Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 10:13, HumanGhost napisał:

> czesc wszystkim mam taki problem iz nie moge nic skompletowac jak co kolwiek skompletowac


Grać, grać i jeszcze raz grać. A dla pewności jeszcze trochę pograć i jeszcze... i jeszcze
trochę. :-)
Albo pohandlować z ludźmi lub się wymieniać na multi.



tylko ja niemam neta na chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 11:20, zaxii napisał:

> >

nie pisz posta jednego pod drugim po to jest edycja postow.
nie ma takiej mozliwosci by cos zmienic dla lepszych itemow. jedynie mozesz sciagnac moda ale stanowczo odradzam bo juz wtedy nie ma frajdy z gry. najlepiej sie gra uczciwie zdobytymi prawda? a to ze nie masz neta na chacie to nie wiem po co dodales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 11:19, zaxii napisał:

czy jest jakas zasada przy zabijaniu bosa aby pozostawil po sobie lepsze przedmioty


1) nie używaj pogrubienia w całym poście, bo to tak samo, jakbyś pisał z włączonym Capsem.

2) przedmioty, które "wypadają" z zabitych bossów są losowe, i nawet jeśli będziesz grał skacząc na lewej nodze, z prawą założoną na lewe ucho, ubrany w strój zrobiony z najlepszej zastawy stołowej mamy, to i tak nic nie zmienisz. Wypadnie to, co gra uzna za stosowne, i nic więcej. Na dropsy (czyli zdobycz) wpływ ma jedynie Twój poziom (wiadomo, że postać na 10 poziomie nie dostanie Legendarnego przedmiotu, bo te są zarezerwowane dla poziomów 40+).

Pamiętaj, że tzw. boss runs, czyli pokonanie bossa, wyjście z gry i ponowne wczytanie ostatniego zapisu w TQ się nie sprawdzają. Znacznie więcej przedmiotów dostaniesz od zwykłych przeciwników, niż od bossów. Mój Zdobywca na poziomie 54 (o ile dobrze pamiętam) ma kilkanaście Legendarnych przedmiotów, z których tylko 2 pochodzą od bossów (jeden od Typhona, drugi od któregoś z Telkinów). Reszta wypadła ze zwykłych przeciwników (Trójząb Forkosa dostałem od "jaskiniowców" na Jedwabnym Szlaku). Dlatego rada HumanGhosta (grać, grać i jeszcze więcej grać) jest bardzo dobra - to najlepszy sposób na uzyskanie dobrych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archeee:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Brigand&master1=6&master2=7&sa=21&m1=32-8-6-1-0-6-8-0-6-0-0-0-12-0-1-8- 8-0-8-0-0-0&m2=32-0-12-6-0-12-6-0-8-10-6-8-0-0-8-10-6-0-6-0-6-0

pamiętaj, zaznacz cały i skopiuj nie klikaj(ja chyba to muszę ustawić w podpisie, albo może już to wiecie a ja ciągle to piszę:/)

Sami, wracając do wczoraj, tylko nie obrażaj mi się tu, wydaje mi się, że nie możesz czuć tego co Rusty, choćby sam zdobywca do którego importowałeś wszystkie przedmioty, od razu inaczej się gra.
I z psuciem zabawy po czitach chyba się spóźniłeś:/ 52lvl i dwie niebieskie rzeczy...

Ringno5 wypadanie, nie jest uzależnione od poziomu postaci, a od aktu i poziomu trudności. I chyba masz wielkiego pecha skoro dostałeś tak mało przedmiotów od bossów;)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 11:56, Turner Wlliam napisał:

Ringno5 wypadanie, nie jest uzależnione od poziomu postaci, a od aktu i poziomu trudności.
I chyba masz wielkiego pecha skoro dostałeś tak mało przedmiotów od bossów;)


No to życzę szczęścia w próbach zdobycia Legendarnego przedmiotu postacią na poziomie 10-20. Poczytaj trochę o TQ, to zobaczysz, że to, czy otrzymasz przedmiot Epicki czy Legendarny w znacznym stopniu zależy od poziomu. Do poziomu 7-10 trudno dostać coś Epickiego. Potem, między 10 a 35 wypada sporo Epickich. Po 35 ich wypadanie jest lekko przystopowane, po 40 pojawiają się Legendarne, za to Epickich jest coraz mniej. Wielokrotnie były na ten temat dyskusje na TitanQuest.net, i zostało to udowodnione. Podobnie jak to, że od patcha (bodajże, to było tak dawno) 1.11 dropsy bossów zostały poważnie zmniejszone, i dopiero patch 1.30 trochę (z naciskiem na trochę ) je zwiększył. Nie zmieniło to jednak faktu, że więcej Epickich/Legendarnych przedmiotów można znaleźć wśród "szeregowych" przeciwników, niż wśród bossów (gdzie zwykle jest tak, że przy pierwszym podejściu mogą coś zostawić, ale już przy kolejnych mają pogorszone dropsy).

Nie musisz mi oczywiście wierzyć na słowo, wystarczy rzucić okiem na fora poświęcone TQ. Większość graczy, którzy na TQ zęby zjedli, zgodnie twierdzi, że najlepszym miejscem do farmienia jest Hades. Nie Typhon, nie Hydra, nie Telkini (Telkinowie?), ale właśnie Hades. Oczywiście można też wywalić najnowsze patche, zainstalować grę na nowo, ściągnąć jakiś stary patch, w którym bossowie nie są upośledzeni pod względem dropsów, pofarmić ich trochę, a potem tylko uaktualnić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 11:56, Turner Wlliam napisał:


Nie wiesz jak bylo z moimi itemami a gadasz glupoty. Nie grales ze mna wiec nie wydziwiaj. Nie importowalem wszystkich itemow. Falszywe oskrazenia. Nie chcij zebym i ja zaczal sie bawic w twoje wydziwianie. Poza tym nie mam zamiaru sie tlumaczyc bo widze ze za wszelka cena chcesz udowodnic wyzszosc nade mna. A jesli tak to ja nie mam zamiru sie wdawac w dyskusje. Jakis kompleks czy co... Juz sam nie wiem. Mozesz sobie myslec ze jestes madrzejszy... Twoja sprawa.
Ringno5
Troche ci sie poplatalo. Wypadanie itemow nie jest ustalone wg jakiegos systemu. Jedynie to iz fioletowe na normalu nie leca. Nic wiecej. A co do legendarnych przedmiotow-to jak ja sobie expie na legendzie czempionem to itemki ladnie leca... Dziennie kilka lotuje...
Zaxii
chcesz powiedziec ze jestes na 52 lvl i grasz na polowce obsydianowego setu?! Cos mi tu brzydko pachnie "wspomagaczami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ringno5 "po 40 pojawiają się Legendarne", tak jak powiedział Samildanach, ja normal kończę 52-53 i ani jednego fioletowego. I dlaczego mówisz o patchowaniu. Chyba to co powiedziałeś, sprawdzało się tylko w podstawce. Do IT nie ma żadnego patcha. Na TQ.net wielu ludzi "siedzi", wkleja screeny właśnie z podstawki. Wiem bo akurat czasem zajrzę sobie tam. W IT nie sprawdziło mi się to. Do 10lvl można być już ciekawie wyposażonym.

Samildanach, jakieś uprzedzenia masz:/ z Tobą już nie da się normalnie pogadać. Zobacz pierwszego screena którego wkleiłeś, chodzi mi o zdobywcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 12:35, Samildanach napisał:

> > Zaxii
chcesz powiedziec ze jestes na 52 lvl i grasz na polowce obsydianowego setu?! Cos mi tu brzydko
pachnie "wspomagaczami"...


co mi po tym ze mam nagolenniki modliszki,nagolenniki cesarza jak mam tylko po jednej rzeczy z karzdego kompletu.
Jedynie obsydianin daje mi bonusy z kompletu .
z tego co wiem aby jakos zebrac reszte kompletu np. cesarza musze tluc sie tylko na dalekim wschodzie .
I prosze nie obrazej mnie ...Cos mi tu brzydko pachnie "wspomagaczami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 12:35, Samildanach napisał:

Troche ci sie poplatalo. Wypadanie itemow nie jest ustalone wg jakiegos systemu. Jedynie to
iz fioletowe na normalu nie leca. Nic wiecej. A co do legendarnych przedmiotow-to jak ja sobie
expie na legendzie czempionem to itemki ladnie leca... Dziennie kilka lotuje...


Nie, chyba jednak mi się nie poplątało. Wypadanie jest ustalone według systemu, i powiedzieli to sami twórcy gry. System ten wygląda tak, jak powiedziałem wcześniej. Przed poziomem 40 trzeba mieć wyjątkowe szczęście, żeby dostać coś fioletowego, a poniżej 35 poziomu nie ma na to najmniejszych szans. Żadnych. Zero. Nul. Nie jest to mój wymysł, tylko oficjalne informacje.

@Turner William

1) Który William? Junior czy senior? ;)
2) TQ:IT to wersja 1.30. Ostatnim patchem do podstawki był 1.20. Wyjaśnij mi, w którym momencie powiedziałem cokolwiek o patchowaniu IT? Wyraźnie powiedziałem, że chodzi mi o TQ. Odinstalować całość, zainstalować TQ, wrzucić wcześniejszego patcha (był jeden, który miał osłabionych bossów i niezłe dropsy, chyba 1.15, pograć, zebrać przedmioty i doinstalować IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 13:10, Ringno5 napisał:

Nie, chyba jednak mi się nie poplątało. Wypadanie jest ustalone według systemu, i powiedzieli
to sami twórcy gry. System ten wygląda tak, jak powiedziałem wcześniej. Przed poziomem 40 trzeba
mieć wyjątkowe szczęście, żeby dostać coś fioletowego, a poniżej 35 poziomu nie ma na to najmniejszych
szans. Żadnych. Zero. Nul. Nie jest to mój wymysł, tylko oficjalne informacje.

mylisz sie. ciezko przed 35 lvlem zdobyc legendara a to dlatego ze powinienes byc mniej wiecej na normalu jeszcze. ot i cala filozofia. nikt z tworcow nie mowil o zadnym systemie. wsrod lotowania panuje calkowita losowosc tak jak mowil Turner Wiliam.

@Turner William
ja nie mam uprzedzenia za to zauwazylem ze caly czas mnie atakujesz. jesli mowisz ze tak nie jest to ja nie wdze niczego co by to udowodnilo. A jesli chodzi o zdobywce to nagolenniki Ateny calkiem niedawno zlotowalem. to samo peleusza. importowalem helm aresa i pierscienie. a tarcze przehandlowalem. reszta normalnie weszla...

@zaxii
nie mialem na celu obrazenia ceibei jednak cos mi sie tu... ok nie bede oskarzal bo nie widzialem screena twego hero. jednak wiedz ze set jest gorszy niz skladanka innych itemow gdyz bonusy wcale nie sa jakies niesamowite. wklej screena postaci ze statsami plz. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 13:23, Samildanach napisał:

mylisz sie. ciezko przed 35 lvlem zdobyc legendara a to dlatego ze powinienes byc mniej wiecej
na normalu jeszcze. ot i cala filozofia. nikt z tworcow nie mowil o zadnym systemie. wsrod
lotowania panuje calkowita losowosc tak jak mowil Turner Wiliam.


Ok, Ty wiesz swoje, ja na TitanQuest.net spędziłem trochę czasu (udzielali się tam ludzie z Iron Lore) i wiem swoje, więc może po prostu zgodzimy się, że się nie zgodzimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 13:25, Ringno5 napisał:

Ok, Ty wiesz swoje, ja na TitanQuest.net spędziłem trochę czasu (udzielali się tam ludzie z
Iron Lore) i wiem swoje, więc może po prostu zgodzimy się, że się nie zgodzimy? ;)

mozna tak to ujac jak chcesz;p jednak powiem ci ze gram setki godzin w titana i nie dostrzeglem jeszcze absolutnie zadnego systemu. wiedz mowie co widze:) i to co mowia z Iron Lore nie ma pokrycia u mnie:) wiec moze gram w innego Titana co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 13:37, Samildanach napisał:

mozna tak to ujac jak chcesz;p jednak powiem ci ze gram setki godzin w titana i nie dostrzeglem
jeszcze absolutnie zadnego systemu. wiedz mowie co widze:) i to co mowia z Iron Lore nie ma
pokrycia u mnie:) wiec moze gram w innego Titana co?:)


Nie Ty jeden grasz setki godzin: http://www.xfire.com/profile/ringwraith5 <- na każdą godzinę zalogowaną na xfire przypada mniej więcej druga która zalogowana nie jest, podobnie z IT. Więc może nie licytujmy się na godziny. Jakość, nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 13:51, Ringno5 napisał:

Nie Ty jeden grasz setki godzin: http://www.xfire.com/profile/ringwraith5 <- na każdą godzinę
zalogowaną na xfire przypada mniej więcej druga która zalogowana nie jest, podobnie z IT. Więc
może nie licytujmy się na godziny. Jakość, nie ilość.

nie chodzxi mi tu o licytacje czy wychwalanie wiec nie gadaj mi o jakosci tylko przeczytaj ze zrozumieniem. chodzilo mi o to ze w ciagu tego czasu nie spotkalem zadnego systemu. wiec dlatego mowie ze takowego nie ma. a jak widze nie tylko ja tak uwazam. to samo mowil przeciez Wiliam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ringno5 :IT to 1.1. Ostatnim patchem do podstawki był 1.30:D Jeśli to wyczytałeś na .net to pewnie tak samo prawdziwe są te informacje o wypadaniu. Może już więcej tam nie czytaj:D
I jak sam pokazałeś na xfire w IT grałeś tylko 70h, a tu nie ma żadnego systemu.

Sami nigdy Ciebie nie atakowałem. I mówiłem o pierwszym screenie, jeszcze bez Aten i reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powtarzam to, co mówią twórcy gry. Jak myślisz, kto zna grę lepiej, Ty czy oni? Skoro oni twierdzą, że Legendarne pojawiają się dopiero powyżej 40 poziomu, to chyba raczej tak właśnie jest. Ale oczywiście możesz się z tym nie zgodzić.

I daruj sobie wycieczki w stylu "przeczytaj ze zrozumieniem". Skoro dla Ciebie argumentem jest "bo grałem setki godzin", to ok, Twój wybór. Ja Ci mówię tylko to, co słyszałem (no, czytałem właściwie, ale wiadomo o co chodzi) od samych twórców gry. Jeśli spróbujesz grę przejść bez zdobywania exp, i skończysz normala około 17-20 poziomu, to i tak na epickim poziomie trudności nie będziesz dostawał Legendarnych przedmiotów, dopóki nie osiągniesz ok. 40 poziomu. Proste. Oczywiście można się sprzeczać, że to nie jest żaden system, tylko co to da?

@Turner:

na każdą godzinę zalogowaną na xfire przypada mniej więcej druga która zalogowana nie jest, podobnie z IT <- zauważyłeś ten fragmencik?

Co do wersji - zgoda, mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 14:01, Turner Wlliam napisał:

Sami nigdy Ciebie nie atakowałem. I mówiłem o pierwszym screenie, jeszcze bez Aten i
reszty.

tu sie zgodze. pierwszy screen byl na importowanych itemach. jednak szybko one zniknely:)
Ringno5
a czy ja mowie ze znam gre lepiej niz ci z Lore? widze ze jednak probujesz sie doszukac dziury w calym. A to ze gram juz setki godzin oznacza iz poznalem gre na tyle by powiedziec ze nie znalazlem zadnego systemu. tak samo to ze mowisz iz po 40lvl epickich itemow jest co raz mniej-bzdura. wrecz przeciwnie mi wypada ich co raz wiecej... a ten serwis to widze ze traktujesz jak wyrocznie nie opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do częstości wyrzutu itemków mam wrażenie, ze lądują one losowo, bez schematu. Po wgraniu postaci czasem można grać 2 godziny i żaden fiolecik nie poleci obojętnie na jakiej krainie, a czasem tuż koło siebie wylatują ze dwa (w odstępie 5 min.). Z bossów ostanio tylko z telkina w Egipcie (Legendary) wyleciał epicki przedmiot, a tak same żółtki i czasem relikt. Z bosów z gwiazdkami + manticora+Licza (w Mongolii) przeważnie nic mi nie poleciało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować