Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2196
 • Dołączył

 • Ostatnio

Renchar ostatnio wygrał w dniu: 13 Styczeń

Renchar miał najwięcej polubień!

Reputacja

0 Neutralna

O Renchar

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. w łatce 1.03 zaczęli zmieniać grę pousuwali wtedy część cieni pod mniej znaczącymi obiektami  i jakoś nikt nie narzekał.
 2. Mam 2 znajomych którzy zaliczają każdą grę na steamie na maxa dla tych osiągnięć i odznak. Epich store dla nich więc nie istnieje. Myślę że jest jeszcze sporo osób co żadnej gry tam nie kupią bo nie ma wyzwań.
 3. Nie ma co patrzeć na grafikę bo ta i tak jest całkiem dobra skoro nie kaleczy oczu to nie ma co narzekać. Ważne że From Software idzie naprzód jeżeli chodzi o system walki. Nie jest taka toporna jak w Soulsach i szybsza niż w Bloodborne. Dodatkowo możliwość skradania się dodano. Co do spadku klatek nie fajnie. No i jak mówisz ciekawe jak na PC będzie.
 4. Renchar

  Cyberpunk 2077 na E3 2019 potwierdzony

  yhy 2020r pewnie może konieć 2019 lecz mało prawdopodobne.
 5. Posiadam faktycznie płyta rozczarowuje. Plakat który miał być dodawany do pre orderów okazuje się być zwykłą książeczką z CD-Keyem w dodatku jest malutki. Podsumowując Wersja pudełkowa to kpina 1/10 bo tu nie ma czego pochwalić. Co do gry to postarali się  mnóstwo tekstu przeciwnicy gadają o naszych wyczynach złych i dobrych jak i o pierdołach. Kompani z metra czasem jak się rozgadają to samo słuchanie potrafi zająć 5-7min. Optymalizacja dobra Trzeba przyznać że na 5 letnim sprzęcie mam parametry na ultra czego się nie spodziewałem, a gra bardzo płynnie chodzi. Błędy zdarzyły się miałem dwóch niewidzialnych przeciwników ,ale było widać broń i maskę gazową jak lewitują :D, parę razy ktoś przechodzili przez ścianę i nas z dupy atakował. Raz zdarzył mi się nieśmiertelny gul czy zombi pociski przez niego przelatywały. Mimo wszystko to pomniejsze błędy co w sumie nie psują rozgrywki( jest ich za mało). Grę mogę uznać w pełni grywalną exploracjia daje frajdę, modernizacja broni i misje poboczne też. Metro Exodus zachowało poziom poprzednich odsłon.
 6. Na cegłach i mchu trochę widać lepsze textury, ale ogólnie  to nie ma się czym jarać.
 7. Inaczej mówiąc grą roku został jeden odłam raka ówczesnych czasów. Pewnie jeszcze Fortnite by się załapał gdyby go na Steam sprzedawali.
 8. Bez możliwości biegania po ścianach i podwójnego skoku to ta gra jest 100% kopią Coda i Battelfieldów. Mówiło się gra bez tytanów ,a wycieli wszystko czym ich gry przyciągały. Gdyby nie F2P nie było by tylu pobrań.
 9. (gracze mogą nabyć upragnioną kopię gry Fallout 76) .   EEEmmm to chyba tak trochę nad wyrost napisane :P    
 10. No w sumie trzeba by się zaopatrzyć w pierwszym roku jak by się tak sprawy miały potoczyć. Jak sony pokazywało przy ps3 pierwsze modele miały wsteczną kompatybilność, a już smuklejsze wersje nie.
 11. W sumie tak sobie poczytać opinie na gry-online to tam nikt jakoś nie jęczy że gry nie będzie na steamie. Na Gram.pl bardziej wrogo nastawionych ludzi mamy :D
 12. Właśnie jak sprzedaż była by słaba mieli by możliwość olania PC. Żadnych paczy czy dodatków zapewne. Tak robiło Square Enix z Automatą zero paczy , FF XIV też słabo potraktowany został. Skoro nie ma odbiorców po co wydawać kasę na portowanie. Łatwiej zrobić grę pod dwie specyfikacje sprzętu niż bawić się z blaszakami gdzie każdy jest inny i zawsze komuś coś nie chodzi. Teraz to pewnie PS5 i nowy Xbox by był pod nowy tytuł. W sumie powiedział co myślał po co się z dzieciarnią bawić mieli prawo olać steama i mieli by prawo olać nasze PC. Jak by olali następnym razy blaszaka założę się że wiele osób by jęczała że coś nie wyszło na PC. CDProjektRED miało to samo ludzie pisali w komentach nie kupie waszego Cyberpunka jak nie dacie widoku TPP. Sami powiedzieli twardo to ich wizja i nikt na nich nie wymusi zmiany widoku. Po 2 tygodniach pewnie łatki przestaną wychodzić, albo dociągną do końca i jak mówią więcej nic na PC nie zobaczym :D.
 13. Fakt ja tak zrobiłem przy PS4 wziąłem na premierę zapowiedziane gry miały być do miesiąca czasu. Potem jedna została całkiem skasowana dwie przesunięte o pół roku, a 4 z tych co mnie interesowały została wydana rok później. Te co wyszły mnie nie interesiły i 7 miechów konsola stała bo nie miałem w co grać. Ps5 zakupie dużo później gdy to co mnie kusi do kupna sprzętu na pewno wyjdzie :P.
 14. Nawet trochę bardzo sobie zasłużyli. Choć to trochę gówniarska zemsta, to niestety Steam jeszcze nie przewidział opcji recenzowania wydawców/producentów, więc to chyba jedyna dostępna forma upustu emocji. Oczywiście poza nie kupieniem Exodusu w sklepie Epica, ale spodziewam się że większość krzykaczy i tak pobiegnie potem grzecznie kupić tam grę. Ludzie skreślają kogoś kto dopiero wszedł na ten rynek i jeszcze nie wiadomo jak to się potoczy. Może Epikowi ten sklepik nie wyjdzie to ciul z tym każdy ma prawo coś tworzyć czy mu to wypali to inna historia. Developer wydaje swoją grę jak mu się podoba. Gdy graczowi coś nie pasuje to gry nie kupuje koniec kropka. Ludzie odwalają dziecinadę teraz z tymi komentarzami w starszych tytułach. Trochę dowalili z tym że praktycznie 3 tygodnie przed premierą mówią że zmieniają platformę docelową. Mimo to mają prawo wydawca jest bogiem on sponsoruje tytuł. Producent jest tylko wykonawcą nie ma wiele do gadania. Ja jestem w grupie ludzi co akurat nie płaczą i na premierę kupuje. Z tyłu mam graczy co płaczą za Steamem dobra gra sama się obroni. No i jak mówisz wielu płaczków nie wytrzyma i tak kupi znając życie :P