Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gość – recenzja filmu

8 postów w tym temacie

Finał to przede wszystkim piękny hołd dla kina giallo i Wejścia smoka. Sam film, jak już gdzieś tutaj wspominałem, genialny. Dla mnie to taki Drive zrobiony jak trzeba - oba grają na podobnych sentymentach i nawiązują do podobnych stylistyk. Drive mnie srodze zawiódł, w Gościu wszystko jest idealnie na swoim miejscu. No i soundtrack to mistrzostwo świata: Clan of Xymox i Sisters of Mercy obok współczesnych mistrzów synthwave''u jak Perturbator i Survive - no poezja. Ciężko tego filmu nie kochać, jak się jest ejtisowym geekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film sprzed roku, recenja teraz na gram.pl

wtf is this

co do filmu pierwsza polowa ma potencjal, druga porazka.

jak mozna porownywac to do drive, nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:46, Malevyn napisał:

film sprzed roku, recenja teraz na gram.pl


Polska premiera: 31 października 2014. Nawet go chyba jeszcze grają w niektórych kinach.

Dnia 01.02.2015 o 15:46, Malevyn napisał:

jak mozna porownywac to do drive, nie mam pojecia


No już po Twojej ocenie drugiej połowy "The Guest" widać, żeś nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te smieszne momenty to niby kiedy miały być? W tym filmie nie ma chyba ani jednej komediowej sceny.
Muzyka z lat 80tych jest, ale niestety nie oznacza to od razu że klimat tamtych lat został w tym filmie zachowany, chociaż w finale trochę podziałał. Aż piosenka się przypomniała: https://www.youtube.com/watch?v=lgSLz5FeXUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 19:01, alucard69 napisał:

> jak mozna porownywac to do drive, nie mam pojecia

No już po Twojej ocenie drugiej połowy "The Guest" widać, żeś nie w temacie.


To jest nas wiecej.

Tez nie rozumiem jak można przyrownywac te dwa filmy. Ogladajac Goscia nawet na sekunde nie przyszedl mi do glowy Drive.

Osobiscie zawiodlem sie na Gosciu. Rozkręca sie naprawde wspaniale by pod koniec osiasc jak statek na mieliznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować