Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Heh..Wszystko fajnie ale u mnie powrócił błąd z poprzedniego roku:(Mianowicie znowu pojawiają się te cienie oraz znika podłoże.O co chodzi?Czy wie ktoś jak to zlikwidować?Poniżej daje screen z cieniami.

20070410095408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 08:13, GeoT napisał:

jeszcze nie doszedłem nawet do możliwości wyboru drugiego mistrzostwa, więc w praniu dopiero wyjdzie ;)

Jeden z twórców strony o TQ i jeszcze nie wie jak wygląda nowa szkoła? Wstyd!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:08, Abi Dalzim napisał:

Jeden z twórców strony o TQ i jeszcze nie wie jak wygląda nowa szkoła? Wstyd!
;)


No i właśnie to jest problem. Praca nad stronką zabiera tyle czasu, że nie ma go już na granie. Tym bardziej, że innych zajęć i obowiązków jest jeszcze sporo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 06:30, Abi Dalzim napisał:

Jakoś nigdy nie próbowałem - za mała szansa aktywacji i za krótki czas trwania...


To jest chyba tak jak z szałem bitewnym*

chyba tak się to nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:57, piero92 napisał:

To jest chyba tak jak z szałem bitewnym*

Z niego też nie korzystałem, no najwyżej dawałem jeden punkcik, bo jak sie aktywował to dawał 50% zdolności do ataku, która to wartość po dodawaniu następnych punktów nie wzrastała. Dlatego więc najwyżej tylko jeden punkcik.

P.S. Czy robił ktoś kiedyś Bryganta (Łowy + Łotrostwo)? Czy obrażenia od krwawienia działają na nieumarłych i konstrukty? Bo tak sobie teoretycznie zbudowałem taką postać (włócznia + Ostrzenie Broni + Take Down {nie pamiętam po polsku} na bossy, a normalnie łuk) i zastanawiam się czy dała by radę na wszystkich poziomach trudności. Jak zakupię grę, to najpierw zrobię coś ze Snem żeby oblookać nową szkołę, a potem taka postać http://miniurl.pl/brygand.
Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 08:13, GeoT napisał:

Natomiast sen powinien ładnie pracować z wojną bo zdolności pasywne ciekawie komponują się
z ukierunkowaniem na atak. Ale jak piszę, jeszcze nie doszedłem nawet do możliwości wyboru
drugiego mistrzostwa, więc w praniu dopiero wyjdzie ;)


To może zrobię wojna+sen (żeby zwiększyć dmg)... ale przed wyborem drugiego mistrzostwa chyba zgram sobie save''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se dziś włączyłem TQ :-) Pokonałem tyfona zdonyłem pare rzeczy i...poszedłem grać w Guild Wars''a (lol))\
Proszę dawno nie grałem niech mi ktoś powie jakie są od najsłabszyych do najlepszych przedmiotów(po kolorach)
PS. Gdy próbuję podłączyć się do Gry Wielosobowej coś tam się ładuje i wywala mnie na pulpit :( Co złobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji nie masz?No więc:
Zepsuty przedmiot-szary
Zwykły przedmiot-biały
Magiczny przedmiot-żółty
Rzadki przedmiot-zielony
Epicki przedmiot-niebieski
Legendarny przedmiot-fioletowy
relikwia lub amulet-pomarańczowy
Eliksir-czerwony
Złoto-żółty

Do wszystkich
Udało mi się pokonać skarabeusza mimo dobijającego mnie błędu z cieniami i glebą.Teraz pewnie znowu muszę iść do jakiegoś miasta, wziąć zadanie, znaleźć bossa i go pokonać.Heh..To T\typowe dla Titan Quest

p.s.Nareszcie udało mi się "unieść" półksiężycowe ostrze.Nareszcie doczekałem się długo wyczekiwanej szybkiej broni:)Zadaje od 21 do 26 obrażeń a ons (obrażenia na sekundę) to 80.W poprzedniej broni było tylko 64 ons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:18, Master J napisał:

p.s.Nareszcie udało mi się "unieść" półksiężycowe ostrze.

Kurdę, dla mnie jest to niezwykłą zagadką... Jak, będąc już w Egipcie, możesz mieć z tym problemy i dlaczego ta broń zadaje tak mało obrażeń? Czy nic lepszego wcześniej się nie trafiało? Coś mi tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi nie wiesz moze czemu podczas gdy klikam Dołącz do gry wielosobowej następuje ładowanie a potem wywala mnie do pulpitu ..czemu tak jest ??
PS. Chyba zaczne sobie nawą postacią w TQ a mianowice Duch/Burza :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio nic lepszego nie wpadło mi w ręce.Czytam tu że ludzi znajdują epickie przedmioty a u mnie nic.Może to jakiś bug.Zastanawiam się nad wymianą nośnika:)A ta broń wcale nie jest taka zła.Zapomniałem o tym napisać ale to ostrze zadaje jeszcze jakieś bonusowe obrażenia od elektryczności.

p.s.Z tymi problemami to chodzi o to że mam problemy z uniesieniem półksiężyca?Chyba niepotrzebnie zmarnowałem tyle punktów na inteligencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł spoko tylko jak odblokować Titana? Zazwyczaj to okienko samo wyskakujję :))
Gdy czasami mnie wywala z gier to pisze coś o zaporze Windows...Abi jesteś geniuszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:52, barteg napisał:

Pomysł spoko tylko jak odblokować Titana? Zazwyczaj to okienko samo wyskakujję :))
Gdy czasami mnie wywala z gier to pisze coś o zaporze Windows...Abi jesteś geniuszem!


Trzeba wejśc w Start-Ustawienia-Panel Sterowania-Połączenia Sieciowe i Internetowe-Zapora systemu Windows. Wchodzimy w zakładkę "Wyjątki" i znajdujemy Titan Questa. Zaznaczyc "ptaszkiem". Koniec. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o jedno pytam: Czy gracie na sieci w TQ? I jak się gra?
Jeszcze o następne pytam: Czy TQ:IT jest równie dobry jak zwykły TQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:52, barteg napisał:

Abi jesteś geniuszem!

E tam, zaraz geniuszem :)
Po prostu tak jakoś mi się pokojarzyło, że skoro gra Ci normalnie chodzi, a tylko na necie coś nie łączy, to może to być zapora. A czy to już sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie bo ja pisze z laptopa a na kompie gdzie mam TQ to brat siedzi :-) Ale jutro napewno sprawdze.
Abi powiedz mi jeszcze jak tam gra na Sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko (może kilka :P )
Czy w hadesie są kupcy (bo narazie nie spotkałem żadnego)??
Gdzie jest ten pożeracz dusz ze Styksu??
Czy ma może ktoś przepis lub gotowy artefakt "bursztynowa butelka" lub "kostka chaosu"??
Po co jest ta zamknięta brama niedaleko miasta Rodos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować