Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 11:09, Abi Dalzim napisał:

> http://www.gamebanshee.com/titanquest/setitems/thebanpanoply.php
> Ma ktoś coś z tego zestawu do oddania?
Mogę Ci sprezentować zbroję i tarczę, bo mam na zbyciu. Daj gg, to sie odezwę (ale nie wiem
kiedy, bo dzisiaj chrzczę syna :)).

oooo, fajnie ;) gg: 3203543
Nagolenniki już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:09, Abi Dalzim napisał:

(ale nie wiem kiedy, bo dzisiaj chrzczę syna :)).

No to pogratulować!:D Widać że dopiero od niedawna jesteś szczęśliwym tatą:) Zdradzisz jak mu dano na imię?
Naprawdę jeszcze raz gratulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zakończyłem poziom legendarny i mam parę słów komentarza.

1: Jak widać na poniższym obrazku grałem wróżbitą i wyszkoliłem całe stadko pomocników. Gra się takim zestawem naprawdę prosto, trza tylko poinwestować w leczenie i serce dębu. W przeciwieństwie do D2 tutaj pomocnicy sa naprawdę przydatni do bosów, po prostu ja krąże w okół, a oni niszczą przeciwnkia :) Błogosławieństwem są kapliczki biegłośći ponieważ przyzwane wtedy stworki mają także zwiększone skile przez CAŁY czas. Po dodaniu prę boskich przedmiotów ( zwiększających umiejętności ) przechodziłem prawie cały akt bez straty. Taktyka hit&run jest także skuteczne w odniesieniu do mnie, gdyż uciekając mogę swobodnie podleczyć stworki. Acha i may bug po pokonaniu demona strzegącego portalu do orientu przeszedłem przez bramę z istotą z innego wymiaru a w oriencie nie zniknęła :) . W tym momencie gra była całkiem banalna :)
2: Taktyka: ostrożnie do przodu aby moje stworki atakowały najpierw, ja je leczyłem bądź pomagałem kosturem. Oczywiście w sytuacjach bardziej ostrych używałem ataku trzech zwoi co dawalo niezłego kopa. Przy mojej mikrej obronie 2 3 strzały bronią fizyczną i było po mnie miło 3k hp, więc trza wyjątkowej ostrożności szczególnie przy łucznikach. Udeżający z bliska mieli jeszcze jedną przeszkodę - moją spowalniającą aurę przez co nie mogli mnie dogonić ( wyjątek może stanowią lancerzy smokowcy ).
3: Jak widać grę zakończyłem na 55 lewelu ( czas 2:7:43 ) przechodząc WSZYSTKIE dodatkowe mapki, a twórcy gry móili coś o 65 w połowie lagendary :). Dodatkowe potworki w rodzaju mantikory i hydry i licza były w mojej konfiguracji bardzo prostym zadaniem heheheh :) Jedynie Tyfon się stawiać może jak za często rzuca wysysanie zdrowia.
4 Inne: Może nie wszyscy wiedzą ale od 18 poziomu wilków można ich przyzywać 3 :)

No to powodzenia w kończeniu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie przytaczam bo dużo tego. MAm pytanie co do zbroi. Przy sile 70 to raczej nie za duża ta zbroja. Zatem taktyka nawet uczieczki mogłą się źle kończyć przy łucznikach lub choćby ataku przypadkowym. Ile razy zatem zginąłeś??

Ja gram także wróżbitą (skończyłem normamla ) ale nie zginąłem ani razu. inwestuję dużo w siłę
pozostałę rzeczy podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jakieś dwa dni temu dorwałem się do tej gry, na single gram skrytobujcą (tak się chyba nazywa w kazdym bądź razie łotrostwo i wojna) myślę nad multi tylko właśnie mam pare pytań po pierwsze czy warto iśc na multi (sie znaczy czy również jest całkiem porządne) i co najważniejsze czy lepiej naipierw trochę poznać grę (ja mam narazie ledwo 9 lvl), czy sam fakt że no jednak w Hack&slashach zielony nie jestem wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:38, kawa12 napisał:

Z jakiego setu?

No z Tebańskiego :)
>To jak z ta zbroją? ;p
No mogę Ci dać, ale jak będę miał na tyle czasu żeby grę włączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:34, jarcionek napisał:

Ja myslalem ze to moze cos zwiazane z tymi posagami przy tytanie (ostatnia walka). Tak w ogole
to one sluza do czegos?


Z tego co zauważyłem to dodają one Tyfonowi atuty ofensywne. Posąg Demeter daje mu atak trucizną, Zeusa - elektrycznością, Hadesa - zdaje się, że wyssanie życia i Apollina - też coś mu daje ale nie wiem co :) Walcząc w zwarciu musiałem je na epiku poniszczyć bo inaczej Tyfon sprawiał trochę więcej kłopotów niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez cos tak zauwaylem. Posag Apollina daje mu chyba deszcz meteoroidow, bo w ktoryms momemncie rabnelo dokladnie we mnie chyba z 5 meteoroidow. Mialem 1800hp... trup na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:40, jarcionek napisał:

Ja mam zbednego armora ale to bedzie kosztowac :D I nie chce kasy bo tej mam jakies 9mln, gram
lowca/lotrzykiem takze za jakis dobry luk albo cos z tego kompletu http://www.gamebanshee.com/titanquest/setitems/trackersarmor.php
to sie jakos dogadamy (za item z tego kompletu jestem w stanie dac duzo wiecej niz tego armora
:P)



mam buty z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:52, Kisssu napisał:

witam ja mam na zbyciu lapy z setu tebanskiego

Oooo. super :) Daj gg, to sie odezwę wieczorkiem i się dogadamy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu pisze ze jestem noobkiem

Mam dwie postacie na ok. 20 levelu.
Czysty wojownik i czysty mag (burza) i nasunelo mi sie takie pytanie.

W kazdej (no prawie) na poczatu mag zawsze jest "cieniutki". Dopiero po jakims czasie "pokazuje" swoja moc.
W TQ co mnie bardzo zdziwilo mag od poczatku jest strasznie mocny. Z magia lodu wykaszam przeciwnikow niczym kombajn.
Co innego musze powiedziec z wojownikiem (zainwestowalem wszystkie punktu w wymaksowanie "drzewka umiejetnosci" na dwie bronie) - jest strasznie ciezko. Tam gdzie mag przechodzi jak przecinak, wojownik musi sie napocic.
Zrobilem eksperyment i wycofalem wojownikowi wszystkie punkty z dwoch broni i zainwestowalem w inne drzewko (to z ikona Siekiery na poczatku) i jest ciut latwiej.
NIech ktos bedzie tak dobry i powie co inwetowac dla wojownika (do przejscia Normala - mam 20 level wiec nie za duzo punktow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 08:47, mieru napisał:

Od razu pisze ze jestem noobkiem

Mam dwie postacie na ok. 20 levelu.
Czysty wojownik i czysty mag (burza) i nasunelo mi sie takie pytanie.

W kazdej (no prawie) na poczatu mag zawsze jest "cieniutki". Dopiero po jakims czasie "pokazuje"
swoja moc.
W TQ co mnie bardzo zdziwilo mag od poczatku jest strasznie mocny. Z magia lodu wykaszam przeciwnikow
niczym kombajn.
Co innego musze powiedziec z wojownikiem (zainwestowalem wszystkie punktu w wymaksowanie "drzewka
umiejetnosci" na dwie bronie) - jest strasznie ciezko. Tam gdzie mag przechodzi jak przecinak,
wojownik musi sie napocic.
Zrobilem eksperyment i wycofalem wojownikowi wszystkie punkty z dwoch broni i zainwestowalem
w inne drzewko (to z ikona Siekiery na poczatku) i jest ciut latwiej.
NIech ktos bedzie tak dobry i powie co inwetowac dla wojownika (do przejscia Normala - mam
20 level wiec nie za duzo punktow).


Dziwne bo wojakiem gra się łatwo, ale same dwie bronie bez innych wspomagaczy są raczej słąbe - ja postać rozwijałem dość równomiernie - grało się bez problemów - gra się do dzisiaj bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować