Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raptr zaatakowany przez hakerów. Twórcy doradzają zmianę haseł

11 postów w tym temacie

To świetnie... tyle, że nie pamiętam mojego hasła, gdyż nie używałem tego programu od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odkryli, że zostali zhakowani to nie mogli automatycznie zresetować wszystkich haseł? Skoro to jedyna opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Od jakiegoś tygodnia przy uruchomieniu systemu, wyskakuje mi okienko z instalatorem Raptr. Z tego co pamiętam, to nie kojarzyłem mojego sprzętu z tego typu programami. Ktoś mi w ogóle wytłumaczy, na czym to to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawia mnie jedna rzecz. Od jakiegoś tygodnia przy uruchomieniu systemu, wyskakuje
> mi okienko z instalatorem Raptr. Z tego co pamiętam, to nie kojarzyłem mojego sprzętu
> z tego typu programami. Ktoś mi w ogóle wytłumaczy, na czym to to polega?
Masz może kartę graficzną AMD/ATI i instalowałeś sterowniki? Jeśli tak to zainstalowało się to razem z aplikacja Gaming Evolved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 12:26, GoRo85 napisał:

Masz może kartę graficzną AMD/ATI i instalowałeś sterowniki? Jeśli tak to zainstalowało
się to razem z aplikacja Gaming Evolved


Rzeczywiście, aktualizowałem ostatnio sterowniki. W takim razie pochodzenie ustalone. Teraz niech mi ktoś wytłumacz co mi daje bycie dumnym(?) posiadaczem tego cosia. Tytuł artykułu niezbyt zachęca do rozpoczęcia przygody, o ile w ogóle jest potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 14:19, Tuchaczevsky napisał:

/ciach/

To komunikator dla graczy który popularność zdobył gdy Xfire zaczęło dogorywać. Teraz mają umowę z AMD i wpychają się gdzie popadnie, więc trzeba uważać podczas instalacji sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 14:19, Tuchaczevsky napisał:

Rzeczywiście, aktualizowałem ostatnio sterowniki. W takim razie pochodzenie ustalone.
Teraz niech mi ktoś wytłumacz co mi daje bycie dumnym(?) posiadaczem tego cosia. Tytuł
artykułu niezbyt zachęca do rozpoczęcia przygody, o ile w ogóle jest potrzebna...


To komunikator i apka, która liczy ile czasu grałeś w gry itd. Pozwala na bezstresowe wrzucanie filmików na Twitch i tego typu społecznościowe pierdółki.
Poza tym za granie dostaje się punkty, które można wymieniać na nagrody.
Nothing more nothing less.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 14:29, Phobos_s napisał:

To komunikator i apka, która liczy ile czasu grałeś w gry itd. Pozwala na bezstresowe
wrzucanie filmików na Twitch i tego typu społecznościowe pierdółki.
Poza tym za granie dostaje się punkty, które można wymieniać na nagrody.
Nothing more nothing less.


Czyli kolejny XFire z bonami towarowymi. W takim razie nie jestem zainteresowany :P

@luzac - Również dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkty są dość fajne, kupiłem sobie za nie dlc dla Dragon Age, no i w sumie nic mnie to nie kosztuje a raz na jakiś czas wpadają gemy do smite, jak ktoś uparcie zbiera i dużo gra to może sobie nawet jakąś pełną wersję albo kartę graficzną kupić chociaż to chyba ze 2 lata zbierania no troszkę szybciej jeśli jesteśmy streamerami i gramy w różne gry w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować