Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 22:23, Abi Dalzim napisał:

> nawet takich, których nie mają żadne zagraniczne strony :) ).
Nawet Gamebanshee?


Tak, nawet Gamebanshee, stronka ta ma pewne braki chociażby w biżuterii :) Poza tym mam kilka przedmiotów twórczości innych użytkowników :P można je pokazać ot tak dla śmiechu ;)

GeoT - Niech się tylko sprawa z nową lokalizacją stronki wyjaśni, mnie się sesja skończy :P, Piter znajdzie więcej czasu, to na pewno wszystko ruszy z kopyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Zakupiłem grę Titan Quest lecz klucz do rejestracji był niepoprawny.Jedna z liter była tak nie wyraźnie napisana że nie dało się jej rozczytać.Chciałem napisać do pomocy technicznej ale potrzebny jest klucz rejestracji.Niestety nie mogę zarejestrować gry.

Pomocy!!!Liczę na pomoc forumowiczów jak i cd projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na nowej tawernie będzie segregacja broni np. na podstawie zadawanych obrażeń lub w kompletach albo na podstawie wymagań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:04, stiffyone napisał:

A czy na nowej tawernie będzie segregacja broni np. na podstawie zadawanych obrażeń


Nie wiem, jak to może wyglądać od strony technicznej, ale jeśli nasz łebmajster będzie potrafił coś takiego wykonać, to pewnie się pojawi :) a jak nie będzie potrafił to też się pewnie pojawi, tylko później ;)

Dnia 26.01.2007 o 15:04, stiffyone napisał:

lub w kompletach


Nad kompletami właśnie pracuję w wolnych chwilach. Na pewno będzie dział z kompletami, w którym będą wyszczególnione nazwy wszystkich kompletów, itemy wchodzące w ich skład + ich parametry, bonusy jakie daje każdy kolejny zebrany przedmiot + oczywiście łączny bonus za zgromadzenie wszystkich przedmiotów, a na koniec (chyba najciekawsze ;) ) screen postaci ubranej w dany komplet :)

Dnia 26.01.2007 o 15:04, stiffyone napisał:

albo na podstawie wymagań??


Patrz punkt pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:18, Bartuc napisał:

będą wyszczególnione nazwy wszystkich kompletów, itemy wchodzące w ich skład + ich parametry, bonusy jakie > daje każdy kolejny zebrany przedmiot + oczywiście łączny bonus za zgromadzenie wszystkich przedmiotów, a na > koniec (chyba najciekawsze ;) ) screen postaci ubranej w dany komplet :)


Czyli wszystko właściwie tak jak na Gamebanshee :)
Nie mówię, że to źle (bo bardzo brakuje takiej polskiej strony o TQ), ale nic nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:39, Abi Dalzim napisał:

Kiedy mniej więcej stronka ruszy? Macie już odpowiedź z CDP?


Geo zajmuje się negocjacjami, więc niech się wypowie :) Ja nie znam szczegółów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:04, Bartuc napisał:

Geo zajmuje się negocjacjami, więc niech się wypowie :) Ja nie znam szczegółów ;)

A w kwestii merytorycznej? Dużo materiałów już na stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:08, Abi Dalzim napisał:

> Geo zajmuje się negocjacjami, więc niech się wypowie :) Ja nie znam szczegółów ;)
A w kwestii merytorycznej? Dużo materiałów już na stronce?


Sprawa wygląda na razie tak: ja dysponuję wszystkimi itemkami, więc robie każdemu screena, segreguję alfabetycznie po polsku (+daję angielskie oryginalne nazwy itemów), daję screena właściwości przedmiotu i wysyłam łebmajsterowi, on to leci OCRem i umieszcza na stronie, a końcowa postać wygląda tak jak widzisz na http://tawernatq.ovh.org/ Robię to na bieżąco - czyli jak widzę, że poprzednia partia materiału jest gotowa to robię następną. Ale teraz się zrobił mały zastój, pewnie dlatego, że są prowadzone negocjacje o kolektyw. Także jak tylko to ruszy, to materiałów zacznie przybywać...

Planuję namówić kumpla, który jest php master, żeby nam ładny kalkulator umiejętności napisał. Wrzucenie wszystkich itemków do bazy danych to też jest sporo roboty, ale jak tylko skończę sesję to do czerwca mam znowu wolne :D więc mogę pełną parą ruszyć z robotą. Będziemy też poszukiwać jakiś porządnych buildów. Posiadam również kilka ciekawych itemków, które można na necie za ciężkie pieniądze kupić, ich screeny i parametry również się pojawią. Jak tylko będziemy mieli tą podstawę, to zaczniemy wymyślać jakieś cuda ;) Na razie ... prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:32, Bartuc napisał:

Piter znajdzie więcej czasu, to na pewno wszystko ruszy z kopyta :)


Czasu jak czasu... ale nie wiem czy znajdę więcej motywacji aby babrać się w kodzie :D No dobra to ja już lecę zakopać się w kod stroni odpowiedzialnej za itemki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Piter znajdzie więcej czasu, to na pewno wszystko ruszy z kopyta :)

Czasu jak czasu... ale nie wiem czy znajdę więcej motywacji aby babrać się w kodzie :D No dobra
to ja już lecę zakopać się w kod stroni odpowiedzialnej za itemki :D


życzę powodzenia i oczekuje na dodatek
<orient i jeszcze więcej walki>
pozdrawiam <DZEUS>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Piter znajdzie więcej czasu, to na pewno wszystko ruszy z kopyta :)

Czasu jak czasu... ale nie wiem czy znajdę więcej motywacji aby babrać się w kodzie :D No dobra
to ja już lecę zakopać się w kod stroni odpowiedzialnej za itemki :D


życzę powodzenia i oczekuje na dodatek
<orient i jeszcze więcej walki>
pozdrawiam <DZEUS>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

No dobra to ja już lecę zakopać się w kod stroni odpowiedzialnej za itemki :D

Czekamy z niecierpliwością na wyniki Twojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie
dopiero rozpoczynam przygodę z titanem i mam takę prośbę czy ktoś mi może powiedzieć co się dzieje że kiedy dotarłem do końcowego bosa i mam przejść na olimp to nigdzie nie mogę znależź teleportu
może ktoś miał taki problem
o co może chodzić czy to jakiś błąd gry czy może nie wiem gdzie go szukać
no w żaden sposób nie moge dostać się na olimp
z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:04, fidek1980 napisał:

/.../


Podobno jest taki błąd... Chodzi Ci o moment, kiedy dochodzisz do ostatniego Telkina? Otóż schodząc tą skalną ścieżką zauważasz Tyfona i Telkina nr 3. Zatrzymaj się, poczekaj aż Telkin uwolni Tyfona, ten następnie przejdzie przez portal (na prawo). Zejdź następnie po tej ścieżce, zabij Telkina nr 3 i przejdź przez portal, którym wcześniej uciekł Tyfon => jesteś na Olimpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Czasu jak czasu... ale nie wiem czy znajdę więcej motywacji aby babrać się w kodzie :D No dobra
to ja już lecę zakopać się w kod stroni odpowiedzialnej za itemki :D


No proszę, proszę szwagier się odważył na forum wypowiedzieć ;)
Pracuj Piter, pracuj, bo już niedługo się zacznie :)

Abi ->

Dnia 28.01.2007 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Kiedy mniej więcej stronka ruszy? Macie już odpowiedź z CDP?


Vil jak na razie milczy jak grób, ale skoro sam chciał by wysyłać papiery, to chyba darmo języka ... znaczy klawiatury nie strzępił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować