Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed Hot Pursuit [M]

258 postów w tym temacie

To już pewne. Nad kolejną częścią gry z serii NFS czuwają ludzie odpowiedzialni za stworzenie min. Burnouta.
Czy NFS robiony przez nich okaże się strzałem w dziesiątkę? Czy zaspokoi apetyty graczy i czy wreszcie zatrze złe wrażenie swoich poprzedniczek? Tego narazie nie wiemy.

Dlatego tez zapraszam do spekulacji co byście chcieli w grze zobaczyć, jakie elementy NFS i jakie Burnouta no i oczywiście co Wy myślicie o tym, że Criterion zabrał się za tworzenie NFSa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout był bardzo fajną grą. Jedynie powody dla których się nudził to cel gry, którym było niszczenie innych aut. Trochę to później nudziło. No i brak tuningu, niestety, ale w NFS tuning był na dosyć wysokim poziomie i przez to grę przechodziłem w całości. W ogóle na mój gust powinni połączyć elementy NFSa i Burnouta w jedną, idealną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:00, Jaki_Gahn napisał:

Burnout był bardzo fajną grą. Jedynie powody dla których się nudził to cel gry, którym
było niszczenie innych aut. Trochę to później nudziło. No i brak tuningu, niestety, ale
w NFS tuning był na dosyć wysokim poziomie i przez to grę przechodziłem w całości. W
ogóle na mój gust powinni połączyć elementy NFSa i Burnouta w jedną, idealną całość.



Mi burnout w ogole nie podszedł. Grafika jakaś taka nei dzisiejsza, samochody z ruchu ulicznego przypominają pudełka po zapałkach a model zniszczeń wcale taki super nie jest no i najbardziej mi przeszkadzał fakt braku licencji na prawdziwe auta.
Ale zobaczymy co to z tego NFSA wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:06, RamiroPL napisał:

Wolałbym jednak coś bardziej realnego niż BurnOut. Coś jak lepiej wykonany ProStreet
z otwartym światem i bez wyścigów na torach.



Tyle, ze Pro Street bazuje na wyscigach torowych wiec gra bez torow nie mialaby nic wspólnego z Pro streetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sam model jazdy z ProStreeta. Taki arcade''owy, ale nie do końca. Tam musiałeś brać pod uwagę zniszczenia, prędkość przy wchodzeniu w zakręt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProStreet nie był zły, chyba tylko Most Wanted mi bardziej podpasował. Mimo, że to wyścigi na torach i zupełne odejście od klimatu NFS, mi się bardzo podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu coś zrobią z tą grą, bo ostatnie części to takie gnioty, że jak na nie patrzę, to łezka spływa po policzku, że tak świetna gra w którą gram od 96 roku, stała się jakimś g*wnem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 11:44, WhiteMamba napisał:

Może w końcu coś zrobią z tą grą, bo ostatnie części to takie gnioty, że jak na nie patrzę,
to łezka spływa po policzku, że tak świetna gra w którą gram od 96 roku, stała się jakimś
g*wnem ;(



O nie, SHIFT jest bajeczną grą. Jak nowa część będzie równie dobra jak SHIFT to już zacieram rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shift mnie odrzucił... po prostu to nie ten klimat co kiedyś.. Odeszli od nielegalnych wyścigów i umiejscowili grę na torach wyścigowych przez co teraz wolę grać w Grida bo jest bardziej realistyczny, jeśli chodzi o jazdę na torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 00:59, Citkowsky napisał:

Znany jest podtytuł gry:

Need For Speed Hot Pursuit.

Prosiłbym moda o zmianę nazwy tematu;)

Zapraszam do dyskusji.


Obejrzałem relacje z EA na E3 i szczerze jestem pozytywnie zaskoczony nowym NFS, nareszcie powrót do korzeni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować