Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Abi_Dalzim
http://www.titanquest.net/forums/bugfix-fanpatch/30510-rel-bugfix-patch-1-17-a.html
Miłej lektury

Gniewko
Wszędzie w I akcie na poziomie normalnym. Polecam na gorgony pobiegać - przy okazji jakieś łuczywo zarobisz + troszkę expa + skarby z majestatycznej skrzyni = zadowolony gracz

Co do odblokuj zawartość...
http://www.portal24h.pl/forum/titan-quest-immortal-throne-konsola-menu-t14935.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:44, Abi_Dalzim napisał:

> Miłej lektury
Dzięki :)

Jaki trans polecasz dla Templara? Empatii czy Rekonwalescencji lepszy?


Rekonwalescencji :). Czasami jak wpadasz w tłum ludków, to nawet nie widać, aby zdrowie spadało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego jeszcze relikt gniew anubisa z bonusem do przekształcania % odsetku zadawanego damage na hp i jesteś praktycznie nieśmiertelny [pod warunkiem że się zadaje spory dps]. Jak jeszcze trafisz w kompletnym relikcie na inkarnacji dodatkowy losowy bonus w postaci +35% szybkości ataku to jest kosmos istny.

Btw tak się zastanawiam jeszcze, wychodzi mi że dobije gdzieś 2300 pancerza i około 1600-1700 zdolności obronnych na tym assasinie [idzie mu dzielnie =P poziom 32 na dziś dzień], ciekaw jestem jak to się będzie przy takim typowym damage dealerze sprawować na legendzie [tj jak duże będą redukcje i missy wrogów].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:26, kreciuch napisał:

Abi_Dalzim
http://www.titanquest.net/forums/bugfix-fanpatch/30510-rel-bugfix-patch-1-17-a.html
Miłej lektury

Gniewko
Wszędzie w I akcie na poziomie normalnym. Polecam na gorgony pobiegać - przy okazji jakieś
łuczywo zarobisz + troszkę expa + skarby z majestatycznej skrzyni = zadowolony gracz

Co do odblokuj zawartość...
http://www.portal24h.pl/forum/titan-quest-immortal-throne-konsola-menu-t14935.html


Kreciuch napisz prosze coś więcej o tych zestawaćh.
Chodzi mi o to co one wnoszą do gry?
Jest nowa broń albo plecak?
Warto sie bawić z tymi kodami?
Pozdrawiam :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 19:45, 1_Gniewko napisał:

Kreciuch napisz prosze coś więcej o tych zestawaćh.
Chodzi mi o to co one wnoszą do gry?
Jest nowa broń albo plecak?
Warto sie bawić z tymi kodami?
Pozdrawiam :}


To są bardzo unikalne sety zrobione tylko wyłącznie dla bajeru. Na 30 poziomową postać można znieść o wiele lepsze przedmioty. No ale jeśli chcesz pobiegać jako Sherlock Holmes... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Kreciuch
Nie dodawałam ani jednego pk do umiejętności posługiwania sie włócznią wszystko idzie w łuk i jego pochodne więc czy jest sens zamiany Mądrości Likurga na włócznie Gorgon ?

Znalazłam Laskę Magów czy przyda sie Łowcy?
Czy to będzie dobra broń jeśli nie ładowałam pk w Inteligencje?
Którą zostawić Mądrości Likurga czy Laskę Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska Mędrców jest przydatna dla magów. Zwłaszcza ci którzy bawią się ogniem to dla nich ta laska jest w sam raz. Dla łowcy jest bezużyteczna. Co do włóczni to nie musisz jej rozwijać tylko miej ją jako drugą broń. Jak przeciwnik podejdzie za blisko to go włócznią można potraktować zamiast strzelać z łuczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:54, Sir_Myxir napisał:

Mam problem w grze z mutli mój net 2 mb ale gdy chce sie połaczyć z serwerem to tak czekam
z 5 minut i w końcu wywala utrata połączeni


Hmm... Przyczyn może być dużo.
Zbyt duży ping.
Zablokowane porty.
Złośliwe oprogramowanie na komputerze.

Tak więc powiec coś więcej na temat łącza, bo dwa megabity niewiele mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:21, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... Przyczyn może być dużo.
Zbyt duży ping.
Zablokowane porty.
Złośliwe oprogramowanie na komputerze.


Całe oprogramowanie wywalone firewall wyłączony net z neostrady pracuje na viscie a porty czy zablokowane to jak sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:25, Sir_Myxir napisał:

> Hmm... Przyczyn może być dużo.
> Zbyt duży ping.
> Zablokowane porty.
> Złośliwe oprogramowanie na komputerze.

Całe oprogramowanie wywalone firewall wyłączony net z neostrady pracuje na viscie a
porty czy zablokowane to jak sprawdzić


Na systemach opartych o kernel Visty grę trzeba uruchamiać w trybie administratorskim.
Modem jest podpinany pod USB czy wbudowany w router (LiveBox)? Jeżeli masz router to być może będziesz musiał w nim odblokować porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:51, Sir_Myxir napisał:

modem pod usb


No to problem blokady portów odpada....

Dnia 11.01.2010 o 22:51, Sir_Myxir napisał:

jestem w trybie administratora


Ja na Windows 7 chociaż pracuję na co dzień na koncie administratorskim, to muszę i tak odpalać grę z uprawnieniami administratora, bo system standardowo obniża uprawnienia użytkownika. Spróbuj użyć prawy klik na skrócie i wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

> modem pod usb

No to problem blokady portów odpada....

> jestem w trybie administratora

Ja na Windows 7 chociaż pracuję na co dzień na koncie administratorskim, to muszę i tak
odpalać grę z uprawnieniami administratora, bo system standardowo obniża uprawnienia
użytkownika. Spróbuj użyć prawy klik na skrócie i wybrać opcję "Uruchom jako administrator".


Nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować