Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Walcz z redakcją - zagraj z nami w Evolve

7 postów w tym temacie

na PS 4 bym pograł ale że MS jak zwykle Was opłacił to nie pogram chodź mam XOne... a szkoda... chyba że za darmo i klucz dacie bo nie będę dwa razy kupował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na PS 4 bym pograł ale że MS jak zwykle Was opłacił to nie pogram chodź mam XOne... a
> szkoda... chyba że za darmo i klucz dacie bo nie będę dwa razy kupował...

a ciebie co... sony opłaca że takie bzdury wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gracie tylko na konsolach od MS. W shotery na padzie nie gram, więc i z braku konsoli i przyzwoitości nie dołączę. Pomyślcie nad PC-tami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 16:06, Kirlen napisał:

> na PS 4 bym pograł ale że MS jak zwykle Was opłacił to nie pogram chodź mam XOne...
a
> szkoda... chyba że za darmo i klucz dacie bo nie będę dwa razy kupował...

a ciebie co... sony opłaca że takie bzdury wypisujesz?



nie musi ponieważ mam obie konole tej i poprzedniej generacji.... tylko że na gram.pl 90 % zawartości zwiazanych jest z Xone, aż nie chce się tu wchodzić, kolejny portal po gry-online który upadł na psy dla mnie.... żeby jeszcze MS nie olewało polskich graczy to bym rozumiał... ale nie prawda mają nas totalnie gdzieś... i nigdy się to nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a jak są środy z Ubisoftem, to też GRAM.pl złe, bo Ubi złe gry robi? Opanuj się dark_darek to tylko gra. Jak ja się cieszę, że nie jestem konsolowcem, choć do dziś mam PS2, ale wtedy normalne czasy były. A co Evolve. Nie grałem jeszcze. Mój komputer potrzebuje remontu, by w to zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować