Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Team Ninja ostrzega przed poważnym błędem w Dead or Alive 5: Ultimate

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Twórcy Dead or Alive 5: Ultimate pracują nad rozwiązaniem poważnego problemu, który został odkryty dopiero po premierze gry. Do czasu usunięcia błędu Team Ninja zaleca omijanie części samouczka.

Przeczytaj cały tekst "Team Ninja ostrzega przed poważnym błędem w Dead or Alive 5: Ultimate" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem DOA Last Round jest jego brak w sklepie PS4 w europie. Dostępna jest tylko wersja Core Fighters z całą gromadką DLC. Premiera miała być 20 lutego, a pełna wersja gry nadal nie jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Największym problemem DOA Last Round jest jego brak w sklepie PS4 w europie. Dostępna
> jest tylko wersja Core Fighters z całą gromadką DLC. Premiera miała być 20 lutego, a
> pełna wersja gry nadal nie jest dostępna.

I pewnie będzie tylko ta wersja z dlckami. Ja od trzech miesięcy czekam aż Arc System wyda w europie Guilty Gear Xrd i chyba się nie doczekam. Japońce coś w kulki ostatnio z Europą lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I pewnie będzie tylko ta wersja z dlckami. Ja od trzech miesięcy czekam aż Arc System
> wyda w europie Guilty Gear Xrd i chyba się nie doczekam. Japońce coś w kulki ostatnio
> z Europą lecą.

Eurogamer pisze że niby ma się pojawić w środę. Co do Guilty Gear Xrd to w moim przypadku dopiero w dniu premiery zorientowałem się, że nie wydają go na europę. No i radość zamieniła się wtedy w smuteczek. Na szczęście wychodzą teraz Tekken 7 i Mortal Kombat X, więc będzie w czym przebierać. Trzeba się tylko mentalnie przygotować, że jak zwykle w dniu premiery coś będzie nie tak.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-20-dead-or-alive-5-last-round-launches-with-plenty-of-issues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 21:10, Xargis napisał:

> I pewnie będzie tylko ta wersja z dlckami. Ja od trzech miesięcy czekam aż Arc System

> wyda w europie Guilty Gear Xrd i chyba się nie doczekam. Japońce coś w kulki ostatnio

> z Europą lecą.

Eurogamer pisze że niby ma się pojawić w środę. Co do Guilty Gear Xrd to w moim przypadku
dopiero w dniu premiery zorientowałem się, że nie wydają go na europę. No i radość zamieniła
się wtedy w smuteczek. Na szczęście wychodzą teraz Tekken 7 i Mortal Kombat X, więc będzie
w czym przebierać. Trzeba się tylko mentalnie przygotować, że jak zwykle w dniu premiery
coś będzie nie tak.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-20-dead-or-alive-5-last-round-launches-with-plenty-of-issues


Mortal tak. Co do Tekken 7 bym się nie zgodził no chyba, że masz zamiar kupić automat z Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować