Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

3 pytania dotyczace gry

TQVault co to jest

czy w grze jest skrytka gdzie mozna trzymac iteamy

czy mozna jakos wymianiac iteamy miedzy postaciami bo mam niebieskie iteamy a są takze dla mojej drugiej postaci a ja mam jusz duzo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:22, gumeczka napisał:

/.../


Rozwiązanie Twojego problemu znajduje się w pliku TQVAULT README ;) Cytuję:


*** REQUIRES MICROSOFT .NET FRAMEWORK 1.1 TO BE INSTALLED ON YOUR COMPUTER ***
If you get an error trying to run TQVault, then please install the framework. The installation file should be sitting in your Titan Quest folder, called "DotNetFX.EXE"

Jednym słowem w Twoim głównym folderze gry masz aplikację, która się nazywa dotnetfx - zainstaluj to (uruchom i postępuj zgodnie z instrukcjami). Życzę owocnej współpracy z TQ Vault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:50, klucha napisał:

3 pytania dotyczace gry

Dnia 07.02.2007 o 15:50, klucha napisał:

TQVault co to jest


Jest to program, dzięki któremu zyskujesz nieograniczone miejsce na swoje itemy. Program można pobrać stąd: http://titanquestvault.ign.com/fms/Download.php?id=1878 Jednakże program ten działa niezależnie od gry. Zapoznaj się z TQVAULT README, żeby nie zepsuć sobie postaci...

Dnia 07.02.2007 o 15:50, klucha napisał:

czy w grze jest skrytka gdzie mozna trzymac iteamy


Nie ma, będzie dostępna dopiero w dodatku. Do tego czasu powinieneś zadowolić się TQ Vaultem.

Dnia 07.02.2007 o 15:50, klucha napisał:

czy mozna jakos wymianiac iteamy miedzy postaciami bo mam niebieskie iteamy a są takze dla
mojej drugiej postaci a ja mam jusz duzo lepsze


Nie, nie można wymieniać itemów między postaciami z poziomu gry. Opcja ta pojawi się dopiero w dodatku. Do tego czasu itemy możesz wymieniać za pomocą programu TQ Vault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:09, gumeczka napisał:

tak też zrobiłem ale nic nie pomogło.Dalej jest to samo


A Ty masz w ogóle jakieś .NET Framework zainstalowane? Pobierz i zainstaluj http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0856EACB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=pl na pewno Ci nie zaszkodzi, coraz więcej aplikacji wymaga .NET Framework do działania... A jak to nie pomoże to poproszę o screena z błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zainstalowałem tez z titan quest-1.1,póżniej spróbowałem z 2.0 ale za każdym razem pokazuje sie taki komunikat:Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc0000005).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie mi jusz odpowiedzac na moje pytania dziwnym trafem gdy zaczołem uzytkowac tq valut odzyskałem postac maga bojowego 23 lvl koncze egipt i nie długo chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:01, Abi Dalzim napisał:

Nie wiecie kiedy (a może już była?) jest zachodnia premiera Immortal Throne?


Info ze stronki IGNu:

Release Date:
US: March 2007
Europe: March 30, 2007

Ponadto polecam artykuł: http://pc.ign.com/articles/760/760900p1.html opowiadający o przygodach, jakie spotkają nas w Hadesie w Immmortal Throne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie było :) Widzieliście może dwa filmiki z komentarzem twórców na temat Immortal Throne? Wyglądają zachęcająco i choć grę odłożyłem na półkę jakieś dwa czy może już trzy miesiące temu to ostatnio jak ją odpaliłem to znów mnie wciągnęła :) Pre-order na dodatek złożony i tylko czekać pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało moi mili że titan quest niue stał sie tak popularny jak ''''Diablo 2''''?? Przecież gra została stworzona przez tych samych twurców prawada? A więc co się dzieje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:42, driv4r napisał:

Jak to się stało moi mili że titan quest niue stał sie tak popularny jak ''''Diablo 2''''??
Przecież gra została stworzona przez tych samych twurców prawada? A więc co się dzieje?????????


Hmm...poprostu gdy jakaś gra wychodzi ze stajni Blizz''a to musi być hitem....a titan dobra gra ale diablo to to nie jest....jedynie jego klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:47, Dead-pl napisał:

> Jak to się stało moi mili że titan quest niue stał sie tak popularny jak ''''Diablo 2''''??

> Przecież gra została stworzona przez tych samych twurców prawada? A więc co się dzieje?????????


Hmm...poprostu gdy jakaś gra wychodzi ze stajni Blizz''a to musi być hitem....a titan dobra
gra ale diablo to to nie jest....jedynie jego klon


Może i klon ale jeśli to gracze powinni titana bardziej polubić ponieważ jest tu lepsza grafika i moim zdaniem fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:56, driv4r napisał:

Może i klon ale jeśli to gracze powinni titana bardziej polubić ponieważ jest tu lepsza grafika
i moim zdaniem fabuła.


Sama grafika dobrej gry nie czyni. Fakt, że jest tu jednym z największych atutów ale nie ma tego czegoś, co druga czy pierwsza część Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coraz bliżej do dodatku
czekam z niecierpliwością na nowości

a tak to już, że gdy jest tak dużo gier do wyboru to wszyscy nie wybiorą jednej

a czy jest coś nowego w tawernie TQ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:44, stiffyone napisał:

a czy jest coś nowego w tawernie TQ ??


Prosimy o cierpliwość :) Jeszcze, powiedzmy tydzień, może mniej, może więcej, i w odmienionej tawernie będzie wiele nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie czyni jeszcze z gry klasyka jakim jest "diablo". Ale i TQ ma swoje zalety, podoba mi się otoczka mitologiczna. Ze wszystkich klonów TQ jest najlepszym według mnie przynajmniej, teraz z niecierpliwością czekam na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:44, driv4r napisał:

Jakiej tawernie moge prosić o link bo w google mi sie nie chce szukać


Bartuc ma w podpisie link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować