Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra z serii Colin McRae Rally zapowiedziana!

49 postów w tym temacie

I TRD i CMR tworzy Codemasters. I Codemasters CELOWO zepsuło rajdy w TRD aby te niebyły za dobre w stosunku do CMR. Bo kto by kupił dobrego Colina jeśli w tej samej cenie jest Dobry TRD i ma 30 trybów gry więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nie będzie udziwnień, tak jak w TOCA RD 3 (zamiast wyścigów klasy turystycznej wyszło wszystkiego po trochu - zabrakło chyba tylko poduszkowców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jejunia jak zapowiadaja kazda czesc poce sie z radosci :) kupuje bez zastanowienia sie jak tylko wyjdzie na PC mam nadzieje ze nadal bedzie to tak jak z kazda czescia wczesniejsza ze beda chodzic na kompach slabszych niemowie o starociach :P niemusi byc taka piekna grafika jak na tych fotkach tylko odjazdowa zabawa ja juz to chce :( :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CMR jest dla mnie najlepsza rajdowka w historii. Naprawde swietnie sie przy niej bawilem :). Mam nadzieje ze bedzie tak samo swietna jak pozostale (nie liczac trojki :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja screenom nie ufam:P Łatwo je spreparować. Czekam na więcej info i na demo:D Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zmodernizować kompa:) Ale chyba nie muszę się tak spieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze gra nie bedzie wygladala tak jak na screenach. Chyba jeszcze w historii zadnej z zapowiedzi tak nie bylo, zeby pierwsze screen''y, pokazywalo prawdziwa grafike w grze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to nie RBR2 ale juz coz ... juz dawno nie bylo zadnej fajnej scigalki tego typu wiec chyba trza bedzie sie zadowolic nowym kolinkime ;] ( oby tylko poprawili fizyke jazdy )

Co do zdjec to juz sam nie wiem czy to wycieta klatka z filmiku ktory bedzie rozpoczynal gre czy screen z gry
Wystarczy popatrzec na crisis''a ... tam wszystko wyglada jak filmik a jednak jest to gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trasy mają się deformować w czasie rzeczywistym! Kurde, zawsze o czymś takim marzyłem, aby znalazło się w grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:56, bula1111 napisał:

Skąd wiesz jaki będzie nowy colin?
Może będzie lepszy może gorszy. Ty już oceniasz a zobaczyłeś 3 zdjęcia:/


hahah, nie rozsmieszaj mnie.
a jakich bylo poprzendich piec Colinow? proste akradowki, gdzie kierowalo sie poduszkowcem na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po urodzeniu widziałeś szkło czy płytki?
Jak miałeś 2 lata umiałeś wiązać buty? To znaczy, że teraz też nie umiesz?
Że przez 5 części im według ciebie nie wychodziły gry rajdowe to będzie tak do końca? To dziewczyna będzie ci buty wiązać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować