Bobo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  594
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bobo

 • Ranga
  Delegat
 1. Na Allegro klucze do Watch Dogs chodzą po 19 i 29 zł... To są jakieś lewe, czy jak?
 2. Jeszcze nie zdarzyło mi się kliknąć na reklamę w Internecie gdy nie używałem AdBlocka oraz gdy używam, a jakaś sprytna reklama się prześlizgnie. A używam Internetu o wielu lat. W pewnej dużej firmie serwującej reklamy uważa się, że użytkownicy AdBlocka i tak by nie klikali w reklamy, więc są to "straceni" użytkownicy, którymi nie warto się przejmować w kwestii zachęcania ich do klikania. Ja chętnie zapłacę tyle, ile bym wygenerował zysku z moich kliknięć w reklamy. Będzie to okrągłe zero. A nawet jestem skłonny zapłacić abonament w wysokości takiej, jaki zysk bym generował, gdybym jednak raz na miesiąc kliknął w reklamę. Pominę tutaj obliczenia, o ile rzadziej bym wchodził na stronę, która jest naćkana kolorowymi reklamami. Żeby ludzie nie dawali się tak manipulować to by reklam było mniej, bo by były po prostu nieskuteczne, ale ludzie to ludzie...
 3. W tej chwili jest na Bundlach, kupować!
 4. Chętnie bym zobaczył Ghost Trick 2... jedynka jest niesamowita!
 5. Czy w dodatku Ellie jest takim samym komandosem jak Joel, który potrafił samodzielnie wybić oddział uzbrojonych, wyćwiczonych, profesjonalnych żołnierzy... co kilka minut?
 6. Piramid head zastąpiony box headem? Pomysłowo!
 7. Patrząc po komentarzach widzę, że sprytny ten Blizzard. Przyzwyczaił ludzi tego, że jego gry są, nie wiadomo dlaczego, drogie, do tego stopnia, że teraz wydając mały dodatek w cenie pełnoprawnego wypasionego wydania Wiedźmina 2, zbiera pochwały, że cena jest dobra! Good job Blizzard!
 8. W L.A. Noire nadal są lepsze twarze. Czemu nikt więcej tej technologii nie używa?
 9. A jaki jest problem, żeby e-sport dalej nazywać e-sportem? "e" od elektroniczny - wszystko się zgadza, wymaga prądu do działania. Jak dla mnie takie rozróżnienie jest ok. e-sport - siedzimy przy komputerach i rywalizujemy sport - rywalizujemy ruszając się przy tym Od razu zaznaczę, że dla mnie szachy to nie sport, a gra. Sport musi być fizyczny. Do definicji sportu dodałbym możliwość amatorskiego uprawiania, które wpływa pozytywnie na stan zdrowia. O e-sporcie powiedzieć tego się nie da :)
 10. Co to jest EA Labels? Nie za dużo mają prezesów wirtualnych bytów?
 11. równowartość 631 mil kodu Czcionka? Rozmiar? Jako jedna linia? Drukowane na A4 i składane: poziomo? pionowo? Marginesy? Takie statystyki są bzdurne i nic nie mówią. Podobnie często na Discovery można usłyszeć jakieś ciekawe porównania typu, że odległość do galaktyki w porównaniu do odległości do najbliższego sklepu jest jak liczba ziarenek mąki w szklance do liczby pcheł na łebku szpilki. A jak się człowiek chwilę zastanowi to czasem nawet rząd wielkości się nie zgadza.
 12. Gra jest na tyle mała, że nie powinna tyle kosztować. I to jest właśnie wada wielkich wydawców, konsol i "wielkiego przemysłu" - zanim kasa trafi do twórców to miną lata i zostanie tego kilka procent. Indie, tylko indie! Twórcy niezależni tworzą niesamowite gry, po taniości - bez zbędnych kosztów nie-wiadomo-czego, i kasa trafia prosto do nich! Da się? Da się! A Journey to gra wybitna, trzeba zagrać i się popłakać, żeby zrozumieć.
 13. Bobo

  The Cave - recenzja

  To są jak najbardziej normalne gry, tyle że mniejsze. A często, albo prawie zawsze, lepsze niż te wielkie tytuły AAA, które nie mają duszy. Ostatnio najlepsi twórcy gier zaczynają robić właśnie takie mniejsze gry, bez budżetów ale też bez bata na głową. Dzięki temu znów pojawiają się gry, które ktoś robi z pasji.
 14. Bobo

  The Cave - recenzja

  Betonowy1 -> W CDA to dopiero są nadęte teksty, gdzie autorzy chyba próbują prześcignąć naczelnego w używaniu rzadko stosowanych słów.
 15. Reklamy na gram? W ogóle w internecie? Nie widziałem:) * wpis sponsorował AdBlock