostępnych gier. A tak to powstał news wyrabiający chyba jakąś normę dla
> pani redaktor.
No przecież masz gugle i jutuba, jedno szybkie przeklejenie nazwy gry i masz tonę info o każdej...

A co do paczki to polecam Volgarra, to taki Darks Souls w 2d, świetnie zrealizowany i niesamowicie grywalny - o ile jesteście na tyle cierpliwi by po setnej śmierci nie rzucać komputerem o ścianę. Ale też nie przerażajcie się, bo podobnie jak wspomniany DS jest absolutnie fair, i ostatecznie może ją ukończyć każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować