Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2008 o 13:52, Rusty Mike napisał:

Tak, potwierdzam to co napisał Burczyn.
Wciskaj na przemian spację, enter, LPM, PPM, a powinno Ci się wyłączyć... nic specjalnego.


Swoją stroną, ciekawe czy to niedoróbka twórców czy efekt zamierzony? :-)

Mój łowca ma juz 14 poziom. Wybadł mi ciekawy mieczyk niebieski. Pokaze wam screen pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 13:39, xiam napisał:

Czy ktoś juz się spotkał z podobnym problemem ?? I zna sposób rozwiązania go??

Zmień nazwę katalogu Videos na np. Videos1, wtedy film nie będzie się włączał. Jak będziesz chciał sobie znowu filmik obejrzeć, to skasuj tylko jedynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem się Wam pochwalić moim wieszczem :) Od razu tłumaczę że przedmoity które mam ze sobą są zdobyte uczciwie przez moje wcześniejsze postacie lub podczas wymiany z innymi ludźmi. Co o nim sądzicie? Myślę że bardziej doświadczone osoby będą znały te przedmioty.

20080622201839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:20, shirikendahs napisał:

Witam! Chciałem się Wam pochwalić moim wieszczem :) Od razu tłumaczę że przedmoity które
mam ze sobą są zdobyte uczciwie przez moje wcześniejsze postacie lub podczas wymiany
z innymi ludźmi. Co o nim sądzicie? Myślę że bardziej doświadczone osoby będą znały
te przedmioty.


powiem tak: jest niezły... przedmioty ok, ale najfajniej to się zacznie od bodajże 38lvl gdy będziesz mógł nosić legendarne... wtedy będzie można pogadać o dobrym gosciu... ale jak na ten poziom- naprawdę niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:20, shirikendahs napisał:

Witam! Chciałem się Wam pochwalić moim wieszczem :) Od razu tłumaczę że przedmoity które
mam ze sobą są zdobyte uczciwie przez moje wcześniejsze postacie lub podczas wymiany
z innymi ludźmi. Co o nim sądzicie? Myślę że bardziej doświadczone osoby będą znały
te przedmioty.


Postać może być, lecz uważam że lepszy będzie trans gniewu, powiedz mi jeszcze jak nazywa sie ta zbroia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:51, Master J napisał:

No to ja zdam kolejną relację z mojej gry;)Muszę odnaleźć dwa artefakty potrzebne do
przywrócenia kontaktu ludzi z bogami.Jeden odnalazłem z kolegą przez neta a teraz próbuje
odnaleźć kolejny- "Oko Chaosu".Tym razem sam:)Szuka w okolicy pustyni Fajum (tak jak
mówi wskazówka) ale znaleźć za bardzo nie mogę.Mam 20 lvl i znalazłem fajną broń (zamieszczona
na screenie).Rewelacja to to nie jest ale jest lepsza od poprzedniej.Mam dwa mistrzostwa:Obrona
i Wojna.W co radzicie inwestować i w jakie umiejętności?

Pozdrawiam:)

musisz po wyjściu z fasjum kierować się w górę po brzegu ekranu aż dojdziesz. Odkrywaj całą mapę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:20, shirikendahs napisał:

Witam! Chciałem się Wam pochwalić moim wieszczem :) Od razu tłumaczę że przedmoity które
mam ze sobą są zdobyte uczciwie przez moje wcześniejsze postacie lub podczas wymiany
z innymi ludźmi. Co o nim sądzicie? Myślę że bardziej doświadczone osoby będą znały
te przedmioty.



Mi osobiscie sie podoba nigdy nie grałem mistrzostwem snu ale moze kiedys...

w takim razie ja tez musze sie pochealic moim Skrytobójca ale to moze najpewniej jutro

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:51, KYSY646 napisał:

Postać może być, lecz uważam że lepszy będzie trans gniewu, powiedz mi jeszcze jak nazywa
sie ta zbroia


Mam 1 pkt. w transie rekonwalescencji jeszcze nie odblokowałem najlepszego transu w który zamierzam inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po kilku(nastu) miesiącach przerwy chciałem znowu pograć w TQ, tym razem z Immortal. Zaczynam nową postać - zdobywcę. Doradźcie, co sądzicie o walce dwoma broniami? Słyszałem opinie, że dużo lepiej iść w 1 broń + tarczę i rozwijać umiejętności zadawania obrażeń tarczą niż 2 broniami... Dlaczego?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 11:50, Enigmato napisał:

/cut/


Na początku biegałem z dwoma mieczami, efektowne to było, owszem, ale mało skuteczne, na późniejszych poziomach stawało się coraz trudniejsze a pokonywanie bosów wręcz niemożliwe, tarcza natomiast daje fajne skille i mnóstwo obrony. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 11:54, petergriffin napisał:

> /cut/

Na początku biegałem z dwoma mieczami, efektowne to było, owszem, ale mało skuteczne,
na późniejszych poziomach stawało się coraz trudniejsze a pokonywanie bosów wręcz niemożliwe,
tarcza natomiast daje fajne skille i mnóstwo obrony. Zdecydowanie polecam.


A co byś polecił do mistrzostwa wojny (jakie drugie mistrzostwo), aby zbudować dobry build walczącego dwoma broniami? Sen? Jest tam parę fajnych bonusów do obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:17, Enigmato napisał:

A co byś polecił do mistrzostwa wojny (jakie drugie mistrzostwo), aby zbudować dobry
build walczącego dwoma broniami? Sen? Jest tam parę fajnych bonusów do obrażeń.


Szczerze? Postacie walczące dwoma brońmi mają trochę trudniej gdyż mają zazwyczaj małego defa. Jesli chodzi o walkę dwoma broniami, może jakaś hybryda? Myślę ze ziemia mogla by być dobra, choć nie wiem czy by sie sprawdziła. Jesli bardzo chcesz postac bardzo silną w ofensywie polacz z nia lotroctwo. Trucizny, krwawienia - w nie za duzo nie inwestuj, bo na epickim i legendranym poziomie trudnosci sie nie sprawdzają. Jednak sen zdaje sie byc idealnym polączeniem. Jednak zdecydowanie polecam postać na bron + tarcza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym polecił... łowy. wychodzi zabójca... aj gram, mam 43lvl, no i na 2 bronie, i bez kapliczek oraz umiejętnosci zadaję 2 tysie damage-u z obu broni, a jako zapasowy zestaw mam łuk- 1200 obrażeń.... no niezle??? to mam kilka itemków na 50lvl, jak je zaloze to będą szły 2000 z łuku i 3500 z broni...
mój aktualny rekord obrażeń to coś ponad 5000, no i jestem bardzo zadowolony, tylko za dobrymi itemami trzeba polatać w internecie... i to wszystko bez cheatów!!! ale sądzę że na 75lvl nadal będe zadawał coś koło 4000, więc juz nie będzie tak super jak u Turnera.... ta jego łowczyni;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 15:05, Turner Wlliam napisał:

burczynski Łotrostwo *

Enigmato zdecydowanie duch. Żadnej ziemi, tym bardziej łotrostwa.


No właśnie czytałem też gdzieś, że najlepsze ofensywne postacie typu 2 bronie to Wojna + Duch oraz Wojna + Sen. Aktualnie mam 11 lvl, więc powsadzam jeszcze troszkę w wojnę i wybiorę którąś z tych dwóch.
Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Jak widzicie mój wieszcz ma się wspaniale i naprawdę polecam wyciskanie jednego mistrzostwa zanim się zabierze za drugie bo wszystkiego po trochu to tak naprawde nic :)

20080623170719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 00:00, Kubeczek77 napisał:

Jak pokonać ostatniego Telkina czy jak mu tam:P



Poprostu trzeba z nim walczyc niema jakiegos specjalnego sposobu ,twoje umiejetnosci z danych mistrzostw sa jakby powiedzmy jakims specjalnym sposobem gdyz jezeli ich uzywasz to go pokonasz ale musisz sam opracowac jakas technike...

Wiec do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować