Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Idealne połączenie - razem opłaca się bardziej!
+Wybierając ten produkt razem z Titan Quest: Immortal Throne(PC) zapłacisz jeszcze 10.zł mniej niż kupując je oddzielnie!

Twoja cena pakietu: 81,80 zł

A to co niby?
Moż nie pakiet?
Jak chcesz ze zdjątkami to l9ink tu: http://www.gram.pl/sk8_9wng2_Titan_Quest.html
Pod kupując ten produkt oszcędzasz 55 zł.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:38, Byl napisał:

Idealne połączenie - razem opłaca się bardziej!
+Wybierając ten produkt razem z Titan Quest: Immortal Throne(PC) zapłacisz jeszcze 10.zł mniej
niż kupując je oddzielnie!

Twoja cena pakietu: 81,80 zł

A to co niby?
Moż nie pakiet?
Jak chcesz ze zdjątkami to l9ink tu: http://www.gram.pl/sk8_9wng2_Titan_Quest.html
Pod kupując ten produkt oszcędzasz 55 zł.................


Taa..ale to nie pakiet tylko dwie gry oddzielnie :P chodziło mi o coś w stylko DoW+WA+DC 3w1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie.
Ale i tak oszczędzasz te 10 zeta, a za to możesz kupć dwie marne gry w "Saturnie" i jeszcze zostają 2gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co to za opcja w menu Odblokowanie Zawartości gdzie mam wpisać jakiś kod? I opłaca się zrobić postać Wojna/Sen? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm właśnie testuję sen + obrona i całkiem ciekawie to idzie :) na początku idzie fala jak coś dojdzie to koszę siecią a obrona służy do tego żeby w czasie jak trwa poparzenie nic mi się nie stało :) Zobaczę jeszcze Tyfona bo Telkiny to mały ratlerki były... Jedyny problem to mało many i wymaga używania buteleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:57, Mindflyer napisał:

Hmm właśnie testuję sen + obrona i całkiem ciekawie to idzie :) na początku idzie fala jak
coś dojdzie to koszę siecią a obrona służy do tego żeby w czasie jak trwa poparzenie nic mi
się nie stało :) Zobaczę jeszcze Tyfona bo Telkiny to mały ratlerki były... Jedyny problem
to mało many i wymaga używania buteleczek.


skończyłem legende taką postacią do legendy NIC cię nie powinno zatrzymać :-) a nawet tam trzeba zacząć uważać po prostu....aha no tylko z hydrą miałem problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:10, Abi Dalzim napisał:

> Na początku chciałem kupić Titana ale kolega odradził. Miał rację?
Wszystko jest kwestią gustu. Z jego punktu widzenia miał rację, bo gra mu się nie spodobała.
Ale jeżeli lubisz tego typu siekankę, to możesz się skusić, bo gra jest teraz w dość atrakcyjnej
cenie :)


Może i masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i powróciłem do TQ, dzisiaj przyjechała podstawka z dodatkiem :-) Póki co z 10 razy poszedłem zabić tego przywódce centaurów bo ma w obozie majestatyczna skrzynie i poki co zgarnalem 4 niebieskie przedmioty. Dropy lepsze niz w Diablo2 to pewne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde rzeczywiście niezły wynik.Ja jestem w oriencie i w skrzyniach znalazłem dopiero trzy niebieskie przedmioty:)Ale teraz wpędziłem się w niezłe kłopoty.Uciekałem przed potworami w jakiejś wiosce aż w końcu zabiły mnie tymi swoimi łukami.Kiedy ja się odrodziłem one ustawiły armię składającą się z kilkunastu łuczników w przełęczy tak że nie da się przejść:)A o walce nie ma mowy...Dobrze że po wyłączeni rozgrywki potwory odradzają się i wracają na swoje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zacząłem legendarną rozgrywkę i jest coś dziwnego , szybciej zabijam potworki niż na epickim - a przecież poziom trudności powinien się zwiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 07:33, tosz napisał:

właśnie zacząłem legendarną rozgrywkę i jest coś dziwnego , szybciej zabijam potworki niż na
epickim - a przecież poziom trudności powinien się zwiększyć

potwory z końca epika są mocniejsze niż na początku legendarnego - ale to się zmieni gidzęś od połowy egiptu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:40, Abi Dalzim napisał:

Aha, kim grasz i jaki masz sprzęt? Daj screeny broni i statystyk.

jak wrócę z pracy to dam obrazek - teraz jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:34, scott napisał:

potwory z końca epika są mocniejsze niż na początku legendarnego - ale to się zmieni gidzęś od połowy egiptu ;)

Dopiero? To trochę dziwne, że przez 1/3 legendy idzie się jak przez epik, albo nawet łatwiej (jak wynika z powyższych postów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:15, Abi Dalzim napisał:

> potwory z końca epika są mocniejsze niż na początku legendarnego - ale to się zmieni gidzęś
od połowy egiptu ;)
Dopiero? To trochę dziwne, że przez 1/3 legendy idzie się jak przez epik, albo nawet łatwiej
(jak wynika z powyższych postów).

tak prawdę mówiąc na epickim tylko niektórzy bossowie byli trudni bo potworki to pryszcz - dwóch głównych bossów łatwiej mi się załatwiało niż na normalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować