• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Problem z płatnością za przeyłke

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.07.2006 o 15:01, Akashi napisał:

Pod poniższym linkiem znajdziesz wszystkie informacje:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=15

pozdrawiam

Podobnie jak Moras1990 interesuje mnie przelew internetowy z banku PKO SA tj. pekao24. Dokładnie przeanalizowałem stronę którą podałeś i jak wynika z opisów, to nie ma możliwości dokonania przelewu z mojego banku. Na ten temat pisałem już pytanie do sklepu "gram.pl" i otrzymałem konkretną odpowiedź, że nie mam możliwości zapłacenia przelewem z mojego banku. związku z powyższym zrezygnowałem z kupowania gier w sklepie CD-project z u wagi na wyższe koszty przesyłki za pobraniem. Kupuję gry w innych sklepach internetowych, bo wszędzie mogę zrobić normalny przelew przez internet, abym tylko znał numer konta.
Numeru konta CD-project nigdzie nie mogę znaleźć. Nie rozumiem tych rozwiązań.
Po drugie, uważam, że forum jest po to aby uzyskać informację a nie adres strony. Ja, na przykład, zanim coś napiszę to najpierw szukam informacji w pomocy na stronach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2006 o 10:55, CzesiekN napisał:

Numeru konta CD-project nigdzie nie mogę znaleźć. Nie rozumiem tych rozwiązań.


od niedawna jest takze forma platnosci "przelew bankowy", dzieki ktoremu mozesz zaplacic za gre przelewem z dowolnego banku lub na poczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybierając formę płatności "przelew bankowy / przekaz pocztowy" można dokonać przelewu z dowolnego banku w Polsce. Otrzymasz po prostu numer konta, na który będziesz przelewał pieniążki (indywidualny numer konta dla każdego zamówienia).

Przelewu można dokonać poprzez interfejs internetowy dowolnego banku (o ile bank oferuje takowy), w okienku każdego banku w Polsce poprzez odpowiedni druczek (do pobrania z naszej strony) lub w okienku na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety, ale nie zajmuje się sklepem gram.pl, proponuję wysłać e-maila z takim pytaniem na adres zamowienia@gram.pl na pewno otrzymasz odpowiedz. Ja nic nie chciałbym namieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2006 o 11:23, Venom napisał:

Wybierając formę płatności "przelew bankowy / przekaz pocztowy" można dokonać przelewu z dowolnego
banku w Polsce. Otrzymasz po prostu numer konta, na który będziesz przelewał pieniążki (indywidualny
numer konta dla każdego zamówienia).

Przelewu można dokonać poprzez interfejs internetowy dowolnego banku (o ile bank oferuje takowy),
w okienku każdego banku w Polsce poprzez odpowiedni druczek (do pobrania z naszej strony) lub
w okienku na poczcie.

Dziękuję bardzo za odpowiedź:) Nareszcie będę kupował w CD-Project:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 31.10.2006 o 11:21, Slave napisał:

od niedawna jest takze forma platnosci "przelew bankowy", dzieki ktoremu mozesz zaplacic za
gre przelewem z dowolnego banku lub na poczcie ;)


Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować