Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 19:18, djsuchy99 napisał:

Jak myslicie o takiej kombinacji jak na screene? Dodam ze gram dwoma mieczami a czasami czyms
mocniejszym z tarcza.

Najpopularniejsza postac,prawie każdy nia gra, czyli jest bee,no ale w boju doskonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:18, djsuchy99 napisał:

Jak myslicie o takiej kombinacji jak na screene? Dodam ze gram dwoma mieczami a czasami czyms
mocniejszym z tarcza.

Czyli zdobywca :) Widze ze nie dales na wszystko punktow.Niektore maja max a niektore 0,no ale z drugiej strony po co marnowac punkty na niepotrzebne umiejetnosci.Dla mnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:23, Kolumb22 napisał:

> Jak myslicie o takiej kombinacji jak na screene? Dodam ze gram dwoma mieczami a czasami
czyms
> mocniejszym z tarcza.
Najpopularniejsza postac,prawie każdy nia gra, czyli jest bee,no ale w boju doskonała

Mi nie chodzi o to jaka jest to postac itd. Tylko jak waszym zdaniem umiejetnosci rozwinalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:28, djsuchy99 napisał:

> > Jak myslicie o takiej kombinacji jak na screene? Dodam ze gram dwoma mieczami a czasami

> czyms
> > mocniejszym z tarcza.
> Najpopularniejsza postac,prawie każdy nia gra, czyli jest bee,no ale w boju doskonała

Mi nie chodzi o to jaka jest to postac itd. Tylko jak waszym zdaniem umiejetnosci rozwinalem.

Mogles dac do rogu wojny i do mobilizacji.Ratuja w trudnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiecie moze do czego służy cos takiego co wypadlo mi z hadesa na normalnym. nazywa sie najwyzszy mistrz czy cos takiego i wyglada jak żółw... do czego to służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 02:19, Pawlo100 napisał:

Mam pytanie. Wiecie moze do czego służy cos takiego co wypadlo mi z hadesa na normalnym. nazywa
sie najwyzszy mistrz czy cos takiego i wyglada jak żółw... do czego to służy?

klucz najwyższego władcy .. ehh . Ile razy bylo to przerabiane . idzeisz na plaże w rodos i szukasz tam zamknietej bramy . tam jest tajemnicze lokum i znajdziesz tam .. sam zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 02:44, lazurek00 napisał:

> Mam pytanie. Wiecie moze do czego służy cos takiego co wypadlo mi z hadesa na normalnym.
nazywa
> sie najwyzszy mistrz czy cos takiego i wyglada jak żółw... do czego to służy?
klucz najwyższego władcy .. ehh . Ile razy bylo to przerabiane . idzeisz na plaże w rodos
i szukasz tam zamknietej bramy . tam jest tajemnicze lokum i znajdziesz tam .. sam zobaczysz
;)


Dzieki. silne potwory tam są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:07, lazurek00 napisał:

Michał ---> widzę że ty wszedzie znajdziesz sobie wrogów , gdzie bys nie wszedł ;) "tam"
Sabathius a "tu" Samildach :P

wprowadzisz w sytuacje?:D nie rozumiem troche twego posta a jestem "bohaterem" twego posta wiec wzbudzil moje zainteresowanie a jest cokolwiek niezrozumiale;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:24, Sarkoziousz napisał:

Widze że niektórych ta gra nieżle wciągnęła. Grali nawet w noc sylwestrową

Ja gralem miedzy innym ;pi.Oooo.... moje ulubione miasteczko w chinach hehe-Chang''an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lazurek, cieszy mnie to, że wracasz do gry:) i jak nie pamiętasz to wtedy broniłem Ciebie( i jakośszyscy byli przeciwni temu Sabathiusowi) :) I nie wiem jak to z tymi kłopotami, same ściągają, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:24, Darth Moul napisał:

Jaka zbroja jest wedlug was najlepsza?? Turner moglbys sie nie podlizywac do innych graczy.Od
tego raczej jest gg.

zgadzam się, moim sdaniem ZBROJA SKÓRZANA Rullesssssssssssssssssss xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:26, Tokix napisał:

> Jaka zbroja jest wedlug was najlepsza?? Turner moglbys sie nie podlizywac do innych graczy.Od

> tego raczej jest gg.
zgadzam się, moim sdaniem ZBROJA SKÓRZANA Rullesssssssssssssssssss xD

skorzana??nie lepiej juz koszulka??moim zdaniem set tartaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:24, Darth Moul napisał:

Jaka zbroja jest wedlug was najlepsza?? Turner moglbys sie nie podlizywac do innych graczy.Od
tego raczej jest gg.

nice:):):)
najlepsza zbroja wg mnie to ta ktora nosze-dolaczam screena. jej nazwa brzmi "zbroja peleusza"

20080101173609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:36, Samildanach napisał:

> Jaka zbroja jest wedlug was najlepsza?? Turner moglbys sie nie podlizywac do innych graczy.Od

> tego raczej jest gg.
nice:):):)
najlepsza zbroja wg mnie to ta ktora nosze-dolaczam screena. jej nazwa brzmi "zbroja peleusza"

niezle,ale ja nadal jestem za setem tartaru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 17:40, Darth Moul napisał:

> najlepsza zbroja wg mnie to ta ktora nosze-dolaczam screena. jej nazwa brzmi "zbroja peleusza"
niezle,ale ja nadal jestem za setem tartaru ;p

zaden set nie jest mimo wszystko tak dobry jak dobrze skomponowana mieszanka:) serio:) gdy zakladam set tartaru moje obrazenia strasznie leca w dol. poza tym zbroja peleusza jest znakomiat dla kazdego wojownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darth Moul, gratuluję dedukcji:) jeśli chcesz wiedzieć, to Kubę(dla was Lazurka) znam już długo i raczej nie muszę się podlizywać. I może akurat nie jestem w domu i nie mam gg.

A fajne zbroje to Upiora i Homados, obie zielone. Jeśli ma się szczęście to mają całkiem pokaźną listę bonusów, jeśli wiecie co to za zbroje.
Samildanach peleusza można porównać do Achillesa. Z tym, że ta pierwsza daje więcej do obrony,i skill do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować