Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2119
 • Dołączył

 • Ostatnio

Renchar ostatnio wygrał w dniu: 9 Grudzień 2017

Renchar miał najwięcej polubień!

Reputacja

-2 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Te niezapomniane akcje w ciemnościach. gdzie aby korzystać z latarki trzeba używać tylko pistoletu jak pamiętam. :D  To były czasy.  Doom 3 postarzał się bardziej niż HL2.
 2. Nie wiem jak w jedynce, ale przykładowo w 2 mi konto skasowali pisząc że skoro nie logował się pan przez 4 lata usuwamy pańskie konto by zrobić miejsce dla innych graczy coś w tym stylu.
 3. Aktualnie kategoria wiekowa nie daje nic. Gdy ludzie nie mieli netu i wszystko kupowało się w sklepach to może miało to sens. Co jakiś czas zdarzył się rodzic co patrzył na kategorie wiekową. Jednak reszta nie ma pojęcia co znaczą te znaczki. Większość osób kupuje już elektronicznie sam za dziecka robiłem przelewy na drukach pocztowych i gry mi dochodziły mimo że wiekowo nie powinienem w dane tytuły grać. Kiedyś się dawało dobrać do danych tytułów mimo że dostęp był slaby, a teraz to jak dzieciak będzie chciał to i tak daną grę zdobędzie legalnie lub nielegalnie. Przykładowo w WoWie spotkałem sporo dzieciaków co nie pracowały , a zawsze miały kasę na prepki i rzeczy ze sklepiku. Rodzice sami dawali lub bachory podkradały. W pracy mojej koleżance dzieciak wmówił że wiedźmin 3 uczy go historii Polski. Rodzice sami dają się wyrolować. Wiek na okładce tego nie zmieni.
 4. Mi to nie przeszkadza. Dodatkowo chyba mówiono że będzie można przełączyć widok jak pamiętam. Pierwsza prezentacja wszystko wyjaśni. Nie ma co skreślać projektu jak się go nie widziało. Ludzie nastawili się na coś w stylu wiedźmina tylko że w przyszłości. W sumie ja też, ale dobrze wykonanego FPS też przygarnę. Wszystko zależy jak nas zaskoczą.
 5. Człowiek się męczył z niektórymi bossami , a on je tu na luzie klepie.
 6. Swego czasu EA gadało że gry dla pojedyńczego gracza umierają. Dając argument w stylu że lepiej wypuścić gre z mikrotranzakcjiami i otwartym światem. Gdzie gracze będą ciągle do danego tutułu wracać ( czyli wydawać pieniądze). Zamiast grać tylko przez 20 - 60 godzin i odłorzyć tytuł. 
 7. Electronic Arts ogłosiło, że w Battlefield 1 została udostępniona za darmo mapa. To za inne mapki sieciowe jak przypuszczam karzą sobie płacić o zgrozo.
 8. Niestety mi się takie perełki nie trafiły :/ Mam jeszcze parę kasetek, ale jak pamiętam wszystkie były leciutki.
 9. Bardziej boli to chyba firmy niż gracz bo z tego co pamiętam większość graczy Overwatcha na konsolach ma podpiętą myszkę i pada. Bliza to bolało że sporo osób nie gra na padzie. Chciał bym połączenia platform. Szybsze wyszukiwanie ludzi w bijatykach.
 10. Przecież gry z tej serii zawsze były liniowe aż do bólu Właśnie tych liniowych gier jest za mało ciągle dostajemy gry z otwartym światem. Który albo jest nudny lub w misjach robi się jakieś pierdoły jak zbierz 10  roślin , zabij iluś tam czy inne barachło. Wolał bym więcej liniowych gierek w stylu DMC 3 czy Legacy of Kain z zagadkami gdzie nie prowadzą za rączkę.
 11. Renchar

  Vampyr - poznaliśmy wymagania sprzętowe

   Dużo wtop już było :D z wersjami PC ja bym uważał z wczesnym kupnem ^^.
 12. Renchar

  Polski rząd bierze się za loot boxy

  Ale co popierasz. Przecież ta wypowiedź całkowicie nic nie wnosi bo twórcy dawali nam pełne produkty. Przykładowo EA dała całego battlefronta 2 nic nie trzeba było dokupywać by grać singla. Odblokować przedmioty, postacie itp wszystko mogłeś wyfarmić za nic nie trzeba było płacić. To ze odblokowanie tego wszystkiego zajęło by wieki to inna opowieść. Sprawa ze skrzynkami była taka że ci co kupowali nie wiedzieli co trafią i ile jest procent na dany przedmiot. Można było władować 2 tysie i nie trafić tego co chciałeś.  Dodatkowo w sieci dawały przewagę i o to się rozchodziło. Więc ta wypowiedź rządu jest napisana na odwal się bez konsultacji z kimś obeznanym w tej sprawie.
 13. Renchar

  Disgaea 5 Complete zmierza na PC

  Może kiedyś "3 i 4" też wylądują na PC Trochę tak dziwnie że puszczają losowo na PC 1-2- 5. Ja wolał bym 4 jedyna cześć której nie ograłem na konsoli.
 14. To idąc dalej taka skórka jak Basenowa Fiora powinna być z miejsca skasowana bo ma tylko stanik.  :D
 15. Trochę pojechali z tym porównaniem nowej wersji do starych. Spyro z przeciwnikami wyglądali jak ciosani z bloków, ale nie było takiej pikselozy jak tu pokazali. Włączali pierwsze części na 50 calach bo inaczej tego nie widzę. Nie mniej zacnie gierka wygląda będzie się grało.