Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

The Matrix: Path of Neo

53 postów w tym temacie

Nom, widziałem filmiki (gameplay''e) i zapowiada się całkiem całkiem. Tylko strzelanie jakoś nie przypadło mi do gustu ale trudno stwierdzić grywalność po filmiku. Mam nadzieję, że nie będzie miało jakiś strasznych wymagań. Tylko pewnie strasznie drogie będzie :/ Słyszałem, że zajmuje 4,5 GB ale dlaatego że gra jest bardzo długa - szczerze mówiąc aż zdziwiło mnie, iż nie wpadli na pomysł zrobienia trzech gier dla każdej z części trylogii. Ech ta komercja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zagrać chociaż w jakieś demko, ale nigdzie nie moge znaleść (chyba nie ma), mam nadzieje że szybko pojawi sie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś o konkretnych wymaganiach sprzętowych Path Of Neo? Słyszałem, że są one bardzo wysokie, ale nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania ? Nie wiem jakie one są ale u mnie na kompie: D1.8Ghz, 512DDR,Radek 9100 128MB 128bit gra chodziła bardzo dobrze na rozdziałce 1024x768 przy srednich detalach..... i co ? I grafa jest po prostu beznadziejna. Spodziewałem się niezłych fajerwerków po screenach jakie można oglądać podczas instalacji ale grafika po prostu stoi na poziomieTomb Raidera 3. Ale nic....gram mimo wszystko...
...pierwsze walki - w banku, wybiegają różni strażnicy, coraz to lepsi a na końcu jakiś chinol. Fajnie sie walczy, biega, strzela, bije i wogóle zachwycony przechodzę dalej. Jeden trening, drugi trening...ziewwww.....trzeci trening.....któy też polega na ciągłym klikaniu myszki w podobnej konfiguracji i ciągłego naciskania Ctrl w celu efektownych uników. Gra po prostu się nudzi....walki wyglądają fajnie ale to wciaż ta sama sieczka. Trening chyba jest za długi i ja zrezygnowałem choć chętnie powalczyłbym w scenach z filmu i pograł sobie w niektóre epilogi...
Jeszcze następnego dnia odinstalowałem ją..... zajmowała blisko 5GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogl to bym tych ludzi co tak zje!@#!@#li Matrixa tą grą po prostu powystrzelal. Jak taki shit mogl przejsc przez jakiekolwiek testy?!?! Sterowanie myszka+klawiatura to totalna porazka, w ogole nie da sie grac, a na padzie nie wiadomo co wciskac, i tez nie jest fajnie.
Grafika skacze, a wyglada zenujaco, texury lataja jak chcą, modele sa nedzne, w ogole wyglada to ochydnie.
Walka to tez porazka, wale w klawisze, a przeciwnicy sie nagle przestawiaja do polozenia, tak, ze Neo nimi rzuca - zero plynnosci. Gra wyglada nedznie, gra sie zalosnie, w ogole odradzam.
Nie wiem kto wymusil tak wczesna premiere, ale gra wyglada jak wersja alpha, nawet z najnowszym patchem co to niby cos poprawia.
Ktos mowi, ze lepsze od Enter The Matrix - powiem od razu - Neo jest o wiele gorsze od ETM. ETM DALO sie grac, byl nawet nawet, a w Neo sie NIE DA GRAC. NIE DA. Pierwszy raz w zyciu widzialem gre, w ktora sie nie da grac ze wzgledu na sterowanie. Po prostu sie nie da.
Podobno wersja na PS2 jest najlepsza ze wszystkich, ale pewnie i tak nie jest dobra.
A na PC ODRADZAM. A Atari stoi teraz u mnie na czarnej liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem w necie zakonczenie gry. Polecam wszystkim. Ktos okreslil: WTF. I niech "WTF" bedzie podsumowaniem tego zakonczenia.

WTF?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chce polska premiere matrix path of neo :( ( heh, na forum 50 % ludu zamiast patch ( łatka ) pisze path , a zamiast path ( droga ) pisze patch :D , i wogole wszedzie wiekszosc polakow tak pisze ;p wkruzajace troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na Warsaw Game Show w Path of Neo i muszę powiedzieć, że ta gra jest całkiem, całkiem jak na takie gry, w które polegają tylko na niszczeniu wszystkiego. Wątek rozwijania umiejętności Nea, sztuki walki, ruchy, grafika mi się bardzo podobały, ale nie lubię takich gier. Przypomina mi Władcę Pierścieni: Powrót Króla, zresztą wszystkie takie gry są podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie nie przesadzajcie gra nie jest taka zła. Na najwyższych detalach grafika jest dobra a walki z przybliżenia wylądają bardzo fajnie. (mam kompa AMD Athlon 64 3200+ i GF6600GT 512 RAM i gra śmiga na najwyższych detalach). Walki są widowiskowe a z poziomu na poziom Neo uczy się nowych ciosów a kombinacja klawiszy na poczatku i nakoncu gry to zupelnie inne kombo. Dobrze zrobili walkę z kilkoma wrogami (szczególnie przy użyciu jakiejś broni jak np. katany), ponieważ nie jest tak, że najpierw tłuczemy w jednego wroga a potem w drugiego tylko np. odbijasz się od ziemi i jednocześnie tniesz jednego, tniesz drugiego i odbijasz się od jego opuszconego miecza i wskakujesz by ściąć trzeciego - to tylko przykład (samemu mi się nie udało tego komba wykonać ale mój znajomy mi to pokazał :] ) Strzelanie jest strasznie kiepskie ale podobno patch to naprawia (nie grałem z patchem). Trening jest trochę za długi. Ciekawy jest wybór poziomu trudności. Na początku walczysz z kolejnymi grupami wrogów i zależnie jak długo przeżyjesz, gra ma określony poziom trudności (ja gram na HARD i miewam problemy z przejściem niektórych poziomów a jestem dopiero w momencie gdy kończy się pierwszy film) . Fabuła jest bardzo ciekawa, ponieważ jest mnóstwo wydarzeń, których nie było w filmie, lecz nie zaburzają fabuły znanej nam z filmu. Jeszcze nie doszedłem do takich specjalnych umiejętności jak code vision albo latanie - jak dojde to napisze co o tym sądze (mam już heal ale nie używałem, a zatrzymywanie kul jest spoko :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sam już nie wiem... :/
Po tych wszystkich screenach jakie widziałem nie chce mi się wierzyć w słowa co niektórych tutaj osób... Toż tam giera wygląda wręcz bardzo ładnie... :? LOL Ale żeby tylko grafa, a Wy jedziecie ostro po całej grze... Niedobrze. Jako oddany fan Matrixa pokładałem spore nadzieje w "Path of Neo". A teraz nie wiem czy kase wydawać, czy zachować na coś innego. :P Chociaż prawdę mówiąc post kajota205 trochę daje mi do myślenia (i uspokaja). :) Że może przedmówcy to ludzie na wzór Antyfanów CDA. :PPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo długo oczekiwałem na tę grę...eh juz w zadne obietnice nie uwierze:/ a mogło byc tak pieknie... wyszło gorzej od ETM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych obietnicach naprawdę sądziłem że będzie lepiej od ETM a wyszło co najmniej o klasę gorzej.Totalna katastrofa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem te gra na imieniny (ze wzgledu ze jestem DA BIG FAN OF MATRIX)
ale gra jest słaba... raz przejde żeby zaliczyć wszystko co związane z matrixem a potem zamykam w szawce i nie wyjmuje...
Gra ma wiele minusów i bardzo mało plusów:
- grafika (prawie nic nie można zmienić)
- Sterowanie ogolnie nie wiadomo co sie dzieje)
- 6GB na twardym za tak naprawde nie wiadomo co
- nawet gdy mam kompa lepszego niz w wymaganiach napisano to gra potrafi sobie TROCHE POSKAKAĆ
- cena (moge za ta gre dać GÓRA 50zł... ale nie 100zł

+ powiedzmy że muzyka
+ niektóre COMBO fajnie wygladają
+ mixy wsatwek z filmu (całkeim spoko zrobione)
+ podobno jest długa ( ale nie wiem czy przy tylu - jest to + )

podsumowanie: ODRADZAM KUPNO!!! (zwłaszcza przy takiej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dodam jeszcze kilka zdanek do poprzedniego posta bo dzisiaj po całych 2 dniach grania przeszedłem PoN.
Oto moja opinia po przejsciu gry:
>do sterowania można się przyzwyczajic i potem już o tym nie myśli i nawet można kilka efektownych combo wyprowadzić
>czasami kamera działa troche nie za bardzo
>gra krótka i prosta
>czytam na pudełku "ponad 600 technika z róznych stylów walki" góra 100 ciosów+combo... (niektóry wygladaja naprawde fajnie...
>walka z setka smithów jest całkiem spox
>końcówka hmmm. dziwna... załeży od humoru...
>w sumie to można chwile pograć... ale za 100zł to raczej bym jej sam nie kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować