Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Gniewko - teraz niech wilk sobie biegnie do potworków a ty z łuku strzelaj :D tylko pamietaj że najwygodniej sie strzela z łuku stojąc w miejscu ,trzymaj paluszek na shift a dokładnie kciuk a palec wskazujący na 1 ,i ustaw na 1 buteleczki leczące,jakby Ciebie pajaczek ugryzł,co nie daj boże ,to paluszkiem jedyneczkę wciskasz i sie leczysz, oczywiście jak będziesz musiała wiać to puszczasz shift,z czasem do wprawy dojdziesz automatycznie z tymi paluszkami ;))))) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ale jak widze te włochate paskudzstwa to mam dosyć jeszcze nim mnie ugryzą.
Sądząc po Waszych scanach grafika w dodatku jest fajniejsza więc skoroda sie pograć to czy można wyrzucić z komputera podstawke?
Pozdrawiam

Ps Czy za ubicie Polifema jest jakaś premia?
Zabiłam chycla ale nie powiedziałam o tym żołnierzom na moście i chyba nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 00:25, 1_Gniewko napisał:

Pięknie ale jak widze te włochate paskudzstwa to mam dosyć jeszcze nim mnie ugryzą.
Sądząc po Waszych scanach grafika w dodatku jest fajniejsza więc skoroda sie pograć
to czy można wyrzucić z komputera podstawke?
Pozdrawiam


Pajączki fajne są. Zwłaszcza w trybie lotu :> A co do dodatku to on dodaje mnóstwo przedmiotów jak również jedną dużą krainę. Ale nie da rady usunąć, bo grać się inaczej nie da :)

Dnia 21.12.2009 o 00:25, 1_Gniewko napisał:

Ps Czy za ubicie Polifema jest jakaś premia?
Zabiłam chycla ale nie powiedziałam o tym żołnierzom na moście i chyba nic nie dostałam.


Za Polifema dostaje się tylko punkty doświadczenia i możliwość otworzenia pilnowanej przez niego Majestatycznej Skrzyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewko-jak napisal kolega wyzej podstawki nie mozna usuwac,instalujesz dodatek i twoja postac z podstawki powinna byc w dodatku,grafika jest taka sama,jedynie do postaci dochodzi artefakt,te duze kolo na dole,oraz karawany i akt 4 hades.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:08, xDeuSx napisał:

2. Polecam wybrać któryś z buildów z Akademii TQ. Sam zaczynałem z pomocą tamtych buildów
i wyszedłem na ludzi. :D http://titanquest.gram.pl/mistrzostwa.php Swoją drogą lwia część
z nich jest napisana przez Kreciucha, wielki szacunek dla niego, za kawał solidnej i
- nomen omen - kreciej roboty. :)


Aaa czyli jednak ktoś korzysta z moich buildów. Cieszę mnie ogromnie fakt że się sprawdzają. Muszę tylko jeszcze wymyśleć sposób jak prosty gracz może łatwo zdobyć te zielone itemki które podaje w artykułach i będę happy^^

Burczyn
Coś cię na servach złapać nie moge. Odezwij się do mnie na gg to się umówimy na jakąś rozwałkę. Mój nr podawałem pare razy w wątku o handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:00, Morte napisał:

Istnieje możliwość przeniesienia przedmiotów z dodatku do podstawki tym programem tq
vault?


Typowych przedmiotów z IT nie przeniesiesz. Ale wspólne to możesz próbować. Powinny się dać przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Itemki nie mieszczą sie w moim plecaku
Miałam program tq vault ale nie można korzystać z niego w trakcie gry więc to nie dla mnie.
{ Zamykanie gry po to by zmienić broń i powtarzanie zadania to paranoja}

Czy macie pomysł jak powiększyć objętość plecaka bez czekania na zadanie za wykonanie którego dostane worek?
Może jakiś kod?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:25, 1_Gniewko napisał:

Witam
Itemki nie mieszczą sie w moim plecaku
Miałam program tq vault ale nie można korzystać z niego w trakcie gry więc to nie dla
mnie.
{ Zamykanie gry po to by zmienić broń i powtarzanie zadania to paranoja}

Czy macie pomysł jak powiększyć objętość plecaka bez czekania na zadanie za wykonanie
którego dostane worek?
Może jakiś kod?
Pozdrawiam


Dokupić Immortal Throne i korzystać z usług przewodnika karawan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się posiadaczem złotej edycji TQ i już na starcie mam parę pytań.
Instalując grę od razu zainstalować ją z dodatkiem czy dodatek doinstalować później?
Rozumiem, że dodatek nie jest samodzielny i ingeruje w podstawową wersję gry, dodając nowe przedmioty, lokacje i zadania.
No i ostatnie pytanie, jaka postać dobra jest na początek - dla początkującego gracza?
Z góry dziękuję za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Dnia 22.12.2009 o 13:53, milten6 napisał:

Dzisiaj stałem się posiadaczem złotej edycji TQ i już na starcie mam parę pytań.
Instalując grę od razu zainstalować ją z dodatkiem czy dodatek doinstalować później?

Rozumiem, że dodatek nie jest samodzielny i ingeruje w podstawową wersję gry, dodając
nowe przedmioty, lokacje i zadania.


Chyba sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. Co prawda akcja samego dodatku dzieje się po zakończeniu fabuły podstawki, ale masz dostęp do przedmiotów z rozszerzenia

Dnia 22.12.2009 o 13:53, milten6 napisał:

No i ostatnie pytanie, jaka postać dobra jest na początek - dla początkującego gracza?

Z góry dziękuję za odpowiedź :).


Hmm... Ciężko tak powiedzieć. Ja bym proponował jakąś postać walczącą w zwarciu, na ten przykład Zdobywcę (Wojna + Obrona) Przy odpowiednim prowadzeniu jest to czołg nie do zatrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:53, milten6 napisał:

Dzisiaj stałem się posiadaczem złotej edycji TQ i już na starcie mam parę pytań.
Instalując grę od razu zainstalować ją z dodatkiem czy dodatek doinstalować później?

Rozumiem, że dodatek nie jest samodzielny i ingeruje w podstawową wersję gry, dodając
nowe przedmioty, lokacje i zadania.
No i ostatnie pytanie, jaka postać dobra jest na początek - dla początkującego gracza?

Z góry dziękuję za odpowiedź :).


Do odpowiedzi Piterusa_Von_Drackusa dodam jeszcze że dodatek nie tylko dodaje nowe przedmioty, misje i zadania ale też poprawia wydajność (a jeśli nie masz mocnego kompa to ważna cecha) gry.
Jeśli chodzi o początkową postać, czyli taką którą dość łatwo się gra to polecam ci Zdobywcę (Wojna+Obrona), Czempiona (Wojna+Natura), lub Templariusza (Sen+...chyba Obrona), a jeżeli bardzo chciałbyś grać klasą magiczną to dobra będzie wyrocznia (aczkolwiek jak to ze wszystkimi klasami magicznymi w TQ bywa i tak na początku będziesz miał trudniej niż jakiś wojownik...ale satysfakcja z gry też wzrośnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:57, 1_Gniewko napisał:

Jeśli teraz zaistaluje dodatek to czy gra nie cofnie sie do początku?
Dochodze do Aten i nie chciałabyn sie cofać


Na 90% nie powinno cofnąć. O ile poprawnie zaimportuje postać. Żeby nie było problemów to pamiętaj najpierw zaktualizować podstawkę do wersji 1.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałam aktualizacje po ponownej insalacji podstawki
Dodatek mam od początku {Złota Kolekcja}ale nie grałam w niego przekonana że najpiwrw trzeba przejść podstawke.
Gdzie można znalezć fajną zbroje tułowia bo ta moja jest już do wymiany?
90% tego co znajduje to opończe a żeby je nosić trzeba rozwijać inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:01, 1_Gniewko napisał:

Pobrałam aktualizacje po ponownej insalacji podstawki
Dodatek mam od początku {Złota Kolekcja}ale nie grałam w niego przekonana że najpiwrw
trzeba przejść podstawke.
Gdzie można znalezć fajną zbroje tułowia bo ta moja jest już do wymiany?
90% tego co znajduje to opończe a żeby je nosić trzeba rozwijać inteligencje.


Albo możesz kupić w sklepie, albo latać po zgrupowaniach potworków typu satyr, centaur, szkielety. Nikt Tobie nie powie "Tu i tu jest taki a taki pancerz". Może najwyżej powiedzieć "Tu masz szansę zdobyć taki pancerzyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:24, kreciuch napisał:

Burczyn
Coś cię na servach złapać nie moge. Odezwij się do mnie na gg to się umówimy na jakąś
rozwałkę. Mój nr podawałem pare razy w wątku o handlu


Event w Guild Wars = totalny no life. Także za jakiś czas. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:25, 1_Gniewko napisał:

Witam
Itemki nie mieszczą sie w moim plecaku
Miałam program tq vault ale nie można korzystać z niego w trakcie gry więc to nie dla
mnie.
{ Zamykanie gry po to by zmienić broń i powtarzanie zadania to paranoja}

Nie za bardzo ja rozumiem jak to nie mieszczą Ci sie itemki, sprzedaj niepotrzebne ,przecież wszystkiego nie będziesz trzymać, a poza tym można nie wychodząc z gry korzystać z tq vault ,po prostu włączasz tq vault następnie tytanków i jak grasz to wciskasz alt-tab i minimalizuje się gra i możesz używać vaulta :) chyba że z podstawką nie kompatybilna bo tego to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować