Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2135
 • Dołączył

 • Ostatnio

Renchar ostatnio wygrał w dniu: 9 Grudzień 2017

Renchar miał najwięcej polubień!

Reputacja

-2 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 60 Hz przy 4k jeszcze zrozumiem bo mało kto ma kompa co wyciąga więcej. Jednak przy mniejszej rozdziałce jak monitor nie obsługuje 120-144hz to jest to szrot dla szanującego się gracza. Dodatkowo najlepsi gracze na świecie grają na mniejszej rozdzielczości by wycisnąć jak najwięcej kl/s tak więc to nie jest monitor dla graczy PC. Najwyżej nadaje się do konsoli pod nowego xboxa i Ps4 pro. Bo i tak więcej nie uciągną.
 2. Jeżeli ma być tylko 10 par to ta cena jest malutka. Jak bym miał możliwość otrzymania jednej pary to dał bym nawet i 40tyś. Dalej była by to mała cena, a i tak kolekcjonerzy by się zabijali by je o de mnie odkupić.
 3. Renchar

  Devil May Cry 5 z mikrotransakcjami

  Zawsze są Trainery co ułatwiają rozgrywkę po co więć płacić :P
 4. Renchar

  PlayStation Classic jedynie z 20 grami

  Jeżeli to prawda to jak byłem zainteresowany konsolką to w tym momencie już o niej zapominam :/.
 5. Takich gier podobnych do Tenchu brakuje na rynku no i poziom trudności biorę w ciemno :P  
 6. Jak zwolniono Itagakiego z TeamNinja DoA stanęło w miejscu. Po świetnej 4 piątka już nie robiła takiego szału, a multi to praktycznie nie istniało. Teraz wyjdzie 6 która jak dla mnie nie wygląda lepiej od piątki. Dodadzą z 5 nowych postaci. 1000 ciuchów do kupna za realną kasę i biznes się kręci. Kolejne EA się tworzy.
 7. Nie rozumiem tego bólu ludzi. Twórcy zrobili grę z widokiem FPP jednak nigdy nie mówili że ta gra będzie w TPP. Więc w czym problem. Mamy zupełnie to samo co chce dać Blizzard wypuszczając stare serwery pierwszej części WoWa. Przez tydzień ludzie szczęśliwi, ale potem są komentarze że muszą dodać część ułatwień co jest teraz w dodatkach ( bo nie kupie waszej gry) .  O_o To samo w Cyberpunku teksty na forach jak nie dacie TPP to waszej gry nie kupie. Niech Redzi idą w zaparte w końcu to jest ich gra i ich wizja.
 8. Ja biorę w ciemno jak wyjdzie nie ważne czy będzie toporna czy nie brak mi tych klimatów  :D
 9. Ty się nie lubisz męczyć to miałeś dla siebie poziom łatwy. Starzy wyjadacze uznawali ostatnie 2 poziomy za zbyt łatwe. może się ginęło na strzała ,ale przeciwnicy byli zbyt banalni i nie stanowili wielkiego wyzwania nie dziw się że sporo osób narzekało. TobiAlex gry mają bawić zgadzam się, ale wiesz niektórzy bawią się gdy na jakimś bosie czy poziomie zginą ileś razy. Co innych może wnerwiać dla innych to frajda :)
 10. W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować.
 11. Długo jeszcze żaden slasher czy inna tego podobna gierka nie zrobi mi takiego opadu szczeki jaki miałem po MGS Rising. Te ŁooooooŁ gdzie można było ciąć przeciwników jak się chciało przy wykończeniach :P. W Blood Spell krew się leje, ale żadnej rany na przeciwnikach słabo.
 12. W czym masz problem Denuvo nie spowalnia komputera nic od ciebie nie wymaga. Jest tylko drobnym zabezpieczeniem na piratów. Kupiłem kilka gier które miało to zabezpieczenie żadnych problemów. Gdyby w necie nikt nie pisał nie wiedział bym że niektóre gry miały to zabezpieczanie. Najczęściej problem widzą ludzie którzy coś przeczytali w necie, a żadnej gry z tym zabezpieczeniem nie kupili by samemu się przekonać że na forach ktoś pierniczył głupoty. Początki tego programu miało tam jakieś problemy, ale teraz nie ma czego krytykować.
 13. Koleś podpiął kartę do konta. Ja też pewnie jak bym miał 12 lat i zobaczył że mogę kupować przedmioty to brał bym. Chłopak wcale nie musi być uzależniony po prostu trafiła się okazja i ją wykorzystał. W Wowie spotkałem osobę co kupiła konto z podpiętą kartą i mu co miesiąc z czyjegoś konta abonament doładowywało. Ojciec tutaj dał ciała to wszystko.