Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Skorzystałem z obu waszych rad i wielkie dzięki, nie wiem co konkretnie, ale pomogło. Vaulta miałem wersję 2.11 z Akademii, zainstalowałem 2.14 + NetFramework''a oraz naprawiłem postać w Defilerze - jeszcze raz dziękuję.

Turner Wlliam najbardziej mnie boli, że Natura jak daje się punkty w mistrzostwo dodaje postaci inteligencji, która nie jest jej zupełnie do niczego potrzebna. A z tymi wilkami to jak? Jeden punkt żeby tylko przywołać wilka, a resztę w siłę watahy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gruchaha w wilki max, tak aby na koniec były 3 - częściej będą wyć.

kreciuch* jak widać, pierwszy raz był mylny. Ale już wszystko wyjaśnione mam nadzieję.
*pomyliłem nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 13:07, czachaaaaa napisał:

gra ktos przez hamachi lub zna jakas siec hamachi gdzie mozna pograc jesli tak to prosze
o haslo i nazwe


A czemu nie chcesz grać bezpośrednio po sieci bez stosowania VPN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czachaaaaa
Nie mówi się na forum że nie ma się oryginała bo za to można dostać bana. Pozatym nie pisz postu pod postem bo to spam i plaga większa niż ta która jest w mistrzostwie natury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem założyć nową postać druida. Oceńcie mój build:

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Druid&master1=4&master2=8&sa=21&m1=32-16-0-12-8-0-8-16-0-8-2-0-1-0-0-0-0-8-12-8-0-0-0-0&m2=32-12-1-0-0-8-0-8-1-0-12-0-6-12-0-8-0-0-12-0-0-0-0-0

Moim głównym atakiem będzie Błyskawica i Odłamek lodu, a Burzowa chmura wzmocni te ataki. Natomiast, żeby zachować dystans od przeciwnika przyda się Ochrona cierni. Żeby dłużej przeżyć w walce mam Sanktuarium, Serce dębu i Odnowę. Będę osłabiać wroga Plagą i Słabą widocznością. Odświerzenie przyspieszy rzucanie tych wszystkich skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym to tak zrobil

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Druid&master1=4&master2=8&sa=21&m1=32-16-0-12-8-0-8-16-0-8-2-0-1-0-0-0-0-8-12-8-0-0-0-0&m2=32-12-1-0-0-8-0-8-1-0-12-0-6-12-0-8-0-0-12-0-0-0-0-0

refresh 1 punkt spokojnie wystarczy
ciernie zapomnij nie warto w to dawac pieski odwroca uwage
regrowth dla mnie bez sensu po to sa apteczki a zycia i tak duzo bedziesz mial

duza szybkosc rzucania czarow + duzo inteligencji i wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:35, Turner Wlliam napisał:

Wybaczcie za post pod postem ale nie mogłem już edytować.

kiko14 screen dla Ciebie.

Fajne rzeczy. I teraz mam jeszcze 2 pytania. 1Co to za artefakt? 2 Jakie masz największe zadane obrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować