Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2124
 • Dołączył

 • Ostatnio

Renchar ostatnio wygrał w dniu: 9 Grudzień 2017

Renchar miał najwięcej polubień!

Reputacja

-2 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować.
 2. Długo jeszcze żaden slasher czy inna tego podobna gierka nie zrobi mi takiego opadu szczeki jaki miałem po MGS Rising. Te ŁooooooŁ gdzie można było ciąć przeciwników jak się chciało przy wykończeniach :P. W Blood Spell krew się leje, ale żadnej rany na przeciwnikach słabo.
 3. W czym masz problem Denuvo nie spowalnia komputera nic od ciebie nie wymaga. Jest tylko drobnym zabezpieczeniem na piratów. Kupiłem kilka gier które miało to zabezpieczenie żadnych problemów. Gdyby w necie nikt nie pisał nie wiedział bym że niektóre gry miały to zabezpieczanie. Najczęściej problem widzą ludzie którzy coś przeczytali w necie, a żadnej gry z tym zabezpieczeniem nie kupili by samemu się przekonać że na forach ktoś pierniczył głupoty. Początki tego programu miało tam jakieś problemy, ale teraz nie ma czego krytykować.
 4. Koleś podpiął kartę do konta. Ja też pewnie jak bym miał 12 lat i zobaczył że mogę kupować przedmioty to brał bym. Chłopak wcale nie musi być uzależniony po prostu trafiła się okazja i ją wykorzystał. W Wowie spotkałem osobę co kupiła konto z podpiętą kartą i mu co miesiąc z czyjegoś konta abonament doładowywało. Ojciec tutaj dał ciała to wszystko.
 5. Te niezapomniane akcje w ciemnościach. gdzie aby korzystać z latarki trzeba używać tylko pistoletu jak pamiętam. :D  To były czasy.  Doom 3 postarzał się bardziej niż HL2.
 6. Nie wiem jak w jedynce, ale przykładowo w 2 mi konto skasowali pisząc że skoro nie logował się pan przez 4 lata usuwamy pańskie konto by zrobić miejsce dla innych graczy coś w tym stylu.
 7. Aktualnie kategoria wiekowa nie daje nic. Gdy ludzie nie mieli netu i wszystko kupowało się w sklepach to może miało to sens. Co jakiś czas zdarzył się rodzic co patrzył na kategorie wiekową. Jednak reszta nie ma pojęcia co znaczą te znaczki. Większość osób kupuje już elektronicznie sam za dziecka robiłem przelewy na drukach pocztowych i gry mi dochodziły mimo że wiekowo nie powinienem w dane tytuły grać. Kiedyś się dawało dobrać do danych tytułów mimo że dostęp był slaby, a teraz to jak dzieciak będzie chciał to i tak daną grę zdobędzie legalnie lub nielegalnie. Przykładowo w WoWie spotkałem sporo dzieciaków co nie pracowały , a zawsze miały kasę na prepki i rzeczy ze sklepiku. Rodzice sami dawali lub bachory podkradały. W pracy mojej koleżance dzieciak wmówił że wiedźmin 3 uczy go historii Polski. Rodzice sami dają się wyrolować. Wiek na okładce tego nie zmieni.
 8. Mi to nie przeszkadza. Dodatkowo chyba mówiono że będzie można przełączyć widok jak pamiętam. Pierwsza prezentacja wszystko wyjaśni. Nie ma co skreślać projektu jak się go nie widziało. Ludzie nastawili się na coś w stylu wiedźmina tylko że w przyszłości. W sumie ja też, ale dobrze wykonanego FPS też przygarnę. Wszystko zależy jak nas zaskoczą.
 9. Człowiek się męczył z niektórymi bossami , a on je tu na luzie klepie.
 10. Swego czasu EA gadało że gry dla pojedyńczego gracza umierają. Dając argument w stylu że lepiej wypuścić gre z mikrotranzakcjiami i otwartym światem. Gdzie gracze będą ciągle do danego tutułu wracać ( czyli wydawać pieniądze). Zamiast grać tylko przez 20 - 60 godzin i odłorzyć tytuł. 
 11. Electronic Arts ogłosiło, że w Battlefield 1 została udostępniona za darmo mapa. To za inne mapki sieciowe jak przypuszczam karzą sobie płacić o zgrozo.
 12. Niestety mi się takie perełki nie trafiły :/ Mam jeszcze parę kasetek, ale jak pamiętam wszystkie były leciutki.
 13. Bardziej boli to chyba firmy niż gracz bo z tego co pamiętam większość graczy Overwatcha na konsolach ma podpiętą myszkę i pada. Bliza to bolało że sporo osób nie gra na padzie. Chciał bym połączenia platform. Szybsze wyszukiwanie ludzi w bijatykach.
 14. Przecież gry z tej serii zawsze były liniowe aż do bólu Właśnie tych liniowych gier jest za mało ciągle dostajemy gry z otwartym światem. Który albo jest nudny lub w misjach robi się jakieś pierdoły jak zbierz 10  roślin , zabij iluś tam czy inne barachło. Wolał bym więcej liniowych gierek w stylu DMC 3 czy Legacy of Kain z zagadkami gdzie nie prowadzą za rączkę.