Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 18:50, kreciuch napisał:

Czy na legendzie można znaleść maskę alkoyneusa która by mi dała +3 do wszystkich umiejętności?


z tego co się orientuję max +1 z prefixu "święcony", i tyle tylko można uzyskać na alykoneusie (nie ma przecież bazowej premii do umiejętności)

ew. korona upiora z +3 do umiejętności- "święcona korona upiora czegośtam"

albo kajdany zaklinacza kamienia z +3, ale to nie hełm (właśnie, przy okazji: pisałeś kiedyś o rękawicach upiora z +3 do skilli- gdzie takie coś widziałeś? ja o tym nie słyszałem, ba, nie widziałem żadnego prefixu/suffixu który daje +1 do umiejętności poza "święconym", który jest tylko w hełmach... widziałeś kiedyś takie cudo? czy to był taki teoretyczny plan i tyle?)


EDIT: Racja, można jeszcze włożyć ereb z +2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio
Wersja rękawic upiora z normala daje +1 do skilli podobnie jak korona czy zbroja płytowa. Wziąłem więc na logikę że na epicu pewnie daje +2 a na legendzie +3. Dopiero niedawno sprawdziłem że mój tok rozumowania był błędny i legendarne rękawice upiora dają +2 do skilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:03, shirikendahs napisał:

ciekawe czemu jeden atak który zadaję toxeuszowi mnie zabija :/


bo ma masę oddawanych obrażeń. idziesz na niego z upiornym uderzeniem a on wszystko oddaje tobie :/
w takiej sytuacji przydają sie zwierzaki i duuuużo potów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:31, kiko14 napisał:

Jestem w legendarnym Rodos , mam 10k obrażeń i nie wiem czy trzeba podwyższyć czy lecieć
dalej?


raczej ciężko ci bedzie podwyższyc ten damage :)
myślę, że 10k spokojnie wystarczy do końca gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:31, kiko14 napisał:

Jestem w legendarnym Rodos , mam 10k obrażeń i nie wiem czy trzeba podwyższyć czy lecieć
dalej?


Jaką postacią ? Daj screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:51, Kroxss napisał:

Jaką postacią ? Daj screena

Prosze bardzo. Potem jeszcze zwiekszy mi sie ilość zycia ,bo mam w plecaku lepszy homados ,ale jeszcze nie mam heraklesa żeby w niego wsadzic.

20090306200715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:31, kiko14 napisał:

Jestem w legendarnym Rodos , mam 10k obrażeń i nie wiem czy trzeba podwyższyć czy lecieć
dalej?


Dmg masz już wystarczający . Teraz leciał bym w zręczność bo w 5 akcie jest ciężko przy tej wartości co masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 20:07, kiko14 napisał:

Prosze bardzo. Potem jeszcze zwiekszy mi sie ilość zycia ,bo mam w plecaku lepszy homados
,ale jeszcze nie mam heraklesa żeby w niego wsadzic.


Tak dmg spokojnie wystarczy. Teraz to już właściwie obojętnie, ale najlepiej będzie tak jak napisał Wisho ładować w zręczność, a potem w HP. Bardzo dobra postać tylko zwiększ zręczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam takie pytanie. Ucieleśnienia heraklesa to szukać u bossów czy zwykłych stworków? Bo mi potrzebne do wzmocnienia tego drugiego homadosa. P.S. Narazie właduje troszeczkę ( 1-2 pt) w energię ,bo często po użyciu sztandaru i zewu łowów już nic rzucić nie moge i mikstury idą dość szybko ,a potem życie będę ulepszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiko14
Polecam pofarmić troszkę na epickim megalezjosie na xmax w poszukiwaniu ucieleśnienia siły heraklesa. Co do twojej postaci to ja bym zmienił maskę alkoyneusa na atouk legendarny - jego bazową statystyką jest n% zręczności i siły:) dzięki temu wszystkie punkty cech możesz śmialo walić w zdrówko i o nic się nie martwić.

Jak chcesz sobie dmg podwyższyc to znajdź dobrą wersję chtońskiego szpikulca a potem zapakuj do niego inkarnację męstwa achillesa z bonusem 25% dmg. Wtedy ci na pewno dmg wzrośnie.

Jeszcze jedno - daj screena statów pobocznych;D Lubię popatrzeć sobie oprócz głównych statów także poboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Która profesja ( chodzi mi tylko i wyłącznie o postać z łukiem ) charakteryzuje się najwyższym dmg oraz umiejętnościami defensywnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:20, Wisho napisał:

Mam takie pytanie.
Która profesja ( chodzi mi tylko i wyłącznie o postać z łukiem ) charakteryzuje
się najwyższym dmg oraz umiejętnościami defensywnymi ?



Łowy + Natura.

Łowca najlepiej łaczy atak i obronę. Najlepsza klasa pod łuk. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:51, shirikendahs napisał:

> Mam takie pytanie.
> Która profesja ( chodzi mi tylko i wyłącznie o postać z łukiem ) charakteryzuje

> się najwyższym dmg oraz umiejętnościami defensywnymi ?
>


Łowy + Natura.

Łowca najlepiej łaczy atak i obronę. Najlepsza klasa pod łuk. :]


tak tylko, że natura nie ma zbyt wielu bonusów do obrażeń kłutych. Wilki to niby jakaś zapora ale jak padną to zostajesz sam. Zresztą zauważyłem na swoim łowcy , że częściej ja jestem atakowany niż wilki chociaż zawsze coś tam dają...
A zbój? Ma sporo bonusów do obr kłutych no i te pułapki warto w nie inwestować?

Generalnie chodzi mi o postać która na Achillu nie będzie padała zbyt często no i kosiła w miarę szczególnie w 5 akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować